Skocz do zawartości

Ułęż (sobota) 28.02.2009 Rywalizacja i nauka


Bzyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

do wiadomości Felix nie był 13...

ex equo rekord dnia Felix GT STI i Kra$ Evo ....

 

pełny przekrój warunków pogodowych... toye r888 dzisiaj nie królowały najlepszy były opony wodne ;)

tylko dużo nas/was wymiękło

było tylko 12 aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ktos bardzo trafnie okreslil: bylo rajdowo, a nie wyscigowo :mrgreen:

Proba ustawiona naprawde fajnie, warunki totalnie zmienne, zabawa przednia.

 

Dziekuje wszystkim, z ktorymi moglem pojezdzic na prawym. I oczywiscie tym, ktorzy nie bali sie wsiasc na prawy do mnie :lol:

 

Do nastepnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich przybyłych bardzo serdecznie. Ci którzy się zdeklarowali a nie przyjechali, bedą mieć okazje naprawić swój błąd w przyszłą sobotę. :smile:

 

Trochę to przykre że z ponad 20 osób dojechała połowa. :sad:

Na tak spora liczbę uczestników zostały podjęte środki i wysiłki, które miały umilić i usprawnić impreze.

Dzisiejsza, bardzo oryginalna i odmienna próba była ustawiana od 7 rano.

Gdybyśmy wiedzieli że przyjedzie normalna ilośc osób, nie fatygowalibyśmy kilku osób do dodatkowej PORANNEJ pomocy.

 

Mam nadzieję że podobało się a i pogoda nas mile zaskoczyła.

Było naprawdę rajdowo, nieprzewidywalnie.

 

No i 1 grill w tym roku :-)

 

Mój Legaś udowodnił że reduktor w nim zainstalowany do bardzo potrzebna machanika :-)

Śnieg, trawa, błoto ... Legaś zawsze do przodu i z "wagonami: z tyłu na lince :-)

 

No i jak tu nie kochac SUBARU :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było zawodowo, warunki różne od śniegu do asfaltu. Rewelacyjnie ustawiona próba, bezkolizyjna i szybka. A najlepsze czasy wymiótł chyba Marcin MX5.

Za wczesnie sie zmyles. Jeszcze sie potem dzialo :mrgreen:

Chociaz Marcin zdecydowanie wymiatal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i może ja parę słów ......

Bardzo fajnie zorganizowana impreza szkoda że deklarowało się dużo aut a przyjechało zdecydowanie mniej . Organizator na tą okoliczność przygotował super próbę na której mogło jednocześnie jechać z 3 auta . Nowością dla mnie był pan słupkowy który jeździł po 3 autach i ustawiał przewrócone słupki .Profi podejście szkoda że większość która się deklarowała nie podeszła profi .

 

Wracając do rajdowania , fakt na początku miałem przewagę bo reszta była na letnich oponach a ja na zimówkach , natomiast mimo tego ze byłem na zimówkach udało mi się uzyskać bardzo dobry czas na mokrym miejscami suchym już asfalcie.Vredenstain jest mega dobrą oponą która praktycznie nie zawiodła mnie jak na razie .

 

Maciek OST dzieki za śmiga twoim potworem.Kłowa skrzynia to jest to .... Szkoda maciek ze się zepsuła :mad: ( dobrze ze to nie podczas mego przejazdu :roll: )

 

Może ktoś wrzucić wyniki ...

Ogólnie chciałbym podziekować Piotrowi ( Bzyku ) (Roland ) za wkład i organizację .

No i koledze który grilla zainstalował. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...