Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł_P, ty chyba też dzwoniłeś do mnie w Nowy Rok po północy . Oddzwoniłem po drugiej ale już nie odebrałeś . :mrgreen:

 

 

 

spotujemy sie w tygodniu, szykowac bryki

... w tygodniu, to ja się wybieram do najzajebistrzego serwisu w Dzierżoniowie , mam nadzieję, że wpadnę na spota ... może tym razem nie będę sam gnił jak sierota obrzygana na placu, sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj napisales: Juras K, dobry pomysł, ja w zasadzie cały dzień jestem na miejscu.... :)

No i byłem na miejscu tylko dla wielu osób pierwsze dni w roku to super okazja do odwiedzin :evil:

 

Paweł_P, ty chyba też dzwoniłeś do mnie w Nowy Rok po północy

Jak to "chyba" ? przecież zamieniliśmy kilka słów tylko głośna muzyka nam przeszkadzała :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) Pewnie juz wiekszosc z Was widziala skok Subaru Pastrany (rekord Świata), ale przypomne go:

http://studio.wp.pl/mid,860152,wideo.html

 

Jest ... niesamowity, dodatkowo to, ze sie nie dohamowal na koncu ... :)

 

Prawde powiedziawszy to bardziej podoba mi sie jak normalnie prowadzi, a jeśli już skacze to na trójkołowym dziecięcym rowerku ;-) to dopiero jazda ! Jak znajdę filmik to podrzucę ale pewnie nietrudno znaleźć na youtube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeanDream, Tyyy żyyyyjesz :mrgreen: najlepszego w nowym roku dla Ciebie i małżonki :grin:

 

 

Spotujemy się w czwartek?

 

A niedziela aktualna ??? akcja WOŚP !!!!

Monia napisała: "spotykamy sie na BP na cieszyńskiej

10 stycznia 2010 godzina 13.30!!! - na 14 będziemy pod gemini!

poprzednie orkiestry"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeanDream, Tyyy żyyyyjesz :mrgreen: najlepszego w nowym roku dla Ciebie i małżonki :grin:

 

 

Spotujemy się w czwartek?

 

A niedziela aktualna ??? akcja WOŚP !!!!

Monia napisała: "spotykamy sie na BP na cieszyńskiej

10 stycznia 2010 godzina 13.30!!! - na 14 będziemy pod gemini!

poprzednie orkiestry"

 

Żyje, zyje ale co to za życie ...

Bardzo dziekuje za życzenia i również życzę samych świetności w Nowym Roku.

 

Mam wymarzoną miejscówkę na upalanie, wielki plac bez niespodzianek pod śniegiem - już testowałem kilkakrotnie po opadach. Jedyny mankament że jest pod zakazem ale mnie jeszcze nikt nie przegonił ;-)

Można by sie we czwartek tam spotować, ów placyk jest w Kozach za pocztą, ale chętnie Was ugościmy z małżonką w naszej kwiatuszkarni niedaleko tegoż miejsca, jest parking i na kawę można wpaść a potem hulaj dusza na placyku.

 

Dajcie znać gdyby ktos reflektował to można nawet jakimś sprayem małego KJS wyrysować i polatać na czas ósemki :razz:

 

A na WOŚP'a też byśmy z MArtą wpadli, tylko nie wiem czy zdążymy bo w niedzielę pracujemy do 13:00, ale pewnie damy radę tylko autko trza umyć bo brudas aż wstyd :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeanDream, ja jestem chętny na jutrzejszego spota

Nie mam nic innego na jutro do roboty. Na dzisiaj również :mrgreen:

Ja mogę jechać. Gdzie o której?

 

28. lutego jest memoriał Bubla i Kuliga, jedziemy?

Jak nic innego się nie wydaży to jadę!

 

Widzę że jesteś zaciekawiony bryczką - czarny kolor jest teges

Nie ja. Kolega dzwonił i pytał. Czarny może być ale jak już ma się niebieski na złotym to nie!

:cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeanDream, ja jestem chętny na jutrzejszego spota :wink:

 

No to jutro 18:00 pod kwiaciarnia przy Krakowskiej 45 (jadąc w strone Kobiernic trzeba minąć centrum Kóz i po jedynych światłach po prawej stronie wypatrywać sklepu Detal, Salon Dziecięcy no i naszej kwiaciarni ;-))

 

Pewnie bedę stał na parkingu więc jak sie za bardzo nie rozpedzic to powinno byc widać.

 

Jakby co dzwonić proszę.

 

Potwierdzcie tylko czy godz ok i sie widzimy jutro.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, ja bardzo chetnie na spota sie pisze, tylko nie wiem czy bede, bo jutro (teoretycznie) mam odbierac EVO, wiec... zobaczymy...

Raga, Marek LA - zyjecie ? Moze tez bedziecie na spotkaniu i pogadamy przy okazji o dalszej pomocy dla dzieciakow, oraz rozliczymy pieniadze z remontu, kompa i strony www ?

Kuba - mysl o dluzszym spocie w gorach !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeanDream,

 

A niedziela aktualna ??? akcja WOŚP !!!!

Monia napisała: "spotykamy sie na BP na cieszyńskiej

10 stycznia 2010 godzina 13.30!!! - na 14 będziemy pod gemini!

poprzednie orkiestry"

 

dzieki , ze pamietacie:) u nas aktualne chociaz wali sniegiem i wali hihihi , jednak kilku zapalncow sie znajdzie (jakby co to bedziecei nas łapać jak sie przewracac bedziemy hihihi ) :lol: tymczasem moze pare terenowek sie jeszcze dołączy (kiedyś były juz z nami) - terenowki mysla zeby zrobic tam na miejscu jakas licytacje przejazdzki w blocie:) dobry pomysl jutro maja porozmawiac z Januszem ( szef PCK- organizator WOSP w BB)na ten temat!!!

 

pozdrawiam Was ciepło... do zobaczenia :)

ps. w osatnią niedziele zlokalizowałam u mnie w wapienicy pod karczmą czarnego lancera ze swiniaczkiem ztylu to ktos z Was napewno:)

papapapap monia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga, Marek LA - zyjecie ?

Człowiek znowu nie jest taki , żeby nie żył .

W tym tygodniu ja odpadam .... za dużo zobowiązań .

 

 

 

moniika, nie będziemy z Wami w Bielsku :sad: , gdyż będziemy w sztabie WOŚP na Woronicza w Warszawie . Z Jurkiem będziemy dymić w stolycy i obiecuje, że będziemy do Was machać z telewizorni .

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...