Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

serwus,

 

jeszcze dorzucę swoje 5 groszy w kwestii wydechu - mam zamontowany od 2 lat ostatni tłumik ulter sport (uniwersalny), reszta seryjna - buczy całkiem fajnie, czasem mi kobita mówi że pierw mnie słuchać a potem widać jak do domu jadę ;) jeżdżąc lokalnie jest okej, ale na trasie nawet mnie wku####... już byłem bliski zmiany ale się powstrzymalem. tak koło 110kmh i np podczas jazdy z górki na biegu jest dość drażniący dźwięk ;) powyżej 120kmh jest już lepiej. aha - silnik 115KM.

 

kiedy jakąś pojeżdżawkę robimy na Białym (tzn Salmopolu) ? Kubalonka jest też okej ale za duży ruch tam jest i solniczki jeżdżą często. Jeszcze kilka fajnych patelni jest na Równicy ale ogólnie dużo długich prostych.

 

pozdr. ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio_d, gdzie ta nartownia w Wiśle ??

Nowa Osada. Przy ulicy dojazdowej, prawie na samej górze.

 

gdzie jest Dojazdowa ?? mapa szukacz mówi "nie mam takiej ulicy w Wiśle"

 

czarny na blachach SB ??

Wiśnia SB*****

 

Wieśniak ?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartolo, to nie jest ulica :) to wyciąg nowa osada. Właśnie tam planuję rozpocząć sezon i steścić nogę czy dam radę jeździć więc na pewno na smarowanie narciochów przyjade:) Dyzio - pod wyciągiem czy na środku stoku koło knajpy ??

Bartolo jak byś jechał od salmopolu to to jest skręt w prawo przed albo za przystankiem o ile dobrze pamiętam. Skocznie zostawiasz po lewej i jedziesz jeszcze z 1,5 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolwa - tak, mam rej. SG i parkuje pod sklepem ELANa w zaspie (którym m.in. się zajmuję - btw zapraszam zainteresowanych) na przeciwko nowootwieranej Żabki i nieopodal PKO. A Wyciągi Nowa Osada polecam (w tygodniu) i też zapraszam - w szczególności na lekcje do Szkoły Narciarskiej i Snowboardowej Xtraining ;]

 

pozdr. ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest Dojazdowa ??

Czy ja napisałem "Dojazdowa, czy dojazdowa. Miałem na myśli, że tą ulicą się dojeżdża pod wyciąg. :P

No i pozdrowienia dla Kuby i Marka. O mały włos doszło by do spota trzy osobowego, skończyło się na dwu osobowym...

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest Dojazdowa ??

Czy ja napisałem "Dojazdowa, czy dojazdowa. Miałem na myśli, że tą ulicą się dojeżdża pod wyciąg. :P

 

ee czepiasz się :roll:

 

a masz tam jakiś piwny budek ?? bo od kiedy ten tutaj zamknięty to nawet nie ma gdzie spota zimowego uskutecznić

 

jak warunki na stoku ?? dużo ludzi ?? weekend jadę zwiedzać wyciągi po kolei - może uda się i tam pokazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pozdrowienia dla Kuby i Marka. O mały włos doszło by do spota trzy osobowego, skończyło się na dwu osobowym...

:wink:

Ale 2xdwuosobowego - raz ze mną, raz z Markiem :mrgreen:

A tak serio, nawet mnie nie wq... denerwuj! Siedziałem na imprezie myśląc sobie o warunkach za oknem i szansie zobaczenia "Czarnej Mamby".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem dzisiaj rano przez Salmopol do Szczyrku i przed chwilą do Wisły - jest M-A-S-A-K-R-A - od strony Wisły jest równy lód, a od strony Szczyrku nierówny lód... oczywiście wszystko na przemian z miękkimi resztkami śniegu z solą... widać metoda sypania solą w dniach poprzedzających dni z dość niskimi temperaturami otoczenia daje w efekcie niezbyt przyjazne warunki drogowe. Patelnie na Julianach jechałem pięknie bokiem mniej więcej do połowy gdzie trafiłem na calkiem czysty lód i zamiast wyjechać przodem do góry to wyjechałem bokiem do zaspy ;] na szczęście miękkiej i prędkości nie miałem zbyt dużej więc obyło się bez szkód.

 

A może po prostu nie miałem weny do jazdy ;)

 

pozdro, ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pozdrowienia dla Kuby i Marka. O mały włos doszło by do spota trzy osobowego, skończyło się na dwu osobowym...

:wink:

Ale 2xdwuosobowego - raz ze mną, raz z Markiem :mrgreen:

A tak serio, nawet mnie nie wq... denerwuj! Siedziałem na imprezie myśląc sobie o warunkach za oknem i szansie zobaczenia "Czarnej Mamby".

 

... sorki, ale niestety nie zdążyłem .

Zasiedziałem się troszkę w 4T, gdzie Mamba dostała zawór i robi teraz pssss pssss ... pufff puff . :lol:

Tak mi się ta najbardziej bzdurna modyfikacja spodobała, że sycząc i sadząc marchewy, spaliłem cały zbiornik paliwa na od odcinku 190 km . :mrgreen:

 

Jutro o 13-stej Mamba jedzie do kosmetyczki na Żywiecką 116 .

Może śjakiś teflon ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu nie miałem weny do jazdy

Chyba jednak...

Jechałem z Wisły do Szczyrku koło 18:00 i fakt nie było świerzego śniegu ale na tym co był dało się świetnie poupalać. Patelnia na pośrednim ma to do siebie, że na wysokości parkingu dokładnie w środku zakrętu skądś cieknie woda i powstaje tam małe lodowisko. Warto o tym pamiętać.

 

umawiamy się o 21.00 na Orlenie na końcu Bystrzańskiej

W tym czasie będę opijał syna kolegi...

 

spaliłem cały zbiornik paliwa na od odcinku 190 km

Norma! :twisted:

 

Może śjakiś teflon ...

Nie skrob nożem poteflonie!

Sam jesteś poteflon :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ktoś z forum evo.org.pl? Ile autek będzie?

Kilka powinno być, same X, jeden gościu z Bielska w czarnej X, jeszcze inne czarne i chyba 2 białe. Ja chyba nie dam rady bo dzisiaj mam imprezę rodzinną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, panowie zima jest fajna - Subar fajnie jeździ... ale dostałem 2 dni temu mocną poropozycję... sprzedaży...

powiedzcie co mam robić ? :cry:

ostatnio pozbyłem sie drugiego auta i jak sprzedam Subara to zostanę BEZ :(

z drugiej strony moze lepiej to sprzedac póki co jest warte i przeczekać i kupić coś lepszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze kupię jakieś B4 Quatrro na przetrwanie .... :)

 

Śmiało można zakupić na przetrwanie. Najlepiej z silnikiem 7A, czyli 2.3 5 cyl., 170KM i dźwięk z kosmosu poprostu. A do tego B4 mają 100% szperę tylnego dyfra, która w zimę jest rewelacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...