Skocz do zawartości

Forester MY05 - fotel kierowcy trzeszczy


esilon

Rekomendowane odpowiedzi

po przejechaniu 90 tysi km fotel kierowcy w moim Foresterze zaczął wydawać odgłosy :evil: , czy to jest z zakresy TTTM czy jakis felerny fotel mam. Dźwieki denerwujace pojawiaja sie przy niektórych ustawieniach fotela ( w jednym nie ale to ustawienie jest akurat niewygodne) oraz gdy nacisk na "boczek" oparcia sie zwiekszy

 

od razu nadmieniam, że waga kierowcy nie przekracz 102 kg :mrgreen:

 

czy w Waszych forkach tez trzeszczą fotele :?:

 

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart99, ewidentnie to fotel a konkretnie jego oparcie, dźwieki lekko sie zmieniaja jak sie zagłówek podniesie lub obniży .

 

p.s. a może gwarancji fotele tez podlegają :razz: czy to tak jak z płynem hamulcowym :?:

w razie czego mozna przenieść do Pytań do Dyrekcji :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart99, ewidentnie to fotel a konkretnie jego oparcie, dźwieki lekko sie zmieniaja jak sie zagłówek podniesie lub obniży .

 

p.s. a może gwarancji fotele tez podlegają :razz: czy to tak jak z płynem hamulcowym :?:

w razie czego mozna przenieść do Pytań do Dyrekcji :cool:

 

Fotele też mają gwarancję w Mitsu mojego ojca serwis bez problemów wymienił na nowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele też mają gwarancję w Mitsu mojego ojca serwis bez problemów wymienił na nowe!

 

a po jakim przebiegu ?

 

Przebieg był nieznaczny ok. 45k, w fotelach przetarło się płótno podtrzymujące sprężyny w siedzisku i różne fajne sprężynki wchodziły w .... Fotele podobno były robione w Rumunii i nie był to odosobniony przypadek. Zostały wymienione oby dwa i po następnych 2 latach sytuacja się powtórzyła choć auto było już w innych rękach. Podobno ta sama fabryka robiła fotele do Daewoo :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...