Skocz do zawartości

Olej i filtry do wygrania !!!


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Wpadł mi do głowy pewien pomysł i za Waszą mam nadzieje pomocą chcę go zrealizowac.

Pragne okleić swój samochód STI 06 , w barwy swojej firmy oraz jeszcze dwóch zaprzyjaźnionych firm. nazwy oczywiście nie mogę podać z wiadomych względów. Loga firm prześle zainteresowanym na maila.

Wiem że z pośród Was jest sporo osób którzy maja w palcu painta, a ja nie mam o tym bladego pojęcia ani uzdolnien artystycznych :cry:

Moje priorytety

1. Projekt ma być kozak :!:

2. Ma się naprawde wyróżniac

3. Ma być możliwy do realizacji przez firmę oklejająca

4. Preferuje raczej styl rajdowy niz jakis tuningowy czy drifterowy

5. Może byc wyklejony cały samochód tak że nawet fabrycznego koloru srebrnego może nie być

 

wszelkie projekty prosze przesyłać na adres: edwin@carsport.pl

 

Nagrodą będzie komplet olejowy czyli olej do silnika + 1L na dolewke, + wszystkie filtry

Olej silnikowy do wybrania z pośród marek. Mobil, Motul, CASTROL, Shell, Valvoline, Elf, Texaco nie ważne jaki byle był w ofercie :lol:

Oświadczam iz podam kto jest zwycięzcą, niestety zdjęć nie wstawie ( chyba że bedzie zgoda moderatorów) ale pewnie bedzie można zobaczyć na pojezdzawkach.

Czekam na kozackie projekty :lol:

[/b]

 

P.S. Prośba do modów o nie przenoszenie do innego wątku np. konkursy, bo tam mało kto zagląda i zginie w tłumie :cool:

 

Zęby Was bardziej zmotywować :lol: dodatkową nagrodą za pierwsze miejsce jest Co-drive w Peugeocie S207 z jednym z kierowców czołówki RSMP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem jakie dam zadanie 9-cio letniemu synkowi na dziś.

P.S.Czy projekt może być wykonany kredkami na A4? :mrgreen:

 

Wiem że Ci na chlebuś brakuje :twisted: to zamiast pisac bzdety, weź paint shopa i zarób na olej do swojego paździerza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź paint shopa i zarób na olej do swojego paździerza

 

twoj pazdzierz stoi jeszcze nie ruszony :razz: carfit do roboty :mrgreen::twisted:

Za 15 minut jadę po dwa paździerze. Mi sie nie spieszy bo dostałem prawie nowe auto zastępcze od Carfita :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...