Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

@@Shadowaty, nie mam zdjęć tego. W sobotę postaram się ściągnąć to zrobić parę fot. To swój też tak zmodzisz :D

czekam z niecierpliwością! jestem napalony na ten daszek jak szczerbaty na suchary, więc jak tylko będziesz miał foty od razu zapodaj :D

 

@@Ange ou Demon, że niby mówimy o Tobie, czy o Kubabb? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o mnie ani też o Kubabb ;)

To nowa osoba na forum i od miesiąca szczęśliwy posiadacz Subaru Imprezy Sti :D

Zapomniałem zrobić zdjęcie ale będziemy go często spotykać na drodze w BB ;)

PS. To juz trzeci identyczny Blob Sti na Podbeskidziu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Zdzisek, jak się bawić, to się bawić :

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/65742-bov-gfb-deceptor-pro/

 

hks'a nie widziałem, zaraz posłucham. może się skuszę.... a jakbyś ocenił mój aktualny, ile za to można krzyknąć w razie sprzedaży ? tu można zerknąć :

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/66134-zawor-upustowy-prosba-o-identyfikacje/#entry1902534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie na trasie tudzież po dłuższym używaniu wkurza... ale gdzie tam, na razie mam zajawe ;P tylko dźwięk nie taki jakbym chciał, zastanawiam się nad sprzedaniem tego <ktoś wie za ile to może pójść?> i kupieniem hksa :D

poza tym jak jeżdżę po mieście do 4.5 tys to nie psyka, więc znośnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@sasiadek_bb, rozwiń proszę myśl o aspektach technicznych? ;) o wieśniacki syk nie pytam, bo nie masz jak go opisać :P

shadowadty - ale to ci juz każdy pisał po 100 razy, będzie ci zalewać samochód i tyle, nie ma sensu montowanie bova w twoim samochodzie więcej krzywdy niż pożytku, masz robala serie, lepiej odłóż kasę na dobry wydech, zrób mapę i będziesz zadowolony, chcesz wpakować coś na siłę co może ci narobić problemów to przecież bezsensu !!, pojedziesz do fachowca ale fachowca nie Pana Cześka czy innego Mechaniora i ci szybko ten pomysł z głowy wybije, to bez sensu, ciesz się samochodem, zrób wydech, może zawias lepszy czy hebel ale z bovem daj sobie spokój nie ma sensu - radzę jako osoba która to też przechodziła, samochód był ciągle przelany, wyskakiwał błąd, wywaliłem dziada i sam wiesz jak mój samochód jedzie a tak tylko się dławił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@sasiadek_bb, rozwiń proszę myśl o aspektach technicznych? ;) o wieśniacki syk nie pytam, bo nie masz jak go opisać :P

shadowadty - ale to ci juz każdy pisał po 100 razy, będzie ci zalewać samochód i tyle, nie ma sensu montowanie bova w twoim samochodzie więcej krzywdy niż pożytku, masz robala serie, lepiej odłóż kasę na dobry wydech, zrób mapę i będziesz zadowolony, chcesz wpakować coś na siłę co może ci narobić problemów to przecież bezsensu !!, pojedziesz do fachowca ale fachowca nie Pana Cześka czy innego Mechaniora i ci szybko ten pomysł z głowy wybije, to bez sensu, ciesz się samochodem, zrób wydech, może zawias lepszy czy hebel ale z bovem daj sobie spokój nie ma sensu - radzę jako osoba która to też przechodziła, samochód był ciągle przelany, wyskakiwał błąd, wywaliłem dziada i sam wiesz jak mój samochód jedzie a tak tylko się dławił

 

Aaaaa to nie zrozumiałem o tych właściwościach tech., myślałem że dotyczące samego bova- jako urządzenia, a nie objawów po założeniu ;) powiem Ci, że dostałem razem z furą trąbke, zamontowałem i funga na razie bez problemów. A założyłem tylko dlatego, że może mi nawet zalać po dach, na wiosne i tak idzie przelot i tak, więc o kata się nie boje :) teraz w zimie, prędzej niż później <czekam na dobrą ofertę> wpadają złote brembulce i ferodo ds2500 lub ds 3000, później jak powiedziałeś wydech i mapa. po tym wszystkim bardzo bym chciał kiere z nabą i pasy szelkowe i będę usatysfakcjonowany jeśli chodzi o mody. a przynajmniej na razie nie mam innych pomysłów :D założyłem tylko dlatego by się przekonać, zawsze mogę wrócić do dvki której nie myślę sprzedawać. sama robota 20 min na podjeździe, więc tragedii nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@sasiadek_bb, rozwiń proszę myśl o aspektach technicznych? ;) o wieśniacki syk nie pytam, bo nie masz jak go opisać :P

shadowadty - ale to ci juz każdy pisał po 100 razy, będzie ci zalewać samochód i tyle, nie ma sensu montowanie bova w twoim samochodzie więcej krzywdy niż pożytku, masz robala serie, lepiej odłóż kasę na dobry wydech, zrób mapę i będziesz zadowolony, chcesz wpakować coś na siłę co może ci narobić problemów to przecież bezsensu !!, pojedziesz do fachowca ale fachowca nie Pana Cześka czy innego Mechaniora i ci szybko ten pomysł z głowy wybije, to bez sensu, ciesz się samochodem, zrób wydech, może zawias lepszy czy hebel ale z bovem daj sobie spokój nie ma sensu - radzę jako osoba która to też przechodziła, samochód był ciągle przelany, wyskakiwał błąd, wywaliłem dziada i sam wiesz jak mój samochód jedzie a tak tylko się dławił

 

Aaaaa to nie zrozumiałem o tych właściwościach tech., myślałem że dotyczące samego bova- jako urządzenia, a nie objawów po założeniu ;) powiem Ci, że dostałem razem z furą trąbke, zamontowałem i funga na razie bez problemów. A założyłem tylko dlatego, że może mi nawet zalać po dach, na wiosne i tak idzie przelot i tak, więc o kata się nie boje :) teraz w zimie, prędzej niż później <czekam na dobrą ofertę> wpadają złote brembulce i ferodo ds2500 lub ds 3000, później jak powiedziałeś wydech i mapa. po tym wszystkim bardzo bym chciał kiere z nabą i pasy szelkowe i będę usatysfakcjonowany jeśli chodzi o mody. a przynajmniej na razie nie mam innych pomysłów :D założyłem tylko dlatego by się przekonać, zawsze mogę wrócić do dvki której nie myślę sprzedawać. sama robota 20 min na podjeździe, więc tragedii nie ma :)

widzisz czy zrobisz mapę i pełen przelot to nie ma znaczenie bo i tak samochód będzie zalewany i inaczej będzie reagował na gaz, Ja się o tym szybko przekonałem, ale z tego co wiem nie zawsze takie objawy występują więc u Ciebie może nie być problemów, co do zasady Bov do Subaru się nie nadaje i tyle i kropka, ale temat długi jak rzeka

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz czy zrobisz mapę i pełen przelot to nie ma znaczenie bo i tak samochód będzie zalewany i inaczej będzie reagował na gaz, Ja się o tym szybko przekonałem, ale z tego co wiem nie zawsze takie objawy występują więc u Ciebie może nie być problemów, co do zasady Bov do Subaru się nie nadaje i tyle i kropka, ale temat długi jak rzeka

powodzenia

 

będzie zalewał, ale wtedy nie muszę się martwić o kata ;) inaczej reagował na gaz czyli będzie bardziej mułowaty? ;) na razie się nic nie dzieje, pojeżdżę, zobaczę. w najgorszej opcji wróci dvka i pójdzie do wywalenia tak jak pisał @@kubabb, tłumik szmerów ;) póki co za krótko żeby coś powiedzieć, 2 dni jednak niczego nie weryfikują. temat wałkowany, czytany przeze mnie do upadłego, ale stwierdziłem że jeśli dostałem w komplecie z autem i nie ryzykuje kasą wydaną na zakup, to nie ma tragedii. pojeżdżę, zobaczę, sam się przekonam i będę miał własne doświadczenia- nie twierdzę że nie zmienię zdania na takie jak masz. wiem za to że jeśli się nie przekonam to będę ubogi w wiedzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam jakiegoś tam bova, pełen przelot prodriva, zaro kata mape na 270 kucy i nic nie zalewa chodzi jak złoto, aa zawór mam idealny nie za głśny nie za cichy po roku użytkowania nie znudził mi sie. Ale nie powiem jak by syczał jak HKS głośno i piskliwie to by mnie wqrw.... ;p zalezy jaki, ja na mojego nie narzekam ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...