Skocz do zawartości

U kogo wydech w Lodzi (do Astry)?


grzywaczewski

Rekomendowane odpowiedzi

Czas juz na zrobienie wydechu w Astrze F, bo juz na wyzszych obrotach brzeczy i chrzesci, a przy hamowaniu silnikiem jakby kto sypal zwir do metalowego wiadra... Ogledziny zewnetrzne wskazuja, ze wszystkie elementy sa podobnie sterane. Nie bede sie zetem szczypal i chce wymienic calosc.

 

Poniewaz autko stalo sie 'trzecim w domu' mam niecny plan zrobienia z niego 'nauki jazdy'... ma juz nowe zwieszenie, hamulce, sprzeglo i uszczelnienia, kubelki czekaja na montaz, pasow poszukuje... to mozna i wydech z charakterem zalozyc. Naturalnie w zakresie imbecyli dopuszczonych przepisami i dobrosasiedztwem ;)

 

Czy mozecie polecic mi w Lodzi (okolicach) sprawnego fachmana, ktory przygotuje taki uklad - moze nawet z pospawaniem nowego kolektora - a robota nie przekroczy wartosci auta? Jesli nie w Lodzi, to gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem bylem tam gdzie raison kazal. W 15 minut wymieniono mi tlumik koncowy i jest troche lepiej. Ale niestety burczenie-chrzeszczenie dobywajace sie z okolic konsoli i tunelu centralnego przy wysokich obrotach nie ustapilo. A panowie od wydeszkow mowia, ze reszta jest OK.

 

Wypatrzylem, ze mam w grodzi wygnita dziure. Wczesniej byl tam seryjny otwor i przechodzil przez niego taki gumowy ni to waz, ni to jezor. A tera jest dziuuura, jezor wisi na jakichs ciegielkach, ogolnie syf. Przypuszczam ze tam moze byc wiecej zgnitej materii i to wszystko tak wibrowuje. Ogarne problem, a pozniej ew. wroce na dalsze dlubanie w wydechu.

 

Prosze o POMUKA dla raison.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję dziękuję :mrgreen: Cieszę się, że namiar się przydał.

Jeśli jest tam dziura to możliwe, że te dźwięki to po prostu normalne odgłosy z komory silnika tylko teraz wyraźniejsze. Miałem to samo, jak Panowie od sprzętu audio zostawili dziurę w uszczelce w grodzi. Szczypta silikonu wystarczyła i jak ręką odjął. A przewrażliwiony byłem strasznie, że mi coś zaraz wybuchnie pod kierownicą :twisted:

 

Pozdrawiam,

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...