Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Krzychu super !!!!

 

Obiecane zdjęcia lamp tylnych i dokładki z przodu !!!! Teraz to najładniejszy Lanos na Podbeskidziu !!!!

 

 

xcja.jpg

 

 

 

0c3x.jpg

V

Krzychu super !!!!

 

Obiecane zdjęcia lamp tylnych i dokładki z przodu !!!! Teraz to najładniejszy Lanos na Podbeskidziu !!!!

 

 

xcja.jpg

 

 

 

0c3x.jpg

Juras

Jak takie piekne lampki z tylu moga wpasc w moje rece? Zakladam ze to naklejki lecz kto i gdzie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras

Jak takie piekne lampki z tylu moga wpasc w moje rece? Zakladam ze to naklejki lecz kto i gdzie?

 

 

 

 

Tu kupisz http://www.ebay.com/itm/High-quality-Taillight-Red-tint-film-overlay-sticker-0-3Mx2M-for-Subaru-impreza-/150932505600?pt=AU_Car_Parts_Accessories&hash=item2324474400&vxp=mtr Nakleisz sam !!! ale będzie b. trudno !!!! Takie okleiny kupisz tu - http://allegro.pl/folia-na-lampy-jasna-czarna-30x100-cm-polska-avisa-i3599117022.html ale nie warto !!!

Edytowane przez Juras K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja okułem przed weekendem na cieszyńskiej okładziny firmy LUK. Zdzisek też tam robił z tego co wiem spieka

 

 

Też tam okuwałem tarczę do mojego i też okładzinę dali z LUK-a !!!!! Zrobili mi na poczekaniu i za śmieszne pieniądze !!!!

 

Kuba jak wam poszło z zaworami ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalił za pierwszy strzałem :) bez problemu i bez strachu mogę się tego podjąć ponownie :) w dupe dało to rozdzielanie silnika od skrzyni. Rożnica w jeździe potężna tak i na mocy jak i na równości pracy silnika. Płytki mają 32mm i podeszły z Isuzu koszt 22zł szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś montaż tak znienawidzonego przez wszystkich bova.... 40 min i 8 zł mnie to kosztowało i tylko dlatego że przez 25 min szukałem węża którego gdzieś podziałem :P

zadowolony z efektu, auto jeździ, ale nie o taki dźwięk mi się rozchodziło.... a może kwestia zmęczonej życiem spręzyny w zaworze? muszę coś pokombinować bo do ideału trochę brakuje ;)

 

btw. Juras, Ciebie widziałem koło sfery? lanos jechał, awaryjki poszły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 2 szybkie pytania ;)

-dla wlascicieli blow offow: przy ilu obrotach upuszczaja Wam powietrze na biegu jalowym podczas postoju?

-do wlascicieli aftermarketowych wysokich kurnikow ala STi: podchodza bez problemu plug&play? Czy trzeba cos jeszcze wymieniac/powiekszac otwory montazowe? Jest konieczna wymiana "gumki" pod maska oslaniajacej ic, bez dotykania i zmiany samego icka?

Dzieki za ewentualne odpowiedzi ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do starej kratownocy powietrza dospawalem blache ktora jest rowna z nowym kurnikiem. Wtedy powietrze leci cale na ic i to ma sens :)

Jak bede w domu to wstawie zdjecie aby Ci to zoobrazowac ;)

To juz masz taki kurnik czy martwisz sie na zapas :P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubabb - nie mogę się dodzwonić do Ciebie !!!mam nieaktualny nr.?????

Subaru Team Beskidy wzbogacił się o jeszcze jedno piękne STI na Podbeskidziu i to w jedynie słusznych kolorach

Więcej szczegółów poproszę !!!!

 

sasiadek_bb - też się nie pochwalił swoim lanosem STI !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubabb - nie mogę się dodzwonić do Ciebie !!!mam nieaktualny nr.?????

Subaru Team Beskidy wzbogacił się o jeszcze jedno piękne STI na Podbeskidziu i to w jedynie słusznych kolorach

Więcej szczegółów poproszę !!!!

 

sasiadek_bb - też się nie pochwalił swoim lanosem STI !!!!

Na to może w końcu tez przyjdzie czas jak wszystko skończę. Lanos jak to lanos,brzydki ale da się go lubić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...