Skocz do zawartości

Schemat instalacji elektrycznej


sosna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Kuzyn nabył Justy i potrzebuje do niego schemat instalacji elektrycznej! Jeżeli ktoś posiada takowy to bardzo prosiłbym o wrzucenie na forum! Jeżeli wątek był już gdzieś poruszany to... szukałem, ale nie znalazłem! :roll:

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to ja sie nie orintuje co tam nie dziala, bo tak jak wspomnialem na poczatku to nie moje auto :roll: Wiem tylko tyle, ze auto jest u jakiegos elektyka i prosil zeby zorganizowac wlasnie ten schemat! Jezeli bede wiedzial cos wiecej to sie odezwe! huzar105, dziekuje za zainteresowanie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sosna, powinienem coś mieć, ale jeśli już to na papierze i w dodatku leży to u Marka w DDZ.

Teoretycznie jutro tam będę.

Problem jest taki, żebym to jeszcze zapamiętał...

Zadzwoń albo napisz do mnie jutro kole 9 - 10 rano i przypomnij mi (602757338).

Nie chcę obiecać,że to napewno to, ale mam jakiś zestaw schematów el., w tym do justynki też. Napewno jest tam kilka schematów el. podzielonych na działy, więc dobrze by było wiedzieć co jest potrzebne.

 

Pzdr:

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzięki. Potrzebuje takich informacji bo zakupiłem Justynke 1.2 i silnik bardzo ciekł i postanowiłem go uszczelnić a przy okazji wychodzi szydło z worka jak poprzedni właściciel dbał o olej (chyba zmieniał tylko olej bo filtra juz nie i panewki troszke przytarte i wyciagniety łancuszek. Tak przy okazji pytam ile i jakiego oleju do skrzynki i mostu tylnego trzeba wlać? Jeszcze raz dzieki za zainteresowanie moimi sprawami. Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem, ale powiem szczerze, że nawet nie wiem na jaki. Do skrzyni wiem, że syntetyk.. a w dyfrze nie mam pojęcia... Generalnie o ile skrzynia jest wrazliwa na olej- moja poprzednia (która umarła) na starym oleju, albo przy niskim stanie strasznie zgrzytała przy zmianie z 1 na 2... o tyle dyfer tak samo brzmiał przed jak i po zmianie oleju... a pozatym, to te dyfry jakies takie pancerne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich. Konrados mam do Ciebie pytanie pisałeś kiedys że przez pompe wodna remontowałeś silnik. Co sie stało na co zwrócić uwage, jestem na etapie składania silnika i wymieniam wszystkie uszczelki, uszczelniacze tylko ten jeden zostawiam stary co był własnie od pompy bo nie mozna go dostać a było wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...