Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Piękna sztuka ale poczekajmy trochę . Za jakiś czas pojawi się w kraju 22b i będzie przekładane . Już nie mogę się doczekać .

 

Poza tym dziś miałem niezłe łowy : Dyziek na Cieszyńskiej, Matek od buga pod Auchanem i chyba Raga na Partyzantów .

Załączam odpowiednie wyrazy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechać do Sanktuarium Subaryjnego, wypić po litrze na głowę i dogonić/przegonić na E16 na piechotę... :) a pomuks może wrócą, Flipper pracuje nad tym... :D pzdr, E

Z chęcią odwiedzę Cię w Sanktuarium, odbędę rytuał... a i bez pomukow zabawy jest dość :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za przeniesieniem na następny tydzień :? ale czwartek :? Lekkie niedogadania są z tym spotem i mi się letko też wszystko pozmieniało więc jak dziś to postaram się wpaść ale na chwilę. No ale myślę żeby starzy starzem spotowicze uzgodnili coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pomysł na Spota 02.05 w Niedziele odbywa się w Skoczowie KJS, myślę że to dobre miejsce na spota ... Co o tym myślicie ?

 

Lista na KJS W Skoczowie:

 

1.Ariel

2.Gebels vel. "Kiełbas"

3.

4.

...

721.

722.

itd :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzisek, czy to Ciebie dostrzegłem na zdjęciach meetingu E-Rajdy.pl który odbył się pod koniec marca ?? :) Zdaje się, że jest tam tez Twoje Evo :)

 

Witaj Tomku :) Faktycznie uzyczalem moje EVO do upalania na meetengu E-Rajdy.pl

Jezdzil nim Tomek Porebski, no i ja :) Sama impreza bardzo fajna, nawet nie wiedzialem ze jest tylu fanatykow grania na RBR :)

A Ty tez grasz w RBR ?

 

Panowie - ja dzisiaj moge sie spotkac, biore EVO - Dyzio - zdzwonimy sie, moze przyjade po Ciebie i wypijesz sobie piwko ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pomysł na Spota 02.05 w Niedziele odbywa się w Skoczowie KJS, myślę że to dobre miejsce na spota ... Co o tym myślicie ?

 

Lista na KJS W Skoczowie:

 

1.Ariel

2.Gebels vel. "Kiełbas"

3.

4.

...

721.

722.

itd :P:mrgreen:

Mnie nie pasi :!: - Jest to majowy weekend sądzę że będzie trudno :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rozumiem że zostało nas do tego spota 3 ??to daj Dyzio znać sms czy siedzicie czy coś. Ja na razie jeszcze mam roboty trochę. O której się w ogóle ustawiacie??

Nie wiem jeszcze nic. Zdzisek nie dzwoni. Jadę zaraz do kumpla pomóc mu przy przeprowadzce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...