Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Mierzylem wlasnie dokladnie swojego polara w ktorym chodze.

Patrzac na ta rozmiarowke wychodzi mi ze powinienem zamowic XS hahah :mrgreen::mrgreen: Zgadza sie 5/6 rozmiarow :lol:

Chyba jednak zamowie posrodkowa "S".

 

Pisze o tym poniewaz radze Wam pobawic sie dobrze w pomiary heh :)

Wydaje mi sie,tak przynajmniej pokazuje metr, ze rozmiary podane w tej tabelce sa wieksze niz te "sklepowe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzylem wlasnie dokladnie swojego polara w ktorym chodze.

Patrzac na ta rozmiarowke wychodzi mi ze powinienem zamowic XS hahah :mrgreen::mrgreen: Zgadza sie 5/6 rozmiarow :lol:

Chyba jednak zamowie posrodkowa "S".

 

Pisze o tym poniewaz radze Wam pobawic sie dobrze w pomiary heh :)

Wydaje mi sie,tak przynajmniej pokazuje metr, ze rozmiary podane w tej tabelce sa wieksze niz te "sklepowe".

 

 

Ja przymierzyłem na siebie S i bardzo dopasowany a rękaw stanowczo za krótki. W większości cuchów mam rozm M i sadze ze M z Karguii będzie idealny.

Nie wiem też kiedy zamknąć listę a sam pomysłodawca polarów nie chce?? QUBA? Dyzia i Zdziska też na forum niema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przymierzyłem na siebie S i bardzo dopasowany a rękaw stanowczo za krótki. W większości cuchów mam rozm M i sadze ze M z Karguii będzie idealny.

Nie wiem też kiedy zamknąć listę a sam pomysłodawca polarów nie chce?? QUBA? Dyzia i Zdziska też na forum niema.

Dzieks za info.Podeslalem Ci PW..co by tutaj na forum smiechu za duzo nie bylo hahah :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yanek w Skoczowie przed przejściem stałem w smerfowej kurtce a Ty mnie nie poznałeś

Yanek w Skoczowie przed przejściem stałem w smerfowej kurtce a Ty mnie nie poznałeś

wybocz - zamyślonym jakiś ostatnimi czasy... trza mi było wleźć przed maske to bych sie moze jorgnył :)

 

Pozdro dla Brata Ariela, z którym to czesaliśmy od A1 do Ochab - nie odpuszczając lewego pasa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolilem sobie wkleic tutaj liste z polarami aby byla lepiej widoczna :)

Jestesmy gotowi...???

 

 

1. AndrewKR - 1 szt M i jedna damska S - oba ze swinia, STI i logo subaru, bez żadnego napisu z przodu, z tyłu LOGO i TEAM BESKIDY jak wszyscy

2. Kubabb - 1szt M z NICKem

3. Bartolo - 1 szt M ze świnią, nickiem i TEAM BESKIDY (a co niech będzie choinka w końcu święeta idą)

4. EVAN - 1 szt L ze świnią, nickiem i TEAM BESKIDY

5. Nobby - 1 szt M ze swinia,STI ,duze logo i male logo Subaru a pod nim Nick.

6. Markus - 1 szt. XL ze świnią, STI, TEAM BESKIDY i nickiem, no full wypas jednym słowem.

7. Azmadan - 1 szt. XXXL - ze świnią, STI, TEAM BESKIDY bez NICKA... (jak nie będzie pasować dam ojcu - jeździ legasiem )

8. Satyr_bb - 1szt. XL świnia, Team Beskidy,z nickiem poprawka

9. Keram - 1 szt, L, logo Subaru, Team Beskidy, STI, (bez świni, bez NICK'a) planuję też małą samowolkę jeszcze do tego wyszystkiedo dorobić (na swój koszt oczywiście) - mianowicie umieścić gdzieś na tej bluzie małe logo mojej firmy

10.Hercooles-1 szt XXXL all inclusive czyli wszystko:)z nickiem

11.Tytysia- Damski 1 szt S również all inclusive:) z nickiem

 

 

yellow - do Chorzowa się wybierasz w sobotę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shrekair, No to pojechałeś. ;) . Nie wiem czy ktoś przeczytał opis w ogłoszeniu z mojego posta. Bo to tam jest najważniejsze a tymczasem ogłoszenie widzę zostało. zdjęte.

 

Panowie mam na sprzedaż KIA K2700 dostawczy. Gdyby ktoś potrzebował takie auto - zapraszam. Skrzynia z aluminiowymi burtami, plandeka. Stan całkiem dobry. 182 tys przebieg. Pierwszy właściciel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. AndrewKR - 1 szt M i jedna damska XS - oba ze swinia, STI i logo subaru, bez żadnego napisu z przodu, z tyłu LOGO i TEAM BESKIDY jak wszyscy

2. Kubabb - 1szt M z NICKem

3. Bartolo - 1 szt M ze świnią, nickiem i TEAM BESKIDY (a co niech będzie choinka w końcu święeta idą)

4. EVAN - 1 szt L ze świnią, nickiem i TEAM BESKIDY

5. Nobby - 1 szt M ze swinia,STI ,duze logo i male logo Subaru a pod nim Nick.

6. Markus - 1 szt. XL ze świnią, STI, TEAM BESKIDY i nickiem, no full wypas jednym słowem.

7. Azmadan - 1 szt. XXXL - ze świnią, STI, TEAM BESKIDY bez NICKA... (jak nie będzie pasować dam ojcu - jeździ legasiem )

8. Satyr_bb - 1szt. XL świnia, Team Beskidy,z nickiem poprawka

9. Keram - 1 szt, L, logo Subaru, Team Beskidy, STI, (bez świni, bez NICK'a) planuję też małą samowolkę jeszcze do tego wyszystkiedo dorobić (na swój koszt oczywiście) - mianowicie umieścić gdzieś na tej bluzie małe logo mojej firmy

10.Hercooles-1 szt XXXL all inclusive czyli wszystko:)z nickiem

11.Tytysia- Damski 1 szt S również all inclusive:) z nickiem

 

Zmieniłem rozmiarówke! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. AndrewKR - 1 szt M i jedna damska XS - oba ze swinia, STI i logo subaru, bez żadnego napisu z przodu, z tyłu LOGO i TEAM BESKIDY jak wszyscy

2. Kubabb - 1szt M z NICKem

3. Bartolo - 1 szt M ze świnią, nickiem i TEAM BESKIDY (a co niech będzie choinka w końcu święeta idą)

4. EVAN - 1 szt L ze świnią, nickiem i TEAM BESKIDY

5. Nobby - 1 szt M ze swinia,STI ,duze logo i male logo Subaru a pod nim Nick.

6. Markus - 1 szt. XL ze świnią, STI, TEAM BESKIDY i nickiem, no full wypas jednym słowem.

7. Azmadan - 1 szt. XXXL - ze świnią, STI, TEAM BESKIDY bez NICKA... (jak nie będzie pasować dam ojcu - jeździ legasiem )

8. Satyr_bb - 1szt. XL świnia, Team Beskidy,z nickiem poprawka

9. Keram - 1 szt, L, logo Subaru, Team Beskidy, STI, (bez świni, bez NICK'a) planuję też małą samowolkę jeszcze do tego wyszystkiedo dorobić (na swój koszt oczywiście) - mianowicie umieścić gdzieś na tej bluzie małe logo mojej firmy

10.Hercooles-1 szt XXXL all inclusive czyli wszystko:)z nickiem

11.Tytysia- Damski 1 szt S również all inclusive:) z nickiem

12. MeanDream - 1 szt. M, wszystkie wrzutki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się tak nieśmiało zapytam..

kiedy planowane zamówienie polarów... i komu $ przelać i ile ;P

A ja tak niesmailo odpowiem...Nie przejmuj sie..to jest taka fajna promocja...

kubabb wszystko sam ogarnie.My mamy tylko zamowienie zrobic i podac adres na ktory Kuba porozsyla nam polary,hahah :mrgreen::mrgreen::P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...