Skocz do zawartości

Rower


Fiji

Rekomendowane odpowiedzi

MIKKI napisał/a:

Jak sobie przypomnę jak dupę można sobie obić... :wink:

 

Oj można :twisted: Ale sztywniak ma też swoje zalety, szczególnie w górach na podjazdach ;)

 

tak tak, ja Skrzyczne zaliczyłem pierwszy raz na hardtailu + manitou black 100 i jest frajda :)

 

mój rowerek enduro (Titus El Guapo, 160mm skoku z przodu i z tyłu)

 

Co to z przodu masz ? fox czy coś innego ? Wypadłem z obiegu trochę jakiś czas temu.

 

Dlaczego dopiero na wiosnę?! A zimą to nie? Ja w Szczyrku ze Skrzycznego jeżdżę również w zimie. To jest dopiero zabawa!

:twisted:

 

No tak ale czy sanki czy rower, co za różnica w zimę. No chyba ze dla bezpieczeństwa założysz "gumkie" z wypustkami ;) Natomiast co najważniejsze w lecie jest jeszcze jakaś kontrola nad bajkiem, w zimę to czasami liczy sie na szczęście :)

W zimę jeździłem sporo ale po płaskim raczej ewentualnie Warszawskie gorki (kazoora, kopa cwila), ale nigdy Skrzycznego czy Gubałówki :) respect

 

I wszystko jasne.

A jak się nie da na rowerze, to można tak:

http://www.youtube.com/watch?v=jUJ4YBSjywM

:twisted:

 

A tej zimy zamierzam zjechać ze Skrzycznego na wszystkich 3 moich rowerach.

:smile:

 

EOT się zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555 i piciu, ten FOX ma 36mm golenie i naprawdę jest sztywny, oczywiście do 2-półek nie ma co porównywać ale naprawdę amorek daje radę, jak się nie ma szerokiej kiery FR/DH to wyrywa kierę z rąk bo jest tak sztywny, na luzy też nie narzekam, dużym plusem jest system TALAS - można ustawić skok na 100, 130 i 160mm, zmniejszenie skoku bardzo się przydaje na ciężkich podjazdach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne.

 

A to spoko, tutaj tak przyjaźnie jest :) Ja w lecie znalazłem drogę tylko jedną, później się okazało ze to FIS. Głupia sprawa, bo jedziesz a tu nagle ściana (prawie), i jeszcze te dreny odprowadzające wodę. ggrrrr.

 

Jest fajny odcinek przez szczyty, jakieś 40 min szlakami w lesie "prosiutto" do dołu w kierunku Nowej Osady czy Salmopolu. Minusem jest powrót, bo albo pchasz rower przez 2h pod górę (dosłownie) albo jakiś transport na ciebie będzie czekać ;)

 

http://www.szczyrk.pl/zdj_pub/mapa_m.jpg

 

ten FOX ma 36mm golenie i naprawdę jest sztywny

 

Pamiętam ze to był atut tego amorka, cena przebijał wtedy Shermana. Gratuluje sprzętu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...