Skocz do zawartości

Spotkanie na Modlinie


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że SE wypas po maxie... 8)

 

Ale ta krata w zderzaku jest po prostu tragiczna! :x

 

 

 

Sorry za OT ale musiałem o tym komuś powiedziec... :wink:

 

 

Pozdro...

 

fakt, jakiś koszmar, może by ją tak troszkę cofnąć i zrobić z czegoś mniej "błyskotliwego"?

Reszta za to super

 

P.S. Z chęcią kiedyś bym się z Wami tam wybrał Audikiem (ciekaw jestem empirycznego porównania z STI), lub Subaraczkiem (mam nadzieję że niedługo będę mógł go już dotrzeć i wystroić)

 

pozdro

 

A jaki Audik, a jaki Subarak :?:

 

 

Ps. w sprawie kratki to przychylam się do przedmówców

 

Audik, takie tam rodzinne kombi (rs4) :twisted: , a subaraczek to gt-ek, niedługo powinien wyjechać od Czopera po małym dłubanku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, nie orientujecie się czy poszedł numer 13, jeśli w ogóle był.

 

Nie bylo. Bylo od 01 do 15 (bez 13) :)

 

 

 

Hmm.. jechalem z gosciem co ma numer 17 (wnetrze MY05)

 

Faktycznie, bije sie w piersi, jest w Polsce jeden "dziwny" Solberg. Byl w ten weekend na SJSie. Szary i to MY 2005! Jest to pietnasty SE. Co ciekawe sprzedany byl bez pakietu Prodrive, ktory dolozono pozniej. Niezla akcja. Ktos zna wiecej szczegolow odnosnie tego pojazdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki naciągany SE, to tak jakby WR1 wypuścili w modelu '05. Niby to WR1 a jednak już nie. Ja to bym mógł powiedzieć że mam Impreze Prodrive Edition. :wink:

 

Moim zdaniem prawdziwy SE to model '04 w kolorze Niebieskim reszta to już nie SE, ponieważ w modelu '05 jako opcja występuje DCCD a jeśli ktoś właśnie taką zamawia, automatycznie dostaje ciemną alcantre i ciemne wstawki w desce rozdzielczej. Kratke też można dokupić oraz pakiet tak jak zostało uczynione.

Prawdziwy SE to taki jak ma michał :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...