Skocz do zawartości

II edycja TJS - 21.03.(piątek) tor Kielce


waszka

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś z listy rezerwowej ma ochotę przyjechać to zapraszam.

Wstyd mi jest za te osoby,które parę godzin przed treningiem piszą,że nie przyjadą.

Od ponad dwóch tygodni trąbimy,żeby potwierdzać swoją obecność i jest to bardzo nie w porządku - przede wszystkim wobec osób z listy rezerwowej oraz tych,którzy chcieli jechać a nie było ich na liście.Od przyszłego treningu zapisy na listę będą dopiero po wpłacie,na konto.

Do zobaczenia jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zgadzam się z wami i przepraszam, że musiałem w ostatniej chwili dać plamę - pewnych sytuacji po prostu nie da się przewidzieć. przy następnych tjsach chętnie wpłacę kasę jako potwierdzenie, mam nadzieję, że macie udany trening!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie mam pretensji - doskonale to rozumiem

na poprzedni TJS też nie dojechałem, bo w drodze do Miedzianej Góry poszły mi panewki

w ostatniej chwili uzgodniłem z Carfitem, że jedzie z nim osoba (innym autem oczywiście), która mnie zastąpi

uważam, że z mojej strony wszystko było ok, ale ktoś z Organizatorów nie do końca był pewien

jak będziemy płacić z góry, nie będzie tego typu sytuacji, myślę, że wszyscy jesteśmy co do tego zgodni - ostatecznie organizowanie tego typu imprez to sporo zawracania głowy i osoby które się tym zajmują nie powinny ponosić żadnego ryzyka odnośnie finansów, ani "prosić się" o potwierdzenie przybycia

wpłata = rezerwacja i tyle, uważam, że to sprawiedliwe rozwiązanie

wtedy nikt nie będzie się zastanawiał, czy ktoś naprawdę nie mógł, czy ściemnił w ostatniej chwili, bo miał coś ciekawszego do roboty

przy czym wysokość wpłaty może być ustalana przy założeniu że jedzie 15 osób (albo np. 10 - kwestia umowna), a na miejscu wyrównanie do stanu faktycznego (zwrot, albo dopłata)

 

pozdr

 

p.s.

mam nadzieję, że była dobra zabawa - czekamy na relacje

 

[ Dodano: Pią Mar 21, 2008 5:17 pm ]

(to detal, ale lepiej chyba jednak ustalać kwotę wpłaty przy założeniu, że jedzie 15 osób - w przypadku mniejszej ilości osób na torze: ci, którzy faktycznie nie będą mogli dojechać, stracą nieznacznie mniej, a ci, którzy przyjadą, minimalnie dopłacą - ale będą mieli za to więcej jazdy, jeżeli kogoś nie będzie - to chyba najbardziej sprawiedliwe rozwiązanie)

 

[ Dodano: Pią Mar 21, 2008 5:18 pm ]

na tym kończę dzielenie włosa na czworo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...organizowanie tego typu imprez to sporo zawracania głowy i osoby które się tym zajmują nie powinny ponosić żadnego ryzyka odnośnie finansów, ani "prosić się" o potwierdzenie przybycia

wpłata = rezerwacja i tyle, uważam, że to sprawiedliwe rozwiązanie

wtedy nikt nie będzie się zastanawiał, czy ktoś naprawdę nie mógł, czy ściemnił w ostatniej chwili, bo miał coś ciekawszego do roboty

 

p.s.

mam nadzieję, że była dobra zabawa - czekamy na relacje

 

Od przyszłego treningu zbieramy wcześniej zaliczki,żeby nie było więcej takich sytuacji jak dzisiejsza.Co do imprezy to chyba wszyscy byli mile zaskoczeni dobrą pogodą jak na warunki panujące obecnie w Polsce.Tor był suchy a momentami nawet świeciło słońce.Mam nadzieję,że uczestnikom się podobało i każdy z treningu coś wyniósł dla siebie.Dzisiejsza ekipa stworzyła fajny klimat i oby więcej takich spotkań,w takim gronie.

Gratulacje dla Jurka P. za to,że jest cholernie szybki a do tego regularny.

Filmy wrzucę niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla całej dzisiejszej ekipy. Tak jak poprzednio - super atmosfera i super zabawa.

PS. Może trochę nawet lepsza niż poprzednio, bo nie było Fitnesa :mrgreen:

A tak poważnie to szkoda że nie mogłeś przyjechać... Byku!

PS.II. Wielkie dzieki dla Waszki za organizację tego całego bałaganu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam serdecznie wszystkich dzisiejszych uczestników. Pogoda dopisała, klimat międzyludzki jeszcze bardziej :wink:

Bardzo duzo jeżdżenia a na końcu "wypad do lasku" :mrgreen: Oj to dopiero adrenalinka

 

Dzięki WASZKA za organizację i zaangażowanie.

 

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki serdeczne wszystkim (a przede wszytkim oczywiscie waszce - fajnie ogarniales) za dzisiejsze spotkanie.

jurek byl poza zasiegiem, stanowilismy dla niego jedynie tlo. potrafil sie jednak zachowac i walnal jedna taryfke :P.

liczba osob jaka dotarla "z lekka" odbiegala o wczesniejszych ustalen, srednio fajnie to niestety wyszlo :???:

w ciagu dzisiejszego dnia wiecej razy uzywalem recznego niz przez ostatnie dwa lata :mrgreen:

wychodzilo to roznie (adam. pewnie by mnie wysmial :lol: ), ale powoli do przodu :cool: .

moze bedzie za jakis czas lepiej, a przede wszytkim bardziej zdecydowanie/powtarzalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super...BRYKU !!! Więcej nie przyjade !!!.... :evil: ......... :sad: .............

Jak zawsze jestem jednym z winnych zamieszania i obecny zawsze !!!... tak dzis,niestety życiowa sprawa .

Ogólnie super ,że dawaliscie rade i jesteście zadowoleni ...napewno we wtorek atakujemy o nastepne jak najblizsze terminy treningów...

No i wogóle Wesołych Świat dla wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się przyłączam do podziękowań.

Przede wszystkim Waszce bo ogarniał i jest zakręcony na maxa :lol: .

Fitnesowi !!! Za moje PIĘKNE CZARNE FELASIE SIEDEMNASIE.

Legaś wygląda na nich jak Czarny Tulipan :cool:

No i chłopakom za mily dzień.

A Jurkiem się nie przejmujcie, przed każdą próbą wypija litr soku z gumijagód i podłącza się do prądu z zapalniczki :mrgreen: to jak mamy dać Mu radę...

Wesołych Świątek

urbanek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Jurkiem się nie przejmujcie, przed każdą próbą wypija litr soku z gumijagód i podłącza się do prądu z zapalniczki :mrgreen:

 

To już mamy odpowiedź czemu Jurkowi klakson sam trąbił :lol: :wink:

Myślał,że każdy uwierzy w historyjkę o nowej kierownicy hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich. Dzieki chłopaki za super jazde. Mimo ze byłem z Wami dopiero 2 raz to załapałem cholernego bakcyla na taką zabawe. Dzęki Fitnesowi ze mnie w to wciągną. Serdecznie dziekuje Waszce za przygotowanie tego wszystkiego.Wyjeździłem sie moim peugotem do bólu aż dzis rano nie odpalił:). Naparwde świetna zabawa.

Zycze wszystki wesołych, spokojnych i rodzinnych Świąt i troche odpoczynku od codziennego zgiełku.

Pozdrawiam Andrzej peu106

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waszka,

Cześć. Waszka możesz mi przesłać na maila w wolnej chwili filmik nakręcony w piątek.Jesli Ci sie chcetomoze byc zprzejazdu wszystkich a jesli nie to bardzo Cie prosze tylko o moj czyli peugota.

Pozdrawiam Serdecznie

Andrzej

 

[ Dodano: Pon Mar 24, 2008 8:46 am ]

Zapomniałem mailia podac:)

abisal2@tlen.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...