Skocz do zawartości

Test.


andrea

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym sprawdzić swoją Subarynkę.Może ktoś mi podpowie gdzie znajduje się najbliższy(I DOBRY!!!!!!!) serwis lub warsztat który mógłby mi to sprawdzić.Gdyby ktoś nie wiedział -Szczecinek leży między Poznaniem a Koszalinem. A gdyby jeszcze nie był drogi :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miedzy Poznaniem, a Koszalinem, to dawaj do Kocaru.

 

Sa solidni, doswiadczenie tez maja no i zawsze sobie mozna bardzo sympatycznie z ktoryms z panow Kocialkowskich pogawedzic :)

 

A jak troche poczekasz to moze i na hamownie sie zalapiesz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to jest,ten Kocar(y)?i jak się z nimi skontaktować?Pozdrawiam. :D:D

 

Kocar jest w Poznaniu, a dokladniej w Baranowie - przy trasie A2.

 

Tutaj znajdziesz wszelkie informacje kontaktowe:

http://www.kocar.subaru.pl/subaru_kontakt.html

 

 

A tak z ciekawosci... z jakim to Subarakiem chcesz sie wybrac na diagnoze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - kiedy się przeprowadzają na ul. Dąbrowskiego?

pzdr

Nie wiem dokladnie ale niedawno przejezdzalem obok nowego salonu i wyglada juz na prawie skonczony :D

 

O ile dobrze pamiętam to otwierają w sobotę tylko nie jestem pewien czy w tym tygodniu ( 11.12.04 ) czy w następnym.

 

Te stare Legacki się w zasadzie nie psują. ( przynajmniej ja nie miałem powodów do narzekań) Najsłabszy punkt to chyba łączniki stabilizatora przedniego. Na polskich drogach klękają po 50k niezależnie czy kupisz "oryginały" za 600 czy "podróbki" za 140. Z moich oględzin wynika że różnią się opakowaniem. ( chyba że kupisz podróbki w metalowych obudowach tzw. "rzemieślnicze", to pozrywają się spawy na pierwszym ostrym zakręcie) Poza tym warto skontrolować przednie manszety przegubów - Legac mocno skręca przednimi kółkami więc jeśli są chociaż lekko spruchniałe to wymieniaj bez zastanowienia bo się rozprują i będzie kłopot.

Nie wiem czy jest sens przeprowadzać jakieś grubsze przeglądy u autoryzowanego dealera w przypadku tego modelu. Kiedy te wózki były produkowane to w Polsce nikt nie wiedział co to jest Subaru ;) więc dobry doświadczony mechanik obejrzy i oceni wóz równie dobrze jak Diler a skasuje za robotę 30% ceny dilera. A w dilerniach Subaru ceny są sześciogwiazdkowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, andrea, znam 2 firmy w polsce które ryją w Subarynach od dawnych lat i pamiętają stare dobre modele.

 

1 - Andrzej Koper w Wa-wie. Nie mogę mu bynajmniej zarzucić, że się nie zna na samochodach ale z tym panem moja rozmowa była dosyć ciężka. Po usłudze wykonanej u niego ( dawno temu kiedy mi też się wydawało że moje subaru to coś tak nieziemskiego, że muszę odwiedzić prawdziwego subaromechanika ) wracam z reklamacją. Mówię, że dalej hałasuje (nieistotne co). No to Miszcz robi ze mną rundę i stwierdza że jest dobrze. On nie słyszy. A jak ja słyszę to mam se radio głośniej zrobić. :x :? :shock:

2- W Gdyni firma Auto - Geo - Test, chyba na ulicy Wielkopolskiej, czy może Poznańskiej, nie wiem czy jeszcze działa pod tą nazwą ale o ile pamiętam widziałem u nich na ścianach dyplomy potwierdzające ukończenie szkoleń dla mechaników Subaru. ( Wtedy jeszcze w Polsce nie było przedstawicielstwa ) Oprócz tego dłubali w Suzuki. Muszę powiedzieć, że byłem zadowolony z ich usług chociaż zostawiłem tam kupę forsy.

Z jednym z "nowoczesnych" serwisów S miałem dość śmieszne zajście mianowicie okazało się że nie mają oprogramowania do komputera diagnostycznego do mojego modelu, czego w zasadzie nie można mieć im za złe bo nigdy nie sprzedawali takich wózków :)

Mogę podać jeszcze 2 firmy z wlkp. których zdecydowanie należy unikać.

Ale to dla zainteresowanych na PW bo chyba nie przyjęte jest na forum używanie steków wyzwisk w postach "publicznych", a nie będę się mógł powstrzymać jak wspomnę nazwy tychże firm.

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki GTA3. Pozostanę przy Wielkopolsce.Tam mam najbliżej.Spróbuję

skontaktować się z Kocurami.Ale dzięki za podpowiedź. :D:lol: Dla mnie w tej chwili najważniejsze jest to że auto jeździ.Poprzednie to był horror.A jak czytam na forum o naszej marce,to aż mi serce puchnie ze szczęścia :D:D:D jakie mnie spotkało.Pozdra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki GTA3. Pozostanę przy Wielkopolsce.Tam mam najbliżej.Spróbuję

skontaktować się z Kocurami.Ale dzięki za podpowiedź. :D:lol: Dla mnie w tej chwili najważniejsze jest to że auto jeździ.Poprzednie to był horror.A jak czytam na forum o naszej marce,to aż mi serce puchnie ze szczęścia :D:D:D jakie mnie spotkało.Pozdra.

 

W razie gdyby okazało się, że na widok wyceny spuchnie ci twarz to dam namiar na mechanika oddalonego o rzut beretem od kocurów. Jeśli będą jakieś jajca z automatem to wołaj. Dobry specjalista od AT również jest w pobliżu.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Na to pytanie niech Ci odpowiedzą ci, którzy w nim bywają ;) Na przykład Bartek Kos. Ja mogę powiedzieć jedynie, że istnieje tam odkąd pamiętam, a to też o czymś świadczy. Od 15 lat przejeżdżam obok niego niemal codziennie i nie przypominam sobie czasów, gdy było tam coś innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - kiedy się przeprowadzają na ul. Dąbrowskiego?

pzdr

Nie wiem dokladnie ale niedawno przejezdzalem obok nowego salonu i wyglada juz na prawie skonczony :D

 

O ile dobrze pamiętam to otwierają w sobotę tylko nie jestem pewien czy w tym tygodniu ( 11.12.04 ) czy w następnym.

 

Uroczyste otwarcie w tę sobotę 11.12 o 14.00 - dostałem zaproszenie 8)

 

Jak na złość będę w Poznaniu 17-stego, ale to nic i tak zajadę. I tłoku nie będzie :wink:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...