Skocz do zawartości

ISR do aut sprzed 2008


Bogdan

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo,

 

czy możliwy jest montaż ISR (Inteligentny System Ratunkowy) do aut Subaru dla roczników innych niż 2008. Jestem posiadaczem OBK MY07 i nie ukrywam, że jest to interesująca propozycja Subaru. Jeżeli tak to gdzie?. Myślę, że ten temat zainteresuje wielu użytkowników Subaru.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie cos napisac:

 

Z technicznego pkt widzenia na pewno nie jest to problem. Biorac pod uwage filozofie kryjaca sie za tym projektem (cos w stylu open-source; jak ma byc bezpieczniej, to dla wszystkich, rowniez uzytkownikow samochodow innych marek), pewnie tez nie bedzie tez sprzeciwu "z gory" :)

 

Mysle, ze najlepiej bedzie skontaktowac sie w tej sprawie z lokalnym przedstawicielem :idea: Jesli sie myle, to prosze mnie poprawic (panie Andrzeju, raju? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli sie myle, to prosze mnie poprawic (panie Andrzeju, raju? )

 

:mrgreen::mrgreen:

technicznie pewnie nie problem...ale gdzie to kupic , jak uruchomic i komu zaplacic to nie mam pojecia.... :shock: . Trzeba pytac w Dziale Technicznym...chyba.... :roll:

AK

ps.raju też nie wie....... :sad: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z samym montazem? Troche jestem nie na biezaco - kazde ASO wie jak to zrobic, czy jest to zakladane w Krakowie? :)

 

To " ściśle tajne " montowane gdzies przez centrale :!: .....do ASO auto przyjezdza juz z zamontowanym " tym czyms " i przy wydawaniu klientowi jest aktywowane ( jak sie uda... :mrgreen: )

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Założeniem ISR jest ogólna dostępność systemu.

Rozmowy dotyczące wprowadzenia w systemie posprzedażnym sa aktualnie prowadzone.

Zakładam ze oferta bedzie dostepna jeszcze przed wakacjami.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...