Jump to content

Pierścienie centrujące do felg stalowych ???

lyssy23
 Share

Recommended Posts

Witam, czy można z powodzeniem użytkować felgi stalowe z pierścieniami centrującymi?

Zamierzam kupić felgi z otworem centrującym 57,1 mm na piastę subaru 56,1 mm. Myślę o zastosowaniu takich pierścieni centrujących: http://www.moto.allegro.pl/item51252240 ... zybko.html

Czy te pierścienie będą OK? Czy w ogóle do stalówek (vw, audi) można stosować takie pierścienie? Problemem podobno jest wąski kołnierz stalówek i to że pierścienie w czasie jazdy mogą być "wypluwane" - ale wydaje mi się że pierścień z kołnierzem będzie ok. Po prostu wg mnie pierścień trzeba założyć kołnierzem od strony piasty i powinno być ok. Czy problemem jest to że pierścień będzie bardzo cienki (ścianka grubości 0,5 mm)

Jeśli doradzicie mi w tej sytuacji kupno oryginalnych felg subaru, to odpowiem że nie bardzo mnie to interesuje ze względu na koszt nowych felg stalowych subaru - używki nie do zdobycia raczej za przyzwoite pieniądze.

Zapewniam Cię,że używki subaru można kupić w dobrej cenie,tylko trzeba szukać.

potwierdzam, ja za swoje zaplacilem 350zl (z kompletem opon na 1 sezon) :mrgreen: grubo? ;)

To załatwcie mi felgi za taką cenę ;) Bo w moich stronach nie ma szans za tyle kupić.

Czy 800 zł za felgi stalówki od VW 16" (stan chyba taki sobie) +komplet opon NOKIAN WR G2 R16 94H XL jeszcze prawie 2 lata gwar, ponoć bieżnik ok 7-8 mm to dobra cena ???