Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ta jasnoniebieska z pod ASC jak narazie ma sie dobrze :smile: i w rowie na szczęscie jeszcze nie była ;) .

 

Pozdrawiam :wink:

 

No to całe szczęście bo szkoda by było takiego fajnego autka :wink:

W każdym razie nawiązując do mojej wczesniejszej wypowiedzi o reakcji na moje pozdrowienia, to jesteś (jeśli to Ty) jednym z nielicznych kierowników Suba co to nawet bez świnki odpozdrowi. Ale teraz to juz chyba świniacz naklejony jest obowiązkowo ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ta jasnoniebieska z pod ASC jak narazie ma sie dobrze :smile: i w rowie na szczęscie jeszcze nie była ;).

 

Pozdrawiam :wink:

 

może jednak miałem rację z tym srebrnym ... w kazdym razie to ja zacząłem :oops:

już nie będę :)

 

TomekBB wybacz :wink:

 

co do fotek z spociątka w Kozach to nie wiele tego jest bo placyk spory i flesz nie ogarnia :roll:

tu w tle Dyzia macie podgląd na placyk:

http://picasaweb.google.com/Bartollo79/ ... 6508758354

 

a dzisiaj (nie wiem czy to kogoś poza mną bawi) ale byłem w Szczyrku na desce, pogoda kosmiczna, mgła, śnieg, deszcz, słońce, tęcza - wszytko na raz :roll:

poniżej radosna twórczość :mrgreen::mrgreen:

http://picasaweb.google.com/Bartollo79/Zima2010#

jak ktoś chętny to następnym razem można by grupką podjechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel dzieki, zycz powodzenia tez Dyziowi, bo jutro bedzie po raz pierwszy moim pilotem :) Atrakcje i humor mam zagwarantowane :)

Bartolo - zdjecia fajne, faktycznie dzialo sie....

Ja bylem pare godzin pozniej aby pojezdzic, ale EVO i ... tez byla mgla, slisko i calkiem fajnie, oto probka z kamery GoProHD:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że przyszła odwilż bo mógłby być fajny sprint po śniegu.

 

no i się przepowiedziało :) pewnie mają niezłą zabawę z tak kopnym ciągle dosypującym ...

 

BTW co z akcją pod Gemini :?: wracając z Oświęcimia koło 14:20 przejeżdżałem przez ich podziemny parking, na górę wjazd był zamknięty przez pługi a Subarek ani tych czarnych ni hu hu :roll:

MeanDream dzwonił 14:45 że też szuka i znaleźć nikogo nie może :neutral:

 

ale za to zorałem troszkę placyk nasz kochany koło elektrociepłowni :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeanDream dzwonił 14:45 że też szuka i znaleźć nikogo nie może :neutral:

No własnie ! Wstyd jak nie wiem bo była spora reprezentacja z jakiegos forum Golfa a Subaru ni hu hu .....

 

No cóż, wrzuciłem do puszki, grzecznie odmówiłem Panu z autobusu krwiodawstwa (dziwnie popatrzył jak mu powiedziałem że moja krew sie nie bardzo nadaje :cool: ) nakleiłem sobie serducho i poleciałem do domu.

 

No i widziałem Marka w telewizorze - ale gdzie jakis transparent ze świniaczem ?!?!? A bukiety rzeczywiście zwracały uwagę.

 

Pozdrówka

 

[ Dodano: Nie Sty 10, 2010 4:24 pm ]

Ja bylem pare godzin pozniej aby pojezdzic, ale EVO i ... tez byla mgla, slisko i calkiem fajnie, oto probka z kamery GoProHD:

 

Zawodowe z tej kamerki filmiki wychodzą, ten to istna "Lost Highway". Wróżę Ci karierę filmowca, jak pogodzisz z rajdowaniem oczywiście :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) Jak juz Dyzio napisal, wrocilismy...

Nie ma sie czym pochwalic bo kierowca (czytaj: ja) dal dupy i powoli jechal...

W generalce bylismy na szczesliwym 13 miejscu :) i pewnie gdybym pierwszego przejazdu nie przespal... to bylibysmy na 5, 6 lub 7 miejscu... a tak to lipa po calosci :)

Jedynym wytlumaczeniem moze byc to ze jechalem na starych oponach z poprzedniego sezonu, a dzisiaj najwieksze znaczenie mialy opony... no i driver tez oczywiscie :)

Zabawa fajna, juz czekam na nastepny sprint !!

Kto z Was byl pod Gemini ??

 

P.S. pielucha Dyzia pelna :)

 

[ Dodano: Nie Sty 10, 2010 4:28 pm ]

Zawodowe z tej kamerki filmiki wychodzą, ten to istna "Lost Highway". Wróżę Ci karierę filmowca, jak pogodzisz z rajdowaniem oczywiście :razz:

 

Ha dzieki :) Faktycznie, nawet w takich warunkach sie sprawdza... Daje rade, a ja razem z nia :) Z rajdowaniem pogodze :)

Ok, jade cos pojezdzic po gorach, porobie filmy to sie pochwale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z Was byl pod Gemini ??

No problem w tym że tylko ja i nawet mnie na gorę nie wpuścili, a Moniki tez nie udało mi się spotkać :roll:

 

Chcialem sie przywitac jeszcze raz osobno z chlopakami z podbeskidzia mam na imie Daniel, posiadam Impreze, importa za wielkiej wody i jestem z Cieszyna. Witam wszystkich :mrgreen:

 

Ja też śmigam hamericano :razz: witamy, ale bez wkupnego sie nie obejdzie :mrgreen:

Możesz zdeponować u Dyzio_d, on jest skarbnikiem sekcji Podbeskidzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu z tym ze, narazie chcialem sie przywitac z wami z tego wzgledu ze jestem z Cieszyna, ale bede mogl przylaczyc sie do was, jesli oczywiscie bedzie mozna po wakacjach z tego wzgledu ze jestem na emi... :sad: i wracam na stale w wrzesniu. Mam autko od pol roku i przyjechalo za wielkiej wody, ale od drugiej strony :razz: (japan) Sledze wasze forum od dawna i naprawde fajnie spedzacie czas, super atmosfera :wink: ,a chyba nie macie jeszcze bialego czterolapa w swoim gronie :cool: Pozdrowienia dla wszystkich :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjechalo za wielkiej wody, ale od drugiej strony :razz: (japan)

To jak wrócisz to bedziesz musiał zawsze kogoś wozić na lewym celem nawigacji przy wyprzedzaniu :mrgreen:

Chyba że przekładka ...

 

Taa! A potem zniknie jak babka w Czechach...

:mrgreen:

W Czechach to sie teraz nie gubi tylko znajduje i to wszystko, bo można mieć, ciekawe kiedy dopuszczą posiadanie dowolnych ilości plutonu albo uranu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wracam na stale w wrzesniu. Mam autko od pol roku i przyjechalo za wielkiej wody, ale od drugiej strony :razz: (japan)... chyba nie macie jeszcze bialego czterolapa w swoim gronie :cool:

 

he he czyli WRX 98, biały świżynka import z japanii :mrgreen: będzie co podziwiać ;)

 

witamy w gronie, walnij świnie na lusterko i wpadaj na spota

 

PS. biały jest ale bug eye ;) :arrow: poszukaj na stronie 52 tego tematu w zdjęciach z mikołajek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjechalo za wielkiej wody, ale od drugiej strony :razz: (japan)

To jak wrócisz to bedziesz musiał zawsze kogoś wozić na lewym celem nawigacji przy wyprzedzaniu :mrgreen:

Chyba że przekładka ...

 

Juz po przekladce, z tym ze teraz moja nazeczona :lol: robi za pilota na prawym fotelu bo jestem na zielonej wyspie, wiec jest duzo wyprzedzania :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Sty 10, 2010 10:05 pm ]

Swinia zagoscila zaraz na lusterku na drugi dzien jak kupilem auto, zrobie jutro fote i postaram sie wkleic, a z tym wpadaniem to bede musial poczekac troche :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...