Skocz do zawartości

ExoticCars.pl Track Day - 18 kwietnia Ułęż


Spider_EC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 312
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Znowu Subaru Rządzi :twisted:

Nasi Górą!!!

Carfitowóz i Czarny Ciągnik pozamiatały dzisiejszą imprezę, zajebisty czas na 2 próbie wykręcił również Biały Jebaka z Jabarem...

Generalnie Subaru rządzi!!! szkoda że nie mój ale ten wyścig zbrojeń mnie przerasta - jak masz serię to lepiej z domu nie wyjeżdżać :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebisty czas na 2 próbie wykręcił również Biały Jebaka z Jabarem...
chyba mnie z kims pomyliles, moj byl bialy NA z glosnym wydechem :mrgreen: a jedyna proba ktora "poszla" to ta pod lasem czyli "3- ka". Jedynki nie bede komentowal bo nawet w moim aucie gdzie nie ladowala trubina na koncu prostej mialem 6 bieg i ponad 5tys obrotow :twisted: dwojka troche lepiej aczkowlwiek musze sie od Buncha pouczyc jak sie obsluguje reczny :mrgreen:

 

 

ps

Iwan mam nadzieje ze sie nie obraziles na moje homoseksualne zarciki jednoznacznie powiazane z pewnym modelem Mitsu :mrgreen::twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jedyna proba ktora "poszla" to ta pod lasem czyli "3- ka".

no bo ja właśnie miałem na myśli tę trzecią próbę, która dla mnie była drugą :mrgreen:

i nie narzekaj na auto bo to nie po chrześcijańsku - jak w moim aucie coś się zepsuje to w telewizji zawsze biorę wszystko na siebie - tak robią prawdziwi mężczyżni :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

generalnie Szacun - już zbieram na N'kę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki odwailiście kawał dobrej roboty :idea:

Nie myślałem że ogarniecie to wszystko w miare tip top, bo przy tylu załogach jest to praktycznie niemożliwe. No moze po za pierwsza próbą która była zdecydowanie za szybka :idea: ja na prostej miałem 210 km/h potem mocne hamowanie ( niestety okazało sie że hamulce są za słabe i trzeba znowu jakąś inwestycje poczynić :twisted: )a Artur to pewnie 230 :twisted:

Było naprawde super :idea: , frekwencja i auta naprawde egzotyczne dopisały :idea:

 

P.S. Puchary bardzo ładne, takiego jeszcze nie miałem :twisted:

 

[ Dodano: Sob Kwi 18, 2009 9:02 pm ]

już zbieram na N'kę...

 

mam coś dla Ciebie :idea: serio :roll: N-ka (N12) w top specyfikacji :idea::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur to pewnie 230
balem sie okrutnie tam - bez jaj ! MaciejM dzieki za pomoc na probie 1 !

 

ogolnie bylo fajnie - proby malo techniczne i za szybkie (szczegolnie 1 i 2) i wiecej nie napisze bos pijany "letko" jezdem...

 

pozdrawiam Wszystkich uczestnikow i gratuluje dojazdu do mety !

 

Ps.

Jakiesis foty czy tez filmy mile widziane :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proby malo techniczne i za szybkie (szczegolnie 1 i 2)

 

to fakt, prawie całe nowe slicki poszły sie ...... a z wycieczki do hiszpani pozostało wspomnienie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwin, udzielies wywiadu w koncu dla TVN Turbo... nie wiem czy moge juz mowic, ze znam jednego goscia z TV :mrgreen:

 

no i na 1/4 byly zawody poza konkurencja, ale chyba Kulig byl znikl... :mrgreen:

 

moje opony tez powiedzialy bye bye...

 

mam coś dla Ciebie serio N-ka (N12) w top specyfikacji
biore ! :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biore ! :twisted:

 

Jak to weźmierz , to ja już nie mam czego szukać w Ułęzu , pozostanie mi ściganie sie z Hondami czy innymi hyundajami :mrgreen:

Jeszcze chwila jak wjeździsz sie w czarnucha , i z moich małych sukcesów pozostanie wspomnienie :twisted:

Ja już dziś chyba wycisnolem maxa z tego auta, a Ty widze dalej masz spore rezerwy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwin, udzielies wywiadu w koncu dla TVN Turbo... nie wiem czy moge juz mowic, ze znam jednego goscia z TV

 

No dzisiaj nie mogłem być z Wami ale cały dzień słuchałem relacji w radio :mrgreen: No i gratuluje Panowie Carfit i Bunch.

Teraz widzę, że pośpieszyliśmy się trochę z naszym loganem tylko kto wiedział, że będzie

N-ka (N12) w top specyfikacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu musieliście te promy kosmiczne w opakowaniu Imprez przywieźć aby pokonać prawie seryjne EVO :cool:

 

Carfit, Ja Cie proszę, bardzo proszę, Ty mi zbuduj w tej technologii EVO, bo te moje 313PS to widzę nie da rady, nawet jak na nie krzycze, a RS to nie chce bo ABSu nie ma :smile:

Jabar, nie obraziłem, ale jeśli mogę sie potargować to dasz się karnąć N-prykawką i zupełnie zapomnę o tych homo :wink:

Bunch, nie wiem czy czytałeś tablice ogłoszeń naszej wspólnoty osiedlowej, ale wspólnota Cię jutro usunie z osiedla :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IWAN to Wy na 1 osiedlu mieszkacie

 

mhm, dla rownowagi i Evo i Sti musialo sie znalezc w jednym miejscu...

 

ale jeśli mogę sie potargować to dasz się karnąć N-prykawką
stala na Dac-Ter'ze wczoraj do 21:00 i mialem do niej kluczyki wiec mogles do mnie zadzwonic to bysmy sobie poupalali to 230 konna bestie... ale juz rura cywilna wiec no fun :razz:

 

picie z Carfitem to wyzwanie wiec nie jest zadnym dyshonorem nawet jak sie pod stol wpadnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...