Skocz do zawartości

Nasze forumowe MANDATY


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 699
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W "Uwaga Pirat" przed chwilą pokazywali zatrzymanie niebieskiego STI hawk-eye za przekroczenie prędkości na Wisłostradzie (jechał 160 km/h na 80-tce), czy to ktoś z forum?

A ja widziałem dziś srebrnego STi na Grocie i szczerze to za to jak idiociał to gdyby go zatrzymali to biłbym im brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi do stuzłotowego mandatu doliczyli 80 PLN opłat :evil: . Najśmieszniejsze było "uzasadnienie wyroku". Mniej więcej było napisane tak; "dolicza się 50 złotych tytułem kosztów sądowych i 30 złotych tytułem opłaty" :twisted:

 

U mnie doliczyli identycznie, o dziwo dostałem wyrok już po 2 miesiacach od popełnienia wykroczenia :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam czyste konto.........US ->zajęcie komornicze!!!!!!! i co najlepsze mandaty 3dostallem zaledwie 6miesiecy temu i juz wyegzekwowali!!!!! :evil::evil::evil::evil:

 

Banda złodzieji tak na moja kase sie targnąć!!!!! :???: :evil: :???: :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bład mandat to w tej chwili wykoczenie skarbowe ktore nie ulega przedawnieniu.

Tak czy owak sami wezma, albo z wypłaty albo z zwrotu podatku w ostateczności moga zasądzić prace społeczne (kolega dostał bo umiejetnie sie miga od wszelki ch opłat) :twisted:

 

Ja poprostu dostałem list od komornika skarbowego ze przejmuje część mojej kasy poczym sprawdzilem konto i firma mi o tyle mniej przysłała (i troche kpin w pracy było jak pani ksiegowa dostała nakaz od komornika :evil::evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a do mnie fotka z Tarczyna nie doszła, to chyba mam 4 :roll: .
\

 

nie martw sie dojdzie- poki co sa zawaleni robota w gminie i szukaja dodatkowych 2 osob do obrabiania zdjec z fotoradarow tamtych bo 3 sobie nie radza z ogromna iloscia fotek*

 

 

*wiadomosc potwierdzona przez zaprzyjaznionego "localsa" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 lat

A słyszałem że dwa .

 

też tak myślałem, dlatego się ociągam z płaceniem. Niedługo 2 lata miną.

 

[ Dodano: Sob Mar 13, 2010 8:49 pm ]

Ok, wszystko jasne. Czekam aż zabiorą sami :twisted:

 

[ Dodano: Sob Mar 13, 2010 8:49 pm ]

Chyba że te prace społeczne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martw sie dojdzie- poki co sa zawaleni robota w gminie i szukaja dodatkowych 2 osob do obrabiania zdjec z fotoradarow tamtych bo 3 sobie nie radza z ogromna iloscia fotek*

 

 

*wiadomosc potwierdzona przez zaprzyjaznionego "localsa" :mrgreen:

Mają miesiąc na obróbkę i wysłanie zdjęcia , bo potem przepada . Błysnęło Agnieszce na początku grudnia . Tym fotoradarem dysponuje SM . Policja ma tylko trochę ponad sto w całej Polsce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 4 lat mam czyste konto :mrgreen:

 

Ja od trzech. I nie wiem, jakim cudem. Może takim, że jedynym przepisem, jaki łamię, jest ten dotyczący prędkości i w miejscach, gdzie wiem, że mogą stać, zwalniam. Choć ostatnio sobie robiłem brum brum w tunelu pod Wisłostradą, wiedziałem, że na wylocie, jeszcze przed Nowym Zjazdem stoją, ale zaryzykowałem. I miałem fart, bo stali, ale akurat spisywali jakiegoś biedaka :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a do mnie fotka z Tarczyna nie doszła, to chyba mam 4 :roll: .
\

 

nie martw sie dojdzie- poki co sa zawaleni robota w gminie i szukaja dodatkowych 2 osob do obrabiania zdjec z fotoradarow tamtych bo 3 sobie nie radza z ogromna iloscia fotek*

 

 

*wiadomosc potwierdzona przez zaprzyjaznionego "localsa" :mrgreen:

Wiem, wiem, ale się łudzę :wink: . W "międzyczasie" byłam na tzw. szkoleniu, bo miałam 10. Mam nadzieję, że mam 4, póki co :roll: .

 

A przez 10 lat czyste konto miałam (prawie, bo raz 5 za wyprzedzanie złapałam).

 

 

A w ogóle to ja się nie zgadzam z tym, że 10 pkt. dają za przekroczenie prędkości o 40-50km bez względu na teren. W zabudowanym na 40tce jadąc 90 dostaje się tyle samo co jadąc drogą krajową w lesie ("7" na przykład :wink: ) z prędkością 140.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 4 lat mam czyste konto :mrgreen:

Ja przez ostatnie 8-9 lat to miałem tylko kilka mandatów - 2x zakaz ruchu od Straży Miejskiej (pod uczelnią :roll: ), 2x przekroczenie prędkości (o 23 km/h i chyba o 36km/h więc bez rewelacji), aha raz jeszcze przekroczenie o 31 km/h ale na fotce twarzy nie bylo widać więc poszło na żonę :wink:

 

Mają miesiąc na obróbkę i wysłanie zdjęcia , bo potem przepada

Oj to nie tak, z tego co wiem faktycznie mają miesiąc na obróbkę żeby potem Policja wysłała do domu, jeśli nie ustalą właściciela (często np. firmy Leasingowe się ociągają) to wtedy fota przychodzi z sądu od razu z wyrokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez ostatnie 8-9 lat to miałem tylko kilka mandatów - 2x zakaz ruchu od Straży Miejskiej (pod uczelnią :roll: ), 2x przekroczenie prędkości (o 23 km/h i chyba o 36km/h więc bez rewelacji)

 

Ja też miałem niewiele: dwa w Sopocie, jeden w W-wie. W Sopocie najpierw złapali mnie na fotoradarze, gdy jechałem z prędkością 72 km/h na 50 km/h, a potem, dwa tygodnie później, też na "pięćdziesiątce", na suszarkę - znów jechałem spokojnie, powoli, ale mi pan policjant wytłumaczył, że mają prikaz od komendanta, żeby w długi weekend łapać każdego :twisted:. W W-wie złapali mnie na kamerę tylko dlatego, że miałem zaparowaną tylną szybę i nie widziałem, że jadą za mną. Jechałem znacznie szybciej, ale jak mnie w końcu na sygnale dogonili, trafiłem 8 pkt :mrgreen:.

 

Jeszcze nigdy nie zaliczyłem jackpota - tj. 10/500 :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...