Skocz do zawartości

Wymiana radia w Legacy MY'04


BMSTeam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem zapytać czy ktos już wymieniał fabryczne radio w tym modelu i ewentualnie gdzie w wawie można znależć punkt gdzie mogliby to zrobić?

 

Pozdro.

 

moze napisz na jkaie chcesz zmienic ?

Pamietaj,ze radio jest polaczone ze sterowaniem klimatronika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał problem z sterownikiem klimatyzacji automatycznej to szukaj czegoś takiego jak 'dash kit' bądź ''av panel'' producentem tego jest SUBARU i w zestawie dostaniesz nowy panel klimatyzacji oraz ramkę 2din

Obrazek

Pomijajac juz estetyke takiego rozwiazania to AFAIR jest to tylko do wersji US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac juz estetyke takiego rozwiazania to AFAIR jest to tylko do wersji US.

Producentem jest Subaru wiec nie wiem za bardzo o co Ci chodzi z tą estetyką, a dwa temperatura jest wyskalowana w stopniach cercjusza, więc nie wiem jak ma to pasować do wersji US.

 

To ze Subaru to robi to nie znaczy ze ma to estytycznie wygladac, wiedzialem zdjecia z zamontowana taka ramka + radio i wg mnie wygladalo to fatalnie :razz:

 

Odnosinie klimatronika to jest ich bardzo duzo wersji. To co widze na zdjeciu to wg mnie jest to wersja od MY05 w gore i to do wersji angielskiej.

Zdjecia tego adaptetu widzialem glownie na forach amerykanskich i gdzies czytalem ze jest to robione u nich, stad moj wniosek. Problem jest taki, ze u nich MY04 to byla jeszcze poprzednia generacja LGK, a w MY05 wszedl juz klimatronik dwustrefowy, gdy w EU w MY04 klimatronik byl jednostrefowy.Dlatego trzeba dokladnie sprawdzic czy jest tyle wersji tych zaslepek, bo roznia sie nei tylko skala temp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...