Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

To w ramach walki ze zbyt dużą frekfencją.

To znowu wywołałem dyskusję . Na plejadach nie byłem , ale miałem zamiar się wybrać w tym roku . Wyraziłem opinię na temat filmu . Teraz potrzebuję argumentów , aby przekonać swoją rodzinę do kilkudniowego wypadu na imprezę integracyjną w takiej formie . Nie chodzi mi o przekonanie do subaru , bi jeżdżę nimi już 18 lat , ale do samej imprezy . :wink:

 

Ci, którzy uczestniczą w każdym Zlocie od pierwszej edycji w Morsku, nie potrzebują filmów na zachętę. Po zakończeniu jednego zlotu planują urlop na następny. Ci którzy potrzebują być przekonywani nie będą się dobrze bawić, a po zakończeniu najczęściej narzekają ...że organizacja była do dupy, bo ..... nie wygrali.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja zdecydowalem sie na plejady po obejrzeniu filmu z roku ubieglego, i nie zaluje

zgadzam sie, film zrobiony jest strasznie amatorsko (to tylko u mnie, czy ten film nie ma zakonczenia?)

a na impreze warto pojechac, pol nocy spedzone przy browarze z juniorem i dyrekcja daje rade, przy okazji pozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IRAZU, film do bani i obejrzałem tylko raz, ponieważ było nas trochę widać (mordy z 3miasta i żony) :mrgreen:

Były to moje pierwsze Plejady i polecam imprezę. FANTASTYCZNI ludzie i wspaniała zabawa. Szkoda że w tym roku nie będę mógł pojechać, chyba że mnie ktoś na prawy zabierze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak serio to spotkałem ludzi z naklejką z plejad . Bardzo narzekali na wiele spraw - byli rozczarowani . Wczoraj obejrzeliśmy ten niezakończony film i mam obawy czy cała impreza była taka jak film ? Na forum zaglądają ludzie , którzy chcieliby się zintegrować i nie wiedzą jak to zrobić . Rozumiem , że film oglądać po a nie przed . Nie wykluczam uczestnictwa w plejadach w tym roku . Właśnie na Waszą pomoc liczę , bo moja lepsza polowa jest na nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo narzekali na wiele spraw

 

To akurat normalne, też narzekałem na to że mało upalania a dużo dojazdów. Że nie było namiotu i na końcowej imprezie byłem mokry jak kura. Ale tak naprawdę to była sprawa poboczna, bo dzisiaj, o dziwo, więcej pamiętam z toastów,wygłupów, piątek przybijanych w pokoju hotelowym :twisted: To był mój najfaniejszy wyjazd w 2009r roku dzięki Firkowi, Apal, Piotrowi, Primiemu, Lidce i całej reszcie niewymienionych. Ja nastawiłem się na poznawanie nowych ludzi i cel ten spełniłem w 100%. Może to była grupka ludzi nastawiona na coś innego i po jazdach zamykali się sami ze sobą w pokojach ? :roll: Też takich spotkałem . W takim razie plejady moim zdaniem nie są dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpis Tomira

"jesteś szczyl, ale Ci ufam" -> Firek tor mikołajki :mrgreen: i wszystko jasne :mrgreen:

 

Jest dokładnie tak jak napisał Tomir i pozostali. Nie można oceniać imprezy po filmie ponieważ nie oddaje on atmosfery jaka tam panowała. Życzyłbym sobie, aby tegoroczne Plejady były równie udane (zadaszenie ponoć ma być :mrgreen: ).

Są z pewnością tacy, którzy byli niezadowoleni. Mam nadzieję, że na ich miejsce w tym roku znajdą się nowi, którzy nie będą na wszystko narzekać. To jest duża impreza i wpadki i niedociągnięcia będą się zdarzać, ale klimat tworzą ludzie, a Ci których spotkałem byli pozytywnie zakręceni i warto było ich poznać/spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do filmu to ciesz się, że nie był nakręcony komórką!

po tym, jak ktos jakis plecak potraktowal foresterem... calkiem mozliwe :twisted:

 

szubaru, biale kubki..... wow...btw. byly inne kolory? :twisted: :razz:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białych kubkach

Dobrze , że nie kaftanach :mrgreen: To taka dyskusja o filmie , ale chyba dało by się co nieco poprawić na takiej imprezie ? Oprócz namiotu , to nie widziałem narzekań , czyli nie ma co zmieniać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białych kubkach

Dobrze , że nie kaftanach :mrgreen: To taka dyskusja o filmie , ale chyba dało by się co nieco poprawić na takiej imprezie ? Oprócz namiotu , to nie widziałem narzekań , czyli nie ma co zmieniać ?

 

Zawsze jest co zmieniać, ale pamietaj że w jakąkolwiek to pójdzie w przyszłości stronę, zawsze się znajdą maruderzy. Najlepiej pojechać i wyrobić sobie zdanie samemu :cool:

Ja bym sobie wymarzył żeby było więcej oesów , bo czas na picie zawsze się znajdzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba dało by się co nieco poprawić na takiej imprezie ? Oprócz namiotu , to nie widziałem narzekań , czyli nie ma co zmieniać ?

 

 

Oczywiście, że było kilka niedociągnięć i zawsze coś można poprawić, ale jakby nie było to mam nadzieję, że już co roku będę mógł w Plejadach uczestniczyć :idea:

 

Wystarczy tylko, że po Plejadach moja lepsza połowa, do tej pory raczej obojętna w tematach subarowych, stwierdziła: "Szkoda, że te Plejady są tylko raz w roku..." :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru, biale kubki..... wow...btw. byly inne kolory?

 

 

chyba nie było innego koloru i to możemy zgłosić jako rzecz do poprawki na następne Plejady :wink:

 

No tak zareklamowaliście ten filmik, ze chyba nigdy się nie zdobędę na obejrzenie go do końca .

 

zawsze warto powspominać i chociaż z ciekawości obejrzeć ,poszukać siebie i znajomych :cool:

 

Ja bym sobie wymarzył żeby było więcej oesów

 

wielu forumowiczów też ale wychodzi na to ,że tego trzeba szukać na innych imprezach i pojeżdżawkach :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze warto powspominać i chociaż z ciekawości obejrzeć ,poszukać siebie i znajomych

Tak, widziałam znajomych, ale jak zobaczyłam siebie to zaraz wyłączyłam, mam nadzieję, że jak włączę dalej, to już mnie tam nie będzie :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IRAZU, może ten film zachęci Ciebie i innych niezdecydowanych do pojechania na Plejady? :)

 

Zaznaczam jednak, że jest tendencyjny ponieważ zmontowałem go z myślą tylko i wyłącznie o sobie :mrgreen: czyli załodze nr 36

 

http://www.vimeo.com/8421250

 

 

A tutaj coś dla tych którzy jechali w konwoju spod M1 w Warszawie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AllRad Jeśli miała to być pamiątka dla uczestników , to przestaję komentować . Jeśli miała to być pamiątka którą ogląda się z rodziną i przyjaciółmi , to jest to porażka . Może od początku takie było założenie ? Mnie przychodzi do głowy , że film jest pomysłem , który urodził się po PLEJADACH . Płytkę oddam i już nikomu nie pokażę , aby nie zniechęcać nie wtajemniczonych . Sam może jednak wygospodaruję czas na imprezę integracyjną ? Jeśli w miarę wcześniej poznam termin , to jest to możliwe .

 

[ Dodano: Pią Sty 08, 2010 6:23 am ]

Ten film lepszy niż ten główny . Dlaczego tak często przekraczasz linię ciągłą podwójną ? Nie masz się czym chwalić !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten film lepszy niż ten główny . Dlaczego tak często przekraczasz linię ciągłą podwójną ? Nie masz się czym chwalić !

 

IRAZU, z tą linią to nie do końca tak. Oczywiście nie jest to może powód do dumy i na filmie też nie wszystko widać, ale weź pod uwagę, że jechaliśmy w konwoju i "mocno współpracowaliśmy" :wink: tzn. jak się obserwowało auta z przodu to było wiadomo czy za górką lub zakrętem jest czysto czy nie :wink: I CB też w tym mocno pomagało :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam może jednak wygospodaruję czas na imprezę integracyjną ? Jeśli w miarę wcześniej poznam termin , to jest to możliwe .
IRAZU termin jest już znany 3-6 czerwca 2010, masz dużo czasu na zastanowienie i planowanie :wink: , ale zastanów się dobrze bo jeżeli masz sporo wątpliwości i pojedziesz "na siłę" to się zawiedziesz :roll:

 

Dlaczego tak często przekraczasz linię ciągłą podwójną ?
i jeszcze prędkość przekracza :shock: :twisted: :wink: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miała to być pamiątka dla uczestników , to przestaję komentować

 

Zaznaczyłem, że film jest nie dla uczestników zlotu a wyłącznie dla załogi nr 36 :)

 

Jeśli miała to być pamiątka którą ogląda się z rodziną i przyjaciółmi , to jest to porażka

 

Już wiem, że gdyby James Cameron złożył film z Plejad w 3D to też by ci się nie podobał :mrgreen:

 

Mnie przychodzi do głowy , że film jest pomysłem , który urodził się po PLEJADACH

 

Pomysł na film zrodził się przed Plejadami - dlatego zabrałem ze sobą kamerę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj coś dla tych którzy jechali w konwoju spod M1 w Warszawie

 

 

w tym roku też koniecznie trzeba razem jechać :razz: :mrgreen:

 

IRAZU napisał/a:

Ten film lepszy niż ten główny . Dlaczego tak często przekraczasz linię ciągłą podwójną ? Nie masz się czym chwalić !

 

 

IRAZU, z tą linią to nie do końca tak. Oczywiście nie jest to może powód do dumy i na filmie też nie wszystko widać, ale weź pod uwagę, że jechaliśmy w konwoju i "mocno współpracowaliśmy"

 

poza tym same wolnobieżne pojazdy wyprzedzał wtedy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...