Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

hehehe :P co do naszywek z nickiem to kolega robi coś takiego może się uda wynegocjować przystępną cenę...

"Naszywka jest wyhaftowana na maretiale CORDURA. Nitki najwyzszej jakości firmy ISACORD. Podszycie dolne w kolorze nitki górnej (zazwyczaj jest poprostu białe i wtedy lubi przebijac)"

Napisałem zapytanie o świnkę + nick - zobaczymy co odpisze :)

 

 

UPDATE....

Odpisał - jego propozycja

naszywki +-9cm na cordurze uwypuklony haft

Świnka + indywidualny nick

2 barwne np:czarny + biały lub niebieski + żółty

14zł za sztukę

Edytowane przez Azmadan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo pieknie

to bedziesz mi musial zalatwic taka swinie :D a wgl kto jedzie jutro na przejazd z Japan Cars Podbeskidzie ?

 

Będą jeszcze Subaru ale się wstydzą na forum powiedzieć ;):biglol:

 

bylo pieknie, pogoda fajna, atmosfera spotu idealna :D po za malym incydentem... ale to sie wyklepie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo dooooobrze! Kamilos, odezwij sie na pw odnosnie tego co gadalismy, jestem bardziej niz chetny ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

noo nie ma problemu ;p zrobimy i będziesz więcej niz zadowolony :D uzupełnię temat o konserwacji, zamieszcze tam zdjecia lodowki z forum i zobaczysz jak to wyglada : ) to sam oceniasz ;p

jak co to dzwon 506 915 515

 

Pzdr dla Kamilosa, Shodowtego , Jana , Angea , Piotreckiego i nowego posiadacza niebieskiego GT - spotkanych przy Tesco w Bielsku !!!

 

Dzieki i nawzajem :D mam numer tel to goscia od Gt to bede sie z nim kontaktował i zapraszał na forum/spoty na Podbeskidziu : )

 

Pozdrawiam, dziekuje, i odpozdrawiam :) nie ma ktos kolka do weza od dv? :P bo jak nie to strugam ! :D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

idzie to fajnie dorobić z rury wydechowej, mam taki rury nowe o podobnej średnicy wspawujesz tam blaszkę dajnie równasz frezem i jest jak nowe ;p albo prościej zlecam to koledze co pracuje na tokarce CNC i jest lepiej niz oryginał, aa jak jesteś dobry z prac przy drzewie to kawałek dąbczoka i gotowe :D też daje rade ;p

 

filmik z wczorajszego spotkania JCP !!!

 

 

 

haha Juras nawet moj wydech z TICO fajnie ryczy ;p

 

P.S juz mam nowe sprzegło do subaru zorganizowane i powoli auto do zimowego orania przygotowuje, sprzęgło nie dało rady bo wracaliśmy z Janem przez kubalonke i takimi tam skrótami i troche poszaleliśmy na łukach przez co straciłem polowe opon i całą tarcze sprzęgłowa ktora i tak było przez zlotem w średnim stanie, ale teraz to juz katastrofa jade jak automatem ;p

 

POZDRAWIAM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...