Skocz do zawartości

Internet w Mysiadło


Niedźwiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

w weekend przeprowadzam się do Mysiadła, pod Wawą. Czy ktoś z Was orientuje się kto tam oferuje dostęp do neta? Najchętniej WiFi.

UPC, ASTERY, NETIE,TEPSY odpadają.

Chętnie coś co nie wiąże na lata (często lokalni dostawcy), bo w niedalekiej przyszłości szykuje mi się oddelegowanie do Wrocka na 6m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon1, hmmm...wszystko fajnie, ale za 1mbit 500zł za m-c to chyba przesada...piszesz , że niedrogo :roll: ...takie ceny przynajmniej podają w cenniku...Simon1 może powiedzieć jak to jest u Ciebie z tymi kosztami?? Może oni nie aktualizują strony...bo te ceny, które podali, to tak sprzed dobrych kilku lat...

internet droga radiowa,

czyli żadnych wierceń, kabli itd jak rozumiem?

 

a jak wygląda sprawa umowy? na czas nieokreślony?jaki termin wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...wszystko fajnie, ale za 1mbit 500zł za m-c to chyba przesada...piszesz , że niedrogo :roll: ...takie ceny przynajmniej podają w cenniku...Simon1 może powiedzieć jak to jest u Ciebie z tymi kosztami?? Może oni nie aktualizują strony...bo te ceny, które podali, to tak sprzed dobrych kilku lat...

Też korzystam z ich usług. W tej chwili 1024/512 to 150,- netto. Umowę podpisywałem 6 lat temu, jest na czas nieokreślony i w praktyce jak nie płacisz to po prostu odcinnają ci dostęp bez dalszych konsekwencji.

W przypadku nielicznych awarii interweniują natychmiast. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też korzystam z ich usług. W tej chwili 1024/512 to 150,- netto. Umowę podpisywałem 6 lat temu, jest na czas nieokreślony i w praktyce jak nie płacisz to po prostu odcinnają ci dostęp bez dalszych konsekwencji.

W przypadku nielicznych awarii interweniują natychmiast. Polecam.

 

 

Dokladnie jest jak mowi Piotr. W dodatku firma jest rodzinna i po kilku wizytach traktuja Cie prawie jak przyjaciela. To duza zaleta, ze nie jest sie anonimowym user-em jak w TP-sie czy Asterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon1 napisał/a:

W dodatku firma jest rodzinna i po kilku wizytach

 

 

A po co kilka wizyt???

 

g.

 

Korzystam z tego od bardzo dawna, a sprzet chocby i byl najlepszy potrafi czasem miec odpaly. Przyjezdzaja, sprawdzaja, poprawiaja, jesli trzeba bez szemrania wymieniaja na nowy. Raz wymienilem antene, raz podlaczali mi router, zmienili przekaznik na lepszy. I jest to na juz, natychmiast. Pelna kompetencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, sferia nie ma tam zasięgu :(

 

swoją drogą - gadałem z dwoma dostawcami- dramat normalnie- nie poprowadzą sygnału, bo się jakiś sąsiad nie zgadza na wiercenie w piwnicy, drugi dostawca nie ma zezwolenia na puszczenie kabli do skrzynek technicznych, ani na puszczenie kabli kominem, po dachu...wspólnota się na nic nie zgadza...dramat jakiś...

nie chcę skończyć z jakimś blueconnectem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle.

Teraz masz 7,2 GB w dużych miastach, modem za złotówkę i aktywację też tylko abonament 120 zł z vatem i limit miesięczny 4 GB.

Możesz też przetestować przez tydzień chyba i potem oddać jak nie będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, w Twoim opisie z punktu widzenia sirchasera, kluczowych jest kilka punktów.

 

1. Działa szybko, ale w dużych miastach. Mysiadło chyba się do takich nie zalicza.

2. Abonament - 120 PLN, a sirchaser, pisał wcześniej, że 150 (czy coś) za 1 Mb to dużo

3. Limit 4 GB, co moim zdaniem dyskwalifikuje to rozwiązanie, jako podstawowe łącze ze światem. Chyba, że ktoś tylko czyta pocztę i strony WWW (też nie za wiele).

 

Do słuchania radia i oglądania filmików (nawet z YouTube) to już nestety trochę mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mysiadle na pewno będzie miał HSDPA.

4 GB to mało jak się ściąga filmy lub muzykę. Do samego korzystania z netu starczy.

Ja naprawdę dużo korzystam i czasami trzy dni przed końcem okresu rozl. potrafię limit przekroczyć.

120 to jest z VATem za łącze 7,2 MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...