Jump to content

ISR do aut sprzed 2008

Bogdan

Recommended Posts

Szanowni Państwo,

czy możliwy jest montaż ISR (Inteligentny System Ratunkowy) do aut Subaru dla roczników innych niż 2008. Jestem posiadaczem OBK MY07 i nie ukrywam, że jest to interesująca propozycja Subaru. Jeżeli tak to gdzie?. Myślę, że ten temat zainteresuje wielu użytkowników Subaru.

Pozdrawiam

Pozwole sobie cos napisac:

Z technicznego pkt widzenia na pewno nie jest to problem. Biorac pod uwage filozofie kryjaca sie za tym projektem (cos w stylu open-source; jak ma byc bezpieczniej, to dla wszystkich, rowniez uzytkownikow samochodow innych marek), pewnie tez nie bedzie tez sprzeciwu "z gory" :)

Mysle, ze najlepiej bedzie skontaktowac sie w tej sprawie z lokalnym przedstawicielem :idea: Jesli sie myle, to prosze mnie poprawic (panie Andrzeju, raju? )

Jesli sie myle, to prosze mnie poprawic (panie Andrzeju, raju? )

:mrgreen::mrgreen:

technicznie pewnie nie problem...ale gdzie to kupic , jak uruchomic i komu zaplacic to nie mam pojecia.... :shock: . Trzeba pytac w Dziale Technicznym...chyba.... :roll:

AK

ps.raju też nie wie....... :sad: ...

A jak z samym montazem? Troche jestem nie na biezaco - kazde ASO wie jak to zrobic, czy jest to zakladane w Krakowie? :)

To " ściśle tajne " montowane gdzies przez centrale :!: .....do ASO auto przyjezdza juz z zamontowanym " tym czyms " i przy wydawaniu klientowi jest aktywowane ( jak sie uda... :mrgreen: )

AK

• Ojciec Założyciel

Założeniem ISR jest ogólna dostępność systemu.

Rozmowy dotyczące wprowadzenia w systemie posprzedażnym sa aktualnie prowadzone.

Zakładam ze oferta bedzie dostepna jeszcze przed wakacjami.

Pozdrowienia