Skocz do zawartości

ExoticCars.pl Track Day - 18 kwietnia Ułęż


Spider_EC

Rekomendowane odpowiedzi

Niebieski, niemierzone do klasyfikacji przejazdy będą się odbywały dopiero po ukończeniu wyznaczonych prób przez wszystkich uczestników.

 

Jedna próba przebiega przez tą pętlę. Dwa kółka, pocisk wgłąb obiektu, powrót, dwa kółka i meta. Postaram się niedługo zamieścić skana z trasą - dzisiaj pojawi się na stronie orientacyjny harmonogram imprezy.

 

maciekSubru, skoro masz jeździć bez wpisowego, to chyba powinni się bać :mrgreen:

 

Tilki, przyjedź pokibicować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 312
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jedna próba przebiega przez tą pętlę. Dwa kółka, pocisk wgłąb obiektu, powrót, dwa kółka i meta.

 

:shock: ale moze zróbcie jakies zakrety :?: , jakiś lasek, żeby sie coś działo, a nie 1/4 mili i trzy zakrety na otarcie łez :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga :roll:

 

Ja też sie wpisałem na listę i wystartuję - boicie się chociaż trochę ? :roll: :mrgreen:

 

super maciuś :!:

kulig gdzie macie nocleg? rozumiem ze jak zarezerwowałyscie to z edwinem nie musimy juz pokoi zamawiac ? :twisted::mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Kwi 08, 2009 7:33 pm ]

blaszek,posadz duuuuuzo drzew o zrob oes jak mamy sie scigac na 3/4 mili to ja nie jade :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga :roll:

 

Ja też sie wpisałem na listę i wystartuję - boicie się chociaż trochę ? :roll: :mrgreen:

 

super maciuś :!:

kulig gdzie macie nocleg? rozumiem ze jak zarezerwowałyscie to z edwinem nie musimy juz pokoi zamawiac ? :twisted::mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Kwi 08, 2009 7:33 pm ]

blaszek,posadz duuuuuzo drzew o zrob oes jak mamy sie scigac na 3/4 mili to ja nie jade :mrgreen:

 

mamy nocleg tam gdzie Wy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientacyjny schemat jest już na stronie

 

meta lotna w próbie 2 jest stanowczo za blisko bramy, , szczególnie że po długiej prostej :roll:

w tym miejscu z palcem w dupie masz 180km/h :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, vert, próby są rozstawiane przez Automobilklub Lubelski, więc raczej są "przemyślane". Wyglądają na groźne, natomiast nic z niczym nie koliduje - zapewniam.

 

Niebieski, przyjedźcie koło 7 rano, dodatkowe ręce roboty się przydadzą : )

 

Adam., nie LOL, tylko umiejętność gramatyczna firmy Carisma. Zapisywać się (są jeszcze miejsca), to większe prawdopodobieństwo, że będziesz najlepszym z wyłonionych, czy tam najłoniejszym z wynajlepszych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientacyjny schemat jest już na stronie

 

meta lotna w próbie 2 jest stanowczo za blisko bramy, , szczególnie że po długiej prostej :roll:

w tym miejscu z palcem w dupie masz 180km/h :cool:

 

Edwin cos chyba pomyliles... ta prosta ma 150-200m wiec spokojnie 200km/h :mrgreen::mrgreen: a na powaznie to jesli proporcje beda zachowane zgodnie z rysuniem to masz tak koncowke 2 biegu / poczatek 3 :twisted: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...