Skocz do zawartości

11.01.2009 MODLIN UPALANKO ! ! !


4race

Rekomendowane odpowiedzi

gdyby Rulak nie pozabierał pachołków jeździłbym do dzisiaj

 

jak temeratura sie utrzyma to w nastepny weeeeeekend tez chcemy sie poslizgac.

 

Ja w sobote zaspalem i miast w Ulezu wyladowalem moja czerwona blyskawica wlasnie w Modlinie.

 

A tu tylko lod i snieg. Proba z szybkimi lukami i cieciami po trawie. Wejscie w prawo w ten maly "parking" po 250m oblodzonej prostej (IV bieg) i ciasne wyjscie z powrotem na pas a potem lewy szeroki z cieciem po trawie i zaraz znowu prawy za slupkami, szybkie wyjscie i znowu dohamowanie przed lewym w bramke na pasie z ktorego startowalismy to jak dla mnie byl sam miod.

Zeby szybko sie po tym poruszac trzeba bylo pomyslec i czesto zepsuc tor lapiac snieg albo trawe do napedzenia czy skrecania. Warunki tez zmienne, w poludnie roztopy a zaraz po 14 znowu wszystko zamarzlo. Polowa upalaczy postanowila odpoczac i wtedy dopiero zaczela sie jazda bez zatrzymywania. Pierwszy raz najezdzilem sie do oporu a i tak nie moglem sie zatrzymac i dopiero jak trasa zaczela znikac musialem wyluzowac.

 

Jedynym minusem byl moim zdaniem brak pomiaru czasu. Juz nie chodzi o to zeby cos udowadniac, ale zeby zaobserwowac progres, nanosic poprawki na tor i wyciagac wnioski. Rafal R. obiecal jednak, ze fotokomorka jest w drodze.

 

Dzieki raz jeszcze koledze ze srebrnego Forestera za wyciagniecie z zaspy.

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

rafal nie robil pomiaru czasu bo tak naprawde pierwsze slizganie w tym sezonie,wiec chcial ze by siewszyscy wyszaleli bez spinki.ale faktycznie juz niestopery tylko fotokomorka bedzie od nastepnego razu :) bzyku wystraszyles sie i tyle.....tego sniegu ;))))))))))))0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal nie robil pomiaru czasu bo tak naprawde pierwsze slizganie w tym sezonie,wiec chcial ze by siewszyscy wyszaleli bez spinki.ale faktycznie juz niestopery tylko fotokomorka bedzie od nastepnego razu :) bzyku wystraszyles sie i tyle.....tego sniegu ;))))))))))))0

 

Ja ci pokaże jak się wystraszyłem :twisted: Nawet Ci Haldex nie pomoże :lol: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...