Skocz do zawartości

ExoticCars.pl Track Day - 18 kwietnia Ułęż


Spider_EC

Rekomendowane odpowiedzi

Proporcje na tym schemacie sa mocno odbiegajace od rzeczywistosci... ktoś chyba ułożył proby patrzac na tą rycine, a nigdy nie widzial lotniska w rzeczywistosci...

Proba 1 to jakas masakra.. to raczej test na maksymalną prędkość...

76456457.jpg

 

Moja wersja planu lotniska:

lotnisko-moje.gif

 

Jak sie zapisywalem na exotic znajomi mowili mi, ze to są wyścigi na 400metrow z kilkoma zakretami.. jednak sie nie mylili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 312
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Furious, plan układany przez Automobilklub Lubelski. Tydzień temu ten sam rozkład sprawdził się świetnie na Akademii Jazdy Porsche Clubu i ludzie byli zachwyceni wręcz. Tak jak sami zauważyliście, może być niedopracowany technicznie, więc nie sugerujcie się nim w 100%, trzymajcie dystans. Na okrążeniach zapoznawczych wszystko będzie jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki juz sobie pojechaliście po Automobilklubie Lubelskim :mrgreen:

 

Co poradzicie - nie każdy jest tak zdolny jak wróbel do ustawiania trasy w Ułężu

 

Co stoi na przeszkodzie aby odtworzyć ostatnie trasy z pojeżdżawek na Exotic Cars - wy będziecie zadowoleni z trasy - a organizator sie czegos nauczy i wszystcy beda szczęśliwi :cool: :roll:

 

Wklejcie rysunki ze swoimi propozycjami - ocenimy :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, spuszczacie się jakby to było Nordschleife :P trasa jest jaka jest, każdy się bezpiecznie najeździ, nie spinajcie się. Ocenicie na miejscu, a nie na podstawie ryciny średnio zaawansowanego 'technika'.

 

 

No dobra już dobra, święta są :lol: prosze o przebaczenie :wink: :mrgreen:

Ja i tak sie pewnie dobrze bede bawił :roll: .............. bo przyjezdzam dzien wczesniej :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proby sa po prostu slabe i nudne.

nie chce sie chwalic ale ja probe ustawiam 2 godziny.uliczki,ciecia,podchwytliwe techniczne zakrety.tu widac ze proby sa z dupy i nie przemyslane i mowie to nie jako zawodnik tylko jako zwykly amator.dzis w modlinie byli chlopcy i powiedzieli ze nawet na lotnisku moze byc grubo.absolutnie twierdze ze automobilklub sie nie popisal.to ze bedzie fajnie towarzysko to inna sprawa,ale biorac pod uwage towarzystwo mocno zaawansowane proby mogly by byc bardziej przemyslane tym bardziej ze w ulezu ta ekipa jest poraz enty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własne próby może mieliśmy i bardziej urozmaicone, ale dla własnego i waszego bezpieczeństwa powołaliśmy do czuwaniem nad stroną techniczną AK Lubelski. Próby według mnie są w porządku. Może Evo/STI są jakoś inaczej poskramiane i w inny sposób odbierają poszczególne sekwencje torowe, ale Prosiaki bawiły się schludnie :mrgreen: Także nie narzekać, przybawcie dzień wcześniej (tak w granicach rozsądku) i w sobotę będziecie zachwalać w niebogłosy nawet celowe niedociągnięcia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dla własnego i waszego bezpieczeństwa

 

Ok, ale te próby wg tego schematu , to nie dość że nudne to jeszcze niebezpieczne :idea: .Nie wiem czy jezdziełes po Ułęzu czymś co ma wiecej jak 300KM to bedziesz wiedział o czym mówie. Próba pierwsza , po starcie długa prosta , na końcu prostej grubo powyzej 150 km/h , zakret 90 st. po lewej jak sie dobrze nie zhamujesz i nie wejdziesz w zakret, są płyty betonowe w trawie, rolka pewna :roll: , Próba nr,. 3 meta lotna w kompletnie złym miejscu :idea:

Ja Ułez , w miare znam :wink: , i pewnie dam sobe rade , choć różnie oczywiscie moze być, ale przyjadą tam pewnie goście w wychuchanych furkach , co są pierwszy raz , weźcie to pod uwage :idea: , bezpieczeństwo to podstawa :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, otóż to - bezpieczeństwo. Zaufaliśmy ludziom "z branży". Skoro twierdzą, że jest bezpiecznie, to widocznie wiedzą co robią.

 

btw, dlaczego meta lotna w trzeciej próbie jest w złym miejscu? ;) Dwóch zawodników nie będzie startowało - drogi nie będą się przecinały - to w kwestii bezpieczeństwa. Co do ogólnego rozmieszczenia, to może chodzi Ci o to, że jest tuż za zakrętem? Otóż nie... błąd rysunku, meta jest w 3/4 długości tego odcinka (prawy zakręt/przecięcie z prostą startową). Dziwi mnie jedynie (wybaczcie to ciągłe powoływanie się na Porsche Club sprzed tygodnia), że ludzie z tamtych, bądź co bądź równie mocnych aut już po imprezie na nic nie narzekali. Jeździłem kilkoma autami i też nie natknąłem się na jakiś mega-niebezpieczny punkt (może kwestia odbioru drogi z roli zastępczego pilota, a nie kierowcy?). A Wy marudzicie jak dzi*wka we wpadce :mrgreen: Zluzujcie, będzie bezpiecznie, nie wiem co wymyślą, ewentualnie nie widzę problemu, aby zgłosić wszystko przed startem prób - organizatorom. Jednak nadal żyję w przekonaniu, że na miejscu zmienicie nieco zdanie i wyjdzie jednak, że ludzie z AK wiedzą co robią (myślę, że nie tylko ja mam taką nadzieję ;) ).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam.. pierwsza prosta w SZ1 ma ponad 700metrow! Nie potrzeba 300KM aby przed zakrętem miec ~190km/h.

rykitorwymiarykennyts1.jpg

 

Najlepszym miejscem na techniczne kawalki w Ułęzy jest ten szeroki pas, a AK uklada tam poprostu wyścig na 700metrów?

 

On-board jednej z prob Wróbla, wykorzystajcie ten szeroki pas (cały!) na techniczne kawałki a nie bezsensowna prostą...

http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=E-BAWeQkJUY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furious, zadzwonię jeszcze po świętach do ludzi z AK i zobaczę czy da się coś zrobić. Wszsytko było załatwiane na szybko (tak na dobrą sprawę to swoją obecność AK potwierdził raptem 1,5 tygodnia temu) i nawet próby przejęliśmy od PCP, bo tam ludzie byli zadowoleni. Jeśli istnieje taka możliwość, to zmienimy próby tak, aby w miarę SIP był zadowolony :P

 

Nie gwarantuję, że się uda, bo i tak z cudem udało nam się ich zgarnąć, aby czuwali nad stroną techniczną imprezy. Każdy o czym innym krzyczy... więc? Ma być bardziej technicznie, co by prędkości na prostych były niższe? Wprost - które odcinki życzycie sobie inaczej? Postaram się namówić ludzi, żeby to jakoś skorygowali, ale tak jak mówię - cudów nie obiecuje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blaszek, spider_EC - nie ma sie o co obrażać - poprostu trafili wam się (bardziej niż Klub Porsche :roll: ) wymagający uczestnicy którzy nie jedną pojeżdzawkę w Ułężu widzieli - musicie się bardziej postarać - posłuchajcie starszych kolegów lub zatrudnijcie Wróbla do ustawienia trasy - służę numerem telefonu. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zmienimy próby tak, aby w miarę SIP był zadowolony :P

blaszek,spider i ekipa , słuchajcie to nie jest tak, żeby nam dogodzić (bez skojarzeń :mrgreen: ) , nie chce żebyście myśleli że z nas straszne bufony :twisted: , że sie napinamy itd, , ale chcemy Was przestrzec przed niepotrzebną krytyką, sami wiecie że rok temu w Lubinie nie wypaliło za bardzo, i teraz macie kredyt zaufania, jak go po raz kolejny nadszarpniecie , jesteście pod wodą :twisted: :wink:

Chwała Wam za to że chcecie to organizowac :idea: , ale nie ufajcie za bardzo gościom z AK , jak ktos z nich tam nie był m nie jezdził , to nie bladego pojecia o ułozeniu trasy i lepiej zdać sie no kogoś kto Wam doradzi :roll: Ułęż jest świetnym miejscem, nie zepsujcie tej imprezy bo jest sporo załóg , a pamietajcie formum SIP jest bardzo opiniotwórcze :twisted:

Kiedyś na innym forum przyczytałem taką opinię: podaj hasło upalnie w Ułęzu na forum Subaru, a momentalnie miejsca sie zajmują :idea:

Weźcie to pod uwagę , z jajecznymi życzeniami : CARFIT :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...