Skocz do zawartości

TZW." CHWILA" :)))


Moniqa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musze chyba tłumaczyć ile dla kobiety trwa tzw. chwila...choć dla mnie zazwyczaj jest ona standardowo-europejska to w przypadku zamieszczania zdjęć z imprez na forum...dałam lekko po bandzie :D

w związku z powyższym, po naciskach i upierdliwych wypominkach pewnych współtowarzyszy choroby czynie swą powinność..czyli wyczekiwane, wspomniane w kilku tematach, "sławetne" fotki z rajdu krakowskiego i spotkania w Kazimierzu Dolnym....

 

p.s. zzipowane 8)

 

cz.1 rajd krakowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałam lekko po bandzie :D ...........dla kobiety to powinność

 

Tu bym sie letko spieral, cz to jes tyko kobieca powinnos. Osdobiscie " dawanie po bandzie" jes moim hobby ....... no ale jako mamusia jezdem na wpól kobietom ........jezu ....az mie ciarki przeszli.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najleprze i najbardziej twórcze zdjecie to zdjecie z ułożonym logo SUBARU. Jak dla mnie 1 klasa zasługoje na duże brawa !!! :)

jak widze Twoj obiektywizm sie stepil na widok logo. Zdejcie jest srednie.

Ale za tosmy ze cztery godziny dobierali kamyki do logo. Cale rece w krwi mielim, stad kolor mojej koszulki, bo sie uparli, zebyt w nia wycierac te krew.

Autorem zdjec jest albo Matka w osobie WB albo corka moja widoczna na zdjeciu na ktorym wystaje przez dach czarnej zmiji. Wspiela sie z matka na sama prawie gore kamieniolomu. Za co dostala lanie, bo i jak. Nie bedzie sie w niewiadomym celu wspinac z matka, co tez jest na tym samy zdjeciu co corka moja - oparta ta matka o swoj samochod z lewej. ( Prawie swoj, bo wypo®zyczony). W klapkach sie wspinali. Zycie ojca nie jest jakos szczegolnie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...