Skocz do zawartości

[Warszawa] hot SPOT


mstar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byli jacys goscie na MZtach, to oni?? ;)

 

bardzo dziekuje za spoty na Cargo, ale towarzstwo nachlanych gosci z meganek, hitlerowcow w polemnosciach 1,9na mazucie latających albo jakis innych Aster GSI mnie nie kręci:)

wole GalMoka i kawe z ciastkiem, albo jakies inne spoty w mniej uczęszczanych miejscówach. jakos klimat "szybkich i wkurwionych" + 1/4mili albo stopy kolo cargo mnie nie kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, w pełni popieram. GalMok ma swój klimat... Chociaż latem kusi jakaś batdziiej otwarta przestrzeń. Zresztą nie ważne gdzie, ważne z kim. Wilkołacze klimaty i goście z browcem w dłoniach mający do powiedzenia jedynie 'eeeeee' też mnie nie kręcą. Zdrowych i rodzinnych świąt wszystkim zespotowanym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był mój pierwszy raz i z racji w/w faktów zachwycony nie byłem. Ale jeśli i Wy na mieliście takie same odczucia, to już mi trochę lepiej i czekam nawet na "typowy" spot.

Wesołych Świąt wszystkim.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, w pełni popieram. GalMok ma swój klimat... Chociaż latem kusi jakaś batdziiej otwarta przestrzeń. Zresztą nie ważne gdzie, ważne z kim. Wilkołacze klimaty i goście z browcem w dłoniach mający do powiedzenia jedynie 'eeeeee' też mnie nie kręcą.
Ja również popieram, chociaż na cargo też jeżdżę, ale na spot wolałbym spokojniejsze miejsce, żeby się nie martwić o auto i co by można było spokojniej pogadać, na cargo będę jeżdził kaszlakiem, jestem zdania, że można się pobawić samochodem na placu, ale bezpiecznie i w granicach zdrowego rozsądku i oczywiście nie wśród innych samochodów i użytkowników. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, klimat szlifierkowy... czyli raczej ci szybcy i... szybcy
też byli, tylko trochę później. Pozdro

 

[ Dodano: Pią Kwi 10, 2009 2:17 pm ]

widzę, że mieliśmy podobne odczucia - co by nie mówić to jednak spoty w Gal Moku są lepsze.
w galmoku jeszcze nie byłem, to nie wiem, ale napewno jest spokojniej i bez stresów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "bohaterów" latających bokiem, to wczoraj dosłownie na 5 minut wpadłem na spalarnie i koles "driftingujący" E30 wleciał w grupke ludzi i pierdyknął w inną ( chyba ) BeMKe... gratulacje dla tego Pana...

A co do tych spotów GalMok z checią bym wpadł z racji ze jeszcze nidgy nie byłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "bohaterów" latających bokiem, to wczoraj dosłownie na 5 minut wpadłem na spalarnie i koles "driftingujący" E30 wleciał w grupke ludzi i pierdyknął w inną ( chyba ) BeMKe... gratulacje dla tego Pana...

 

Trzeba bylo zdjecia robic i do dzialu "rozluniamy atmosfere" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "bohaterów" latających bokiem, to wczoraj dosłownie na 5 minut wpadłem na spalarnie i koles "driftingujący" E30 wleciał w grupke ludzi i pierdyknął w inną ( chyba ) BeMKe... gratulacje dla tego Pana...

A co do tych spotów GalMok z checią bym wpadł z racji ze jeszcze nidgy nie byłem

a o której to było, bo jak ja się zwijałem, to mówiłem, że się do igra, szkoda tylko, że w ludzi i w drugie auto,

 

[ Dodano: Pią Kwi 10, 2009 5:01 pm ]

a sorki, to było na spalarni? a na cargo też jakiś młotek szalał E30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole GalMoka i kawe z ciastkiem, albo jakies inne spoty w mniej uczęszczanych miejscówach. jakos klimat "szybkich i wkurwionych" + 1/4mili albo stopy kolo cargo mnie nie kręci.
DNL, w pełni popieram. GalMok ma swój klimat... Chociaż latem kusi jakaś batdziiej otwarta przestrzeń. Zresztą nie ważne gdzie, ważne z kim. Wilkołacze klimaty i goście z browcem w dłoniach mający do powiedzenia jedynie 'eeeeee' też mnie nie kręcą.
widzę, że mieliśmy podobne odczucia - co by nie mówić to jednak spoty w Gal Moku są lepsze.

 

 

Zawsze możemy zrobić sobie POM do Powsina lub odwiedzić Hogiego na planie filnowym lub narobić hałasu w tunelu

 

dlatego właśnie tutaj sie spotykamy i to coraz częściej:grin:

pewnie niedługo zostanie pobity rekord ilości Subaraków na spocie z zeszłego roku :?: w końcu sie ciepło zrobiło :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...