Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Zdrowych, pogodnych i wesołych świąt też życzę całej ekipie Podbeskidzia, mam nadzieję że w końcu śnieg sypnie na poważnie i zrobimy tego spota :mrgreen:

 

A co do opon ja kupiłem używki w bardzo dobrym stanie, tyle że oryginał Hakkapeliitty i testowałem w czwartek na Równicy :mrgreen: , masakra co te opony robią, nie za mienię na żadne inne nigdy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra co te opony robią, nie za mienię na żadne inne nigdy

Pewnie pomogły im nieco te malusie kolce... :P

 

"Dopóki nam ziemia kręci się,

dopóki jest tak czy siak,

Panie ofiaruj każdemu z nas,

czego mu w życiu brak -

mędrcowi darować głowę racz,

tchórzowi dać konia chciej,

sypnij grosz szczęściarzowi...

I mnie w opiece swej miej..."

 

W tym niezwykłym czasie życzę Wam wszystkim spełnienia marzeń...

I tylu bezpiecznych powrotów, co wyjazdów z domu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffff, nareszcie odrobina czasu, żeby siąść na Forum .

 

Po pierwsze primo : zapisuję się razem z conex-em na drugą edycję polarów forumowych .

 

Po drugie primo : Dzieciaki Z Domu Dziecka . Ponieważ miałem ostatnio mnogo zajęć i nie miałem czasu siedzieć na Forum (za co z góry przepraszam :wink: ) Mikołajki w tym roku zorganizowałem z firmą Handlomax i Opony Południe a podopieczni dostali pod choinkę :

Trzydzieści wielkich pluszowych zwierzątek, karton kosmetyków dla dzieci, smakołyki i pampersy dla milusińskich .

Po rozmowie z kierownikiem placówki dowiedziałem się ,że potrzebne są następujące rzeczy :

- suszarka na pranie

- suszarka do włosów

- płyny wszelkiego rodzaju do higieny osobistej

- skarpetki ... chłopięce i dziewczęce , każda ilość .

 

Jeżeli wyrazicie aprobatę to coś zorganizujemy .

 

Po trzecie primo : na spocie u Jurka pojawi się ekipa z Dzierżoniowa z Marasem na czele

(tak mnie obiecał i był w szoku, że takie tu się spoty organizują ), więc załatwiajcie śnieg .

 

Po czwarte primo : święta co prawda już na półmetku ale i tak Wam życzę wytrwania do ich końca w zdrowiu i świętym spokoju .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe poszło z nieba i niektórym zaczęły się problemy:

 

 

ale dobrze że jest Subaru.

keram, ten film jest stary jak węgiel brunatny :mrgreen:

 

wiem że stary jest ten film, qmpel mi to pokazał sam nie grzebię po youtube za takimi rzeczami, może ktos nie widział wiec pomyslałem że pokże tego linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panie i Panowie :)

Na poczatku: Wesołych, spokojnych i radosnych Świąt !!!!!!!

 

Rzadko tutaj bywam, pracy jakby troche wiecej no i brak spotow u Dyzia, to chyba wytlumaczenie najlepsze.. :)

Jesli zas chodzi o Mikolajki w Domu Dziecka, to WIELKIE BRAWA dla Marka i jego ekipy !!

Ja zas w tym roku mialem mozliwosc uczestniczenia w MotoMikołajkach 2011, jadac swoja rajdowka na czele kawalkady jadacej przez Bielsko do dzieci na Pocztowa :)

Jesli ktos nie byl, to moze poogladac zapis z mojej kamerki on board:

 

 

oraz z podziekowan dla MotoMikołajów:

 

 

No coz moge dodac... bylo bardzo wesolo, sympatycznie i dzieciaki byly zachwycone !!!

 

Tutaj zdjecia i filmy z tej wspanialej imprezy na stronie Moniki, ktora corocznie organizuje MotoMikołaje:

 

http://www.podzapora.pl/zlot/motomikolaje10.html

 

A tutaj zdjecie, ktore zrobilem i ... sami zobaczcie jak sie ciesza dzieci jak dostaja misia :)

 

http://www.podzapora.pl/zlot/motomikolaje2011%204%20grudnia/slides/4grudnia%20(117).html

 

Mam nadzeje ze za rok spotkamy sie tam jak w 2009 roku...

 

Pozdrawiam serdecznie i zycze jeszcze raz spokojnych Świąt !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :) Nie wiedzialem ze tez tam byles i robiles zdjecia :) Ogladalem Twoja galerie na Picasa - fajne foty i wyjazdy motocyklowe - musimy sie z Wami gdzies przejechac na motorze - juz mnie korci bo cieplo jest :) Pozdrawiam i do zobaczenia na spocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka dostałem już ostateczną cenę polarek 203,40gr brutto czy całkiem nieźle. Powysyłam wam mój nr konta bardzo proszę o przelewy W tytule przelewu podajcie nick forumowy. Tak jak pisałem zrobię listę na forum kto wpłacił.

 

-- Cz gru 29, 2011 10:42 am --

 

Wpłacili:

 

1. KERAM

2. satyr_bb

3. nobby

4. EVAN

5. Azmadan

6. AndrewKR x2

7. Bartolo

8. Tytysia

9. Hercooles

 

Zapewnili mnie w Karguii ze do półtora tyg będą gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem się dziś z Dyziem, dobrze się ma, zmówiliśmy się na jutro, to pojutrze się będzie miał gorzej... Ja pewnie też ;-)

Jeśli chodzi o polarki: niestety, finansowo nie ogarnąłem pierwszej tury, pewnie się zapiszę na drugą ;-)

Mam tylko jedną uwagę: jeśli mnie moja znajomość języka wyspiarzy nie myli, powinno być BESKIDY TEAM, a nie na odwrót...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo! witam w 2012 roku, wszystkim życzę dużo zdrowia i śniegu. A Jurkowi życzę aby, naciulało tyle śniegu że po tym polu będziemy latać między bandami śnieżnymi. I niech MOC będzie z wami. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Jurkowi życzę aby, naciulało tyle śniegu że po tym polu będziemy latać między bandami śnieżnymi.

 

Ciekawe kiedy będą takie warunki :?: Pirelli już założone - miałem okazję już je przetestować :D

Wszystkiego naj w 2012 roku :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ! Tym razem do życzeń przyłączył się mój co-driver Leon :-) (na razie co prawda jeździ z tyłu ale jak tylko siądzie w foteliku to wskakuje na prawy).

 

Śnieg jakoś padać nie chce, a my się w ogóle przestaliśmy widywać: POSTANOWIENIE FORUMOWICZA NA 2012 - SPOT 1 NA MIESIĄC LUB CHOCIAŻ KWARTAŁ !

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ! Tym razem do życzeń przyłączył się mój co-driver Leon :-) (na razie co prawda jeździ z tyłu ale jak tylko siądzie w foteliku to wskakuje na prawy).

 

Śnieg jakoś padać nie chce, a my się w ogóle przestaliśmy widywać: POSTANOWIENIE FORUMOWICZA NA 2012 - SPOT 1 NA MIESIĄC LUB CHOCIAŻ KWARTAŁ !

 

 

Pozdrawiam

 

Również Wszystkiego Najlepszego w 2012 dla całego TEAMu BESKIDY

 

Krzysiu ja się zgadzam z tobą w 100% co do spotów :)

Pierwszy Będzie odbiór polarów już nie długo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...