Skocz do zawartości

W wolnej chwili zapraszam do Lublina


demol

Rekomendowane odpowiedzi

W wolnej chwili zapraszam do Lublina 19 lutego (sobota) godz. 11:00 Tor LUBLIN - odbedzie sie impreza Zimowy Mini - Max zorganizowana przez Automobilklub Lubelski :)

 

20 lutego (niedziela) w godz. 11-14 zapraszamy na szkolenie z techniki bezpiecznej jazdy po śliskiej nawierzchni.

Jest ono przeznaczone dla wszystkich pragnących uzyskać podstawowe umiejętności opanowania auta w trudnych, zimowych warunkach. Szkolenie zostanie przeprowadzone przez instruktorów Automobilklubu Lubelskiego. Jest ono bezpłatne.

Zgłoszenia tel. (81) 747 76 05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość

Ja się piszę na niedzielę :lol:

O sobocie niestety dowiedziałem się za późno :cry:

Może tym razem się spotkamy (czy wtedy na imprezie Automobilklubu Chełmskiego byłeś może białym Legacem? Bo innej Subary nie widziałem - ja ćwiczyłem swoją z boku toru, efekt - urwany łącznik drążka stabilizatora) :twisted:

 

Pozdrawiam wszystkich subaromaniaków z Lublina i do zobaczenia jutro na torze (pogoda nam sprzyja)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, wlasnie ja myslalem ze ten z bialego legacy to ty :) i nawet pytalem go czy to czasem nie ty ... ale to nie byles ty. Bylem na samym dole .. granatowym GX-em :)

 

ps. czy ty masz jasnozielone kombi? Widuję czesto takie na ul. krochmalnej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i udało się :) Spotkalismy sie na torze kartingowym ... pojezdzilismy ... mam nadzieje Michale, że uda nam sie wiecej subarowców namówić do tego typu spotkań:)

Mielismy tez lekcje jazdy bokiem :) od kierowcy rallcrosowego ... mojego dobrego przyjaciela Kuby, ktoremu za lekcję dziekujemy!

 

Subarak Michala posłużył równiez jako wyciagacz ze sniegu :)

 

Ponizej pare fotek w kiepskiej jakosci bo z aparatu w telefonie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, było super :D

 

Wielkie dzięki, demol, za zaproszenie, no i oczywiście podziękowania dla Kuby...

Niestety, od soboty cały śnieg sobie "poszedł" z toru (poza jednym extra zakrętem, gdzie ćwiczyliśmy rozwalanie ustawionych opon :twisted: przy zmianie nawierzchni). Ale dobre rady Kuby pomogły nam uświadomić sobie magię napędu 4x4 i jego niesamowite możliwości w ostrej jeździe w trudnych warunkach.

 

BTW To są pierwsze zdjęcia mojej Subary w necie. To mnie rusza... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Za późno zajrzałem na forum. Ogólnie robię to rzadko…

Fajnie że jest nas więcej więcej Lublinie…

Jakby co to poprosze o info że jest jakaś lubelska impreza lub subarowcy mają ochotę się spotkać

Jeżdżę srebrnym kombiakiem z 97 roku na olsztyńskich czarnych blachach (Czechów a właściwie Choiny)

 

Pozdrawiam

Andrzej

 

I wiem który Zielony Legac stoi zawsze na Krochmalnej naprzeciwko Polmosu

 

P.S. Szukam serwisówek i info o gazie w silniku EJ 20 (Lub ogólnie w Subaru)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak zdobyc serwisówki ale trzeba by zrobić zrzutę $$ i pościągąć orginały z technicznego Subaru site :)

 

ps. Serwisówki są tylko w jezyku angielskim, wszystkie modele od 1996 roku.

 

 

Pytanie czy modele EU

 

hmm .... nie potrafię tego powiedzieć ... myslę że też ... mozna szukać manuali po VIN - ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...