Skocz do zawartości

Pierwszy przeglad


sfxg04

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już na liczniku 14500 kilometrów, czas najwyższy na pierwszy przegląd samochodu. Mieszkam w Warszawie, a po komentarzach na tym forum jakoś zniechęciłem się do tutejszych serwisów Subaru. Chciałem się wybrać do Krakowa, by oddać swój wóz w ręce fachowców, ale przy okazji chciałem połączyć to też z turystycznym wyskokiem w góry za dwa tygodnie. Wszystko to oznacza, że mogę mieć aż 16000 na liczniku w chwili pojawienia się w siedzibie Subaru Import Polska. Czy Szanowna Dyrekcja wybaczy aż takie duże odchylenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam

w książce masz +/- 500 km wczoraj u kopera chłopaki powiedzieli, żeby raczej się tego trzymać bo im to generalnie wszystko jedno, ale w razie jakiejś większej awarii to wpada rewizor z niemiec i może nie uznać reklamacji

 

jeżeli chodzi o przeglądy gwarancyjne (zwlaszcza pierwsze to ja bym sie wyluzował)

 

w DaWoju nie masz jak im patrzeć na ręce, u Kopera tak (jeżeli masz czas co oczywiście jest dobrem najżadszym)

 

Samochód nowy kupiłem u dawoja (bo tak wyszło) 1 przegląd też zrobiłem u nich, ale to strasznie daleko

 

konkludując ja bym zrobił przegląd w Warszawie i nie ryzykował

pozdrawiam

WJR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Prawda jest taka, że nie jest mi znany serwis (żadnej marki, w żadnym kraju) z którego 100% klientów jest zadowolonych.

Oznacza to jednocześnie, że negatywnych opinii pojawiających się na tym forum nie należy uogólniać - w końcu w naszej naturze leży rozmawianie przedw szystkim o sytuacjach krytycznych. Oczywiście wszystkie sygnały są przez nas traktowane poważnie i dążymy do jak najlepszego poziomu obsługi klientów. "Wpadki" się zdarzają - nie będę twierdził że tak nie jest.

Niemniej nie widzę żadnych powodów, dla których miał by Pan miec jakiekolwiek obawy przed wykonaniem obsługi czy w Dawoju, czy u Kopera - zdecydowana większość klientów serwisujących tam samochody jest zadowolona.

 

Oczywiście będzie nam bardzo miło gościć Pana w Krakowie i zaoferować naszą (już dość znaną :wink: ) kawę. Ale przekraczanie limitu kilometrów tylko z przyczyny obawy o jakość serwisu w Warszawie tak na prawdę nie jest uzasadnione.

 

Łączę pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...