Skocz do zawartości

Pierścienie centrujące do felg stalowych ???


lyssy23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy można z powodzeniem użytkować felgi stalowe z pierścieniami centrującymi?

Zamierzam kupić felgi z otworem centrującym 57,1 mm na piastę subaru 56,1 mm. Myślę o zastosowaniu takich pierścieni centrujących: http://www.moto.allegro.pl/item51252240 ... zybko.html

Czy te pierścienie będą OK? Czy w ogóle do stalówek (vw, audi) można stosować takie pierścienie? Problemem podobno jest wąski kołnierz stalówek i to że pierścienie w czasie jazdy mogą być "wypluwane" - ale wydaje mi się że pierścień z kołnierzem będzie ok. Po prostu wg mnie pierścień trzeba założyć kołnierzem od strony piasty i powinno być ok. Czy problemem jest to że pierścień będzie bardzo cienki (ścianka grubości 0,5 mm)

Jeśli doradzicie mi w tej sytuacji kupno oryginalnych felg subaru, to odpowiem że nie bardzo mnie to interesuje ze względu na koszt nowych felg stalowych subaru - używki nie do zdobycia raczej za przyzwoite pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię,że używki subaru można kupić w dobrej cenie,tylko trzeba szukać.

 

potwierdzam, ja za swoje zaplacilem 350zl (z kompletem opon na 1 sezon) :mrgreen: grubo? ;)

 

To załatwcie mi felgi za taką cenę ;) Bo w moich stronach nie ma szans za tyle kupić.

Czy 800 zł za felgi stalówki od VW 16" (stan chyba taki sobie) +komplet opon NOKIAN WR G2 R16 94H XL jeszcze prawie 2 lata gwar, ponoć bieżnik ok 7-8 mm to dobra cena ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...