Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za spota!!! Była grubo :) ja wczoraj na 8 do pracy szedłem :) więc było ciekawie, ale przynajmniej szybciej się wraca do żywych :)

 

A czarna Mamba faktycznie piękna, ale żeby sobie nagrać na dzwonek to trzeba by było jakiś lepszy dyktafon, bo komórką to fatalnie nagra :/

 

Ja mam chrapkę na jakiegoś spota na łące, więcej słupków zorganizować i coś się nauczyć i potem karkóweczka i boczek z grilla :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chrapkę na jakiegoś spota na łące, więcej słupków zorganizować i coś się nauczyć i potem karkóweczka i boczek z grilla :D:)

Fajny pomysł - tylko na wiosnę nikt nie pozwoli sobie łąki zniszczyć :!:

A czarna Mamba faktycznie piękna

mnie się w niej najbardziej zegarki podobały - w moim też by pasowały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, żyję... Choć w piątek rano, w pracy, nie bylem tego taki pewien :lol: Teraz w kolejności chronologicznej

Po pierwsze primo dziękuję Dyziowi&Dyziowej Co za gościnę i świetne jedzenie;

Po drugie primo dziękuję wszystkim wpółspotowiczom (żałuję, że nie zobaczyłem się z chłopakami z sekcji Skoczowskiej, gdybym wiedział, że pojedziecie zanim wrócimy z Pancinem, wyskoczyłbym się choć przywitać :oops: );

Po trzecie primo gratuluję Markowi Czarnej Mamby... Nic więcej nie trzeba pisać w tym temacie :mrgreen:

Po czwarte primo mam nadzieję, że Dorot(k)a się nie zanudziła, słuchając o niutkach, koniach, modach etc., etc.;

Po piąte primo przepraszam odwożonych, że tak długo to trwało... Na letnich gumach będzie krócej 8)

Po szóste dzięki Zdzisku za nocne rodaków rozmowy... :wink:

 

Marku, dzięki za lokal :wink:

 

Pancin żałuję, że nie mogłem zostać... Noc z Tobą byłaby kolejnym, niezapomnianym przeżyciem :mrgreen:

 

Bartolo odezwę się... przejazdem u Dyzia oczywiście 8)

 

Markus czekam na atomową imprezę... GX oczywiście.

 

 

Teraz minusy. Znaczy się jeden:

Tytysia masz krechę, jak pas startowy na Okęciu... Na takiego spota nie przyjechać? :P

Na następnym byle piwkiem się nie wykpisz. Chyba skrzynka Ciechana pęknie...

 

:mrgreen:

 

Na następny spot się oczywiście piszę...

 

 

Aaa, byłbym zapomniał. Kiedy odwoziłem Zdziska napadł nas krawężnik... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus czekam na atomową imprezę... GX oczywiście.

 

Pierw chyba będzie y...no....no jakby to powiedziec....y..... podtlenek LPG. :cry:

Przebywane dłużej z Wami grozi totalnym wypraniem mózgu. Mnie się już udzieliło... :mrgreen:

 

 

P.S. Jaki to był koment Zdziska jak żescie z Wyrazowa wracali, że mu 50 pali :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wiecie coś o tym, że w Bielsku nie chcą robić przeglądów aut z GB?

Mam małego zonka z przeglądem swojego type-r ka :evil:

Podobno wydział komunikacji wysłał jakieś pismo do stacji kontorli pojazdów po jakimś wypadku śmiertelnym w Bielsku z udziałem angola po przeróbce :roll:

Może macie jakies rozwiązanie tej sytuacji.... :P

Na PW jakby co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Witam :D

 

Chłopaki jeżeli byłby ktoś chętny to tougeracers.czo.pl organizuje swój pierwszy spocik 16.04.2011. Spotykamy na parkingu podziemnym pod Centrum Handlowym "NIVA" w Oświęcimiu, więc daleko nie ma :) Spocik planowany jest na godzinkę 18:00, później przejazd przez Oświęcim i udamy się na grupowo na najlepszego Kebaba na południu Polski :) Do niejakiego "Turka"

 

Mam nadzieję że paru chętnych się znajdzie

P.S Dla tych co pouciekali z tougeracers, mam dobrą wiadomość, forum już działa na full obrotach, dużo udzielających osób doszło więc zapraszam do powrotu :)

 

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy się spocimy u Dyzia?

Ja tam wolę się nie pocić! :twisted:

Nie ma mnie do przyszłego piątku. Piszę do Was z Oslo. Mam zabukowany prom na następny czwartek. Ale może za dwa tygodnie?

MORDAS13, sorki, że nie odwiedzam tougeracers.czo.pl, ale mam ledwie czas na "the forum". Obiecuję, że jak mi trochę odpuści to będę zaglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...