Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie "Subarowcy" z Podbeskidzia :)

Pytanko jako ze od nie dawna jestem posiadaczem Imprezki chcialbym spytac was o rade opinie.

Gdzie warto oddac Subarke do mechanika ? Jako ze jest to autko uzywane nie dawno kupione wiadomo zawsze cos trzeba wlozyc $ na początku a nie bardzo orientuje sie gdzie na naszym terenie jest osoba która naprawde zna sie na temacie.

 

Obecnie mam problem z "Ckeckiem" wystukalem blad 12  Włącznik/przekaźnik rozrusznika lub jego obwód"  i chcialbym zeby jakas madra glowa zerkla na to.Pozatym wiadomo warto miec mechanika  " na przyszlosc"

 

Dzieki za odpowiedz pozdrawiam

Edytowane przez subru -115
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę na wyjazd na Tor Wyrazów? W sobotę 24 maja zarezerwował @romin1 tor i brakuje kilku osób. Jeśli ktoś chce trochę poupalać to zapraszamy i pisać tutaj albo do mnie lub do @romin1PW ;)

Adek oni i upalnie :biglol:  wyglancować i pod Tesco się lansować... :P  Do upalania trzeba mieć jaja, a nie jajniki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ma ktoś ochotę na wyjazd na Tor Wyrazów? W sobotę 24 maja zarezerwował @romin1 tor i brakuje kilku osób. Jeśli ktoś chce trochę poupalać to zapraszamy i pisać tutaj albo do mnie lub do @romin1PW ;)

Adek oni i upalnie :biglol:  wyglancować i pod Tesco się lansować... :P  Do upalania trzeba mieć jaja, a nie jajniki ;)

 

Widać, że nie jesteś z Podbeskidzia  ;) jeździmy na tor stale  :biglol:  najbliższy wyjazd 22 czerwca  :biglol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ma ktoś ochotę na wyjazd na Tor Wyrazów? W sobotę 24 maja zarezerwował @romin1 tor i brakuje kilku osób. Jeśli ktoś chce trochę poupalać to zapraszamy i pisać tutaj albo do mnie lub do @romin1PW ;)

 

Adek oni i upalnie :biglol:  wyglancować i pod Tesco się lansować... :P  Do upalania trzeba mieć jaja, a nie jajniki ;)

Widać, że nie jesteś z Podbeskidzia  ;) jeździmy na tor stale  :biglol:  najbliższy wyjazd 22 czerwca  :biglol:

a niby skąd jestem?:) 22 to ja na plejady auto stroje;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam problem z "Ckeckiem" wystukalem blad 12 Włącznik/przekaźnik rozrusznika lub jego obwód" i chcialbym zeby jakas madra glowa zerkla na to.Pozatym wiadomo warto miec mechanika " na przyszlosc"

Ten błąd miałem kiedyś w legacu i jeszcze wspólnie z nim błąd czujnika spalania stukowego !! - jak wymieniłem czujnik to check - engine zgasł !!! Na początek odłącz Aku i check powinien na parę dni zgasnąć !!

 

 

 

a niby skąd jestem?

Już tyle było spotów - zimowych ,błotnych ,jesiennych i kiełbasianych a Ciebie jeszcze nie miałem okazji poznać !!

 

Termin jeszcze ustalimy na spokojnie tak rzuciłem przyszłym czwartkiem ale wiem ze lepiej 2-3tyg podać dokładny termin czy 22.05 również czwartek był by ok?

 

Lista -

1 - Juras

2- Kubabb i Kinga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam problem z "Ckeckiem" wystukalem blad 12 Włącznik/przekaźnik rozrusznika lub jego obwód" i chcialbym zeby jakas madra glowa zerkla na to.Pozatym wiadomo warto miec mechanika " na przyszlosc"
Ten błąd miałem kiedyś w legacu i jeszcze wspólnie z nim błąd czujnika spalania stukowego !! - jak wymieniłem czujnik to check - engine zgasł !!! Na początek odłącz Aku i check powinien na parę dni zgasnąć !!

 

a niby skąd jestem?
Już tyle było spotów - zimowych ,błotnych ,jesiennych i kiełbasianych a Ciebie jeszcze nie miałem okazji spotkac
3 razy rękę Ci podawałem:) Miedzy innymi na Jurasowym polu. Masełko podobno szkodzi na pamieć;)

 

To już będzie chyba po plejadach ;)

 

PS. Zapewne wszyscy spotkamy się kilka dni wcześniej :D

A tak :) przepraszam, wtedy to pewnie będę na lawecie wracać... Edytowane przez Pawlo20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak najbardziej aktualne mala korekta na mapce http://goo.gl/maps/KknPB to jest jakieś 100m powyzej tego parkingu który podalem wczesniej przed zakazem ruchu zjazd dróżką w lewą stronę. Taka oto fajna miejscóweczka

 

post-7546-0-83044700-1400506616_thumb.jpg

Edytowane przez kubabb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak najbardziej aktualne mala korekta na mapce http://goo.gl/maps/KknPB to jest jakieś 100m powyzej tego parkingu który podalem wczesniej zjazd dróżką w lewą stronę. Taka oto fajna miejscóweczka

 

attachicon.gifOstre.jpg

Kuba daj info na fejsie, bo zaś ludziska bedą beczeć że nic nie wiedzieli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać po...latach??? Kiedy coś organizujecie? Jutro richtung Deutschland po... nieważne. "Wróca to sie pochwola".

Markus 22 maja 16-30 ( trochę wcześnie ) Lipowa koło Hotelu Zimnik ( jestem ciekawy co kupisz ???? ) tutaj http://goo.gl/maps/KknPB

Edytowane przez Juras K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...