Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

.... a ja pozdrawiam tych dwóch panów z fotki poniżej co gościli w sip-ie we wtorek i dziś ...... zobaczcie jakie michal zafundowal swojemu solbiemu nowe papcie :mrgreen: ....... obiecał, że zrobi mu profesjonalną sesję zdjęciową, czekam z niecierpliwością :twisted: ......

 

a tu pare moich fotek z ledwo dyszącej już cyfrówki (prześwietla zdjęcia :x )

 

Profesjonalna to nie jest i trwala gora minute, ale kilka fotek jest. W przyszlym tygodniu postaram sie w wolnej chwili zrobic cos lepszego.

 

sti_se_prodrive_01.jpg

sti_se_prodrive_02.jpg

sti_se_prodrive_03.jpg

sti_se_prodrive_04.jpg

sti_se_prodrive_05.jpg

sti_se_prodrive_06.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kilka fotek jest

 

Michał - wielkie dzięki za zmieszczenie tych fot :!: Teraz już jestem na 100% pewien, że w jak kupię imprezę, to nim wyjadę z salonu, zmienię felgi na srebrne/grafitowe. Pewnie jak się "wykrwawię" finansowo na sam samochód, to nie będą to felgi Prodrive-u, ale bardziej tu chodzi o kolor... A Prodrive - może kiedyś... :roll:

 

Przy okazji pytanie - te Twoje są grafitowe czy srebrne? Mój notebook ma tendencję do przekłamywania kolorów, szczególnie źle radzi sobie z szarościami... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kilka fotek jest

 

Michał - wielkie dzięki za zmieszczenie tych fot :!: Teraz już jestem na 100% pewien, że w jak kupię imprezę, to nim wyjadę z salonu, zmienię felgi na srebrne/grafitowe. Pewnie jak się "wykrwawię" finansowo na sam samochód, to nie będą to felgi Prodrive-u, ale bardziej tu chodzi o kolor... A Prodrive - może kiedyś... :roll:

 

Przy okazji pytanie - te Twoje są grafitowe czy srebrne? Mój notebook ma tendencję do przekłamywania kolorów, szczególnie źle radzi sobie z szarościami... :roll:

 

Jak kupisz STi z tym nowym wzorem zlotych (od MY05) to chetnie sie zamienie

bo mnie sie one jedyne podoboja ze zlotych :twisted:

 

Moje grafitowe (seria 17") wygladaja tak:

 

IMG_0005.jpg

wysowa106.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz STi z tym nowym wzorem zlotych (od MY05) to chetnie sie zamienie

bo mnie sie one jedyne podoboja ze zlotych :twisted:

 

OGS - ja ustawiam się na MY'06, termin odbioru niestety dopiero w styczniu (to przez te moje liczne europejskie wojaże, o których już kiedyś pisałem). Ale wiem, że jak już będę znał jakieś konkrety, natychmiast wystawię na Forum ogłoszenie pt.: "Zamienię nowe felgi złote STi - standard - na grafitowe/srebrne (pod warunkiem, że się będą mieściły do STi - chodzi o hamulce)"

 

Moje grafitowe (seria 17") wygladaja tak:

 

I według mnie są śliczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kilka fotek jest

 

Przy okazji pytanie - te Twoje są grafitowe czy srebrne? Mój notebook ma tendencję do przekłamywania kolorów, szczególnie źle radzi sobie z szarościami... :roll:

 

Grafitowe :) Na Europe obrecze PFF7 dostepne sa w dwoch kolorach: zlote i grafitowe. Na satany dostepne sa w czterech kolorach (w tym srebrny) - nie wiem czemu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I według mnie są śliczne...

 

Jak Ci sie podobaja to nie bedzie problemu - doplace Ci za roznice w cenie i amortyzacje i mozemy wymienic... Bede czekal w takim razie jak odbierzesz samochod :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Imprezy sti, która w środę grzała w stronę czętochowy i jeszcze jednej imprezy mijanej nieco dalej na tej samej trasie.

 

PKS zakopane pozdrawia Czarnego Forestera kręcoącego się w okolicy Częstochowy(czw) i impreze mijaną koło Olkusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam spotkane dziś:

:arrow: Czarne STi WN555** spotkane na parkingu w Wilanowie :wink: .

:arrow: Niebieskie STi WT***** (Solberg?) w tym samym miejscu co powyższy.

:arrow: Srebrne GT kombi na czarnych blachach zaparkowane na Śródziemnomorskiej.

:arrow: Srebrne GT śmigające Doliną Służewiecką (około 20:10) w kierunku centrum i Legacy SPE KR***** jadące w tym czasie w odwrotnym kierunku.

:arrow: oraz niezliczone ilości Foresterów i Legasiów kręcacych sie dziś w południowych dzielnicach w-wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pozdrowię właściciela WRX-a, MY'03-05, nr rej. WB xxxxx, którego widziałem dziś (tj. formalnie rzecz biorąc wczoraj :mrgreen: tj. w czwartek) na moście Grota-Roweckiego około 20.45, zmierzającego w stronę Białołęki/Tarchomina. Za fajerą kierownik w mundurku biurowym... Ja akurat przeciskałem się przez tłum granatowym Saabem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy pytania:

1. Da sie z tym jezdzic?

2. Z czego to jest wykonane?

3. Ile to kosztowalo?

 

Ad 1. oczywiscie 8) przeciez jezdze :twisted: wrazenie mam ze dociska rewelacyjnie, ale nie jezdzilem ze zwyklym STiajowym wiec nie wiem jak jest... chociaz ten z racji wysniecie i pochylenia napewno bedzie lepiej dociskal (zmniejszajac skutecznie areodynamike :? )

 

Ad 2. wlokno szklane... moze zrobili by z weglowego ale on jest nawet lekki... cos ok 5 kg...

 

Ad 3. 850 zl brutto :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się też nie obrazi, jeśli wkleję fragment naszej rozmowy:

 

Owoc (22-06-2005 18:11)

ile zaplaciles za spojler do swojego?

Bartek (OGS) (22-06-2005 18:14)

850

 

OGS, mogę zostać twoim rzecznikiem 8)

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...