Skocz do zawartości

MODLIN - pojeżdzawka 30 sierpnia


maciekSubru

Rekomendowane odpowiedzi

Na prośbę Rafała z 4Race zakładam nowy rozszerzony wątek.

 

4Race organizuje 30 sierpnia pojeżdzawkę na terenie lotniska Modlin

 

Trasa ma byc na środkowej części lotniska (powyżej budynków portu)

 

 

mapalotniskamodlinvs4.jpg

 

Wjazd - po minięciu budki strażnika i przejechaniu torów należy skręcić ostro w lewo,

ok. 600 m drogi w lesie skręcającej w prawo dojeżdzamy do skrętu w prawo między budynki portu Modlin i mijamy je, lekko w prawo i po ok. 200m dojeżdzamy do strefy start-meta.

 

 

Trasa jest tak pomyślana żeby start nie kolidował z metą i umożliwiał start co ok. 30 sek.

 

prba30te9.jpg

 

Edit: nowe niższe ceny

Koszt startu:

- 300,-zł dla osób które wpłacą na konto 4race przed 28.08.2008

- 350,-zł dla osób które opłacą gotówką w dniu pojeżdzawki

 

W cenę wliczony jest mały catering dla zawodników.

Organizator zapewnia zawodnikóm kompresory, klucze pneumatyczne i pomoc w zmianie kół.

 

 

Jeżeli będzie ponad 20 startujących - organizator zapewni profesjonalny pomiar czasu.

Jeżeli uzbiera się ponad 30 startujących - będzie firma cateringowa - zawodnicy maja catering w cenie a widzowie mogą wykupić "szwedzki stół" za 45 zł.

 

 

W związku z tym, że niektórzy mają problem z wyrwaniem się na pojeżdzawki (dzieci, żona) - pytanie: jeżeli zostaną zapewnione dodatkowe atrakcje dla dzieci i/lub żon (np. quady lub opiekunka do dzieci, pokaz kosmetyków,itp, oczywiście dodatkowo płatne) i czy ułatwi to przybycie wiekszej ilości upalaczy?

Czekamy na sugestie i opinie.

 

Zapisy, dodatkowe pytania i pretensje - biuro@4race.pl lub tel. 660677385

Konto do wpłat zostanie podane na stronie www.4race.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie drogo!

1) Jakiej długości będzie tor?

2) Jeżeli będzie mniej niż 20 aut to jaki będzie pomiar czasu?

3) Start co 30 sek to szybko...

4) Co do opiekunek, qadow itd - to tylko pytanie ile ma to kosztować. Bo koszt 400 zł za samo zrobienie 5 kółek x ??km = ??km już wydaje się dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem z Rulakiem (akurat tankowal auto w drodze do Poznania :mrgreen: ), koszty na pewno beda nizsze. Chlopaki chca troche duzo rzeczy jednoczesnie na takiej imprezie zrobic stad koszty troche sie podniosly. Mam nadzieje ze jutro poznamy wersje ostateczna oraz numer konta. (pewnie okolo 400 w dniu imprezy i mniej przy przedplacie).

 

Do decyzji uczestnikow pozostaje ilosc przejazdow mierzonych i ilosc klasyfikowanych do generalki - wiec piszcie jak chcecie. Wg mnie 7 mierzonych z tego 6 najlepszych do generalki liczonych.

 

Oczywiscie dla wszystkich uczestnikow mozliwosc co-drive z Herbolem lub Rulakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

Nawiązując do Waszych komentarzy i żali, chciałbym sprostować nasze decyzje. Koszt zostaje obniżony do 300 zł przy wcześniejszej wpłacie na konto (2 tyg) 350 zł dla spóźnialskich;) Kwota, którą wcześniej zaproponowaliśmy, była uzależniona tym, że chcieliśmy dostarczyć Wam więcej atrakcji, jeśli chodzi o zaplecze. Jak wiecie, wielu z nas posiada żony, dzieci i o nich też chcieliśmy pomyśleć, abyście mogli rodzinnie spędzic piknik co-drive blisko warszawy. Myślę, że będziemy mogli jeszcze o tym porozmawiać jak spotkamy się na miejscu. Możecie oczywiście do mnie dzwonić - jestem dostępny pod kom.

Ze sprtowym pozdrowieniami ;)

Rafała Rulski 4race

 

[ Dodano: Czw Sie 07, 2008 2:46 pm ]

Do Lublina tez jedziemy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

Nawiązując do Waszych komentarzy i żali, chciałbym sprostować nasze decyzje. Koszt zostaje obniżony do 300 zł przy wcześniejszej wpłacie na konto (2 tyg) 350 zł dla spóźnialskich;) Kwota, którą wcześniej zaproponowaliśmy, była uzależniona tym, że chcieliśmy dostarczyć Wam więcej atrakcji, jeśli chodzi o zaplecze. Jak wiecie, wielu z nas posiada żony, dzieci i o nich też chcieliśmy pomyśleć, abyście mogli rodzinnie spędzic piknik co-drive blisko warszawy. Myślę, że będziemy mogli jeszcze o tym porozmawiać jak spotkamy się na miejscu. Możecie oczywiście do mnie dzwonić - jestem dostępny pod kom.

Ze sprtowym pozdrowieniami ;)

Rafała Rulski 4race

 

[ Dodano: Czw Sie 07, 2008 2:46 pm ]

Do Lublina tez jedziemy :razz:

 

A dwie brakujace opony z poprzedniej edycji dla mnie macie :?: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chlopaki tu Rulak mam nadzieje ze jestescie happppy z radykalnej zmiany kosztow :-)) pomyslalem, ze moze ja sie z wami poscigam oczywiscie nie bede doliczany do generalki ;-)... a i jeszcze dla Tych co juz nie moga sie doczekac co-drivu to nr. konta jest na stronie w kontaktach. Pamietajcie wysypiajcie sie by miec forme na upalenie, niechcecie chyba bym wam wklepal wiele sek :-))))

Pozdrawiam Rafal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dwie brakujace opony z poprzedniej edycji dla mnie macie
nagroda byly dwie :mrgreen:

 

teraz bedzie walka o kolejne dwie - wieksza motywacja dla Ciebie :mrgreen:

 

Chyba Cię cycki pięka :mrgreen: , przecież autem jeździłem a nie motorem :mrgreen:

 

Nie sugerujesz chyba że tak powazna firma jak 4race i Rulak, zaoszczędziła by na dwóch oponach :mrgreen: , a ja, jako biedak oponowy co nie ma na czym jeździć, to juz wogóle :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na trase przejazdu jak rozumiem w jednym miejscu (lewy dolny rog) jest przejazd przez trawe?

 

Jak dobrze pamietam, tam jest wąski przesmyk po betonie - rysunek jest tylko poglądowy.

Rozważana jest opcja zamówienia wywrotki z piachem i wysypania na jednem z zakrętów :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...