Skocz do zawartości

Wywiana zestawu zegarów w WRX


marcinJ

Rekomendowane odpowiedzi

Misiek, orientujesz się czy te zegary z us/jpn spec pasują bez problemu do eu spec? Chodzi mi czy kostki są identyczne a ECU rozpoznaje inne zegary? Jeśli tak jest to nie będe się zastanawiał nad rzeźbieniem w swoich, tym bardziej że obrortomierz będzie na właściwym miejscu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek, orientujesz się czy te zegary z us/jpn spec pasują bez problemu do eu spec? Chodzi mi czy kostki są identyczne a ECU rozpoznaje inne zegary? Jeśli tak jest to nie będe się zastanawiał nad rzeźbieniem w swoich, tym bardziej że obrortomierz będzie na właściwym miejscu :twisted:

 

Nie mam pojecia. Wiem, ze zegary od STi zmusili do dzialania z WRX'ami MY2002 - jedyny problem byl chyba tylko z czujnikiem temperatury zewnetrznej. Zawsze mozesz poprosic chlopakow z NASiOC o podeslanie zdjec, a moze i nawet calej specyfikacji z rozpiska kabli. Polecam watek na ich forum - dawno go nie czytalem, a pare miesiecy temu byl dosc mocno walkowany i pewnie doszly jakies nowe informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zmiany podświetlenia ori tarcz to mozna o temacie zapomnieć, gdyż próby zeskrobania/zmycia rozpuszczalnikiem zielono-niebieskiej powłoki powoduje uszkodzenie kolejnej czarnej powłoki co by przełożyło się na to, że oprócz cyfr świeciły by też same tarcze :evil:

 

Dla ciekawych wygląda to tak:

KIF_0444.jpg

KIF_0445.jpg

 

Tak więc w tej chwili już ruszam z tematem wymiany całego zestawu zegarów. W tych dłubanie nie ma sensu. Problem jest nawet z zaadoptowaniem czerwonych wskazówek(od audi tt).

 

Poddałem się :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...