Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

widzę że temat polarów rządzi ;)

 

 

ja z innej beczki... parę dobrych miesięcy po stłuczce po wymianie tarcz z przodu z lewej strony pokazało się bicie, piastę wymieniłem na używaną (w bardzo dobrym stanie), po przetoczeniu praktycznie nowej tarczy po zmierzeniu nie było praktycznie bicia, ani na pieście ani na tarczy. Po 40km pojawiło się bicie (najprawdopodobniej z lewej strony).... tarcza była po toczeniu i była niedotarta, raz mocno hamowałem z 110 do 40km/h, takie jednorazowe hamowanie mogło przegrzać tarczę i ją zwichrować? czy po prostu tarcza za pierwszym razem tak się odkształciła, że nawet po przetoczeniu wychodzą różnice w materiale i bicie się odnawia przez to że cześć tarczy jest bardziej lub mniej umocniona? tarcze to są zamienniki średniej jakości. co teraz kupować nowa tarcze? nie byłem u mechanika i nie wiem czy teraz jest bicie na pieście czy na tarczy, ale najprawdopodobniej na tarczy.

 

Jeżeli bije na kierownicy przy jeździe prosto to może być piasta felga opona. Jeżeli tylko przy hamowaniu to na 90% tarcze. Jak była toczona i jest już cienka to jak najbardziej może się rozgrzać i skrzywić nawet od jednego ostrego hamowania.

Na hamulcach nie oszczędzaj toczyć warto było tylko bębny. Czestochowska MIKODA robi tarcze dla BREMBO a ceny maja bardzo przyzwoite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysłali mi takie cuś :) nie śmiać się trochę wyobraźnia musi zadziałać :)

 

Świnia rękaw kolor żółty

STI drugi rękaw kolor czerwony

Subaru logo plecy duże pod nim TEAM BESKIDY ale dużo większymi literami aniżeli te na projekcie

Subaru logo przód pod nim może być NICK również większymi literami

 

WYCENA BLUZY POLAROWEJ +HAFT

1. Cena buzy polarowej Alpes seria 200 145zl brutto

2.Wycena haftów:

-logo Subaru tył 21,80zl brutto

-logo Subaru przód 7zl brutto

-Świnia 4,70zl brutto

-logo Sti 4,60zl brutto

Razem: 38,10zl brutto

Cena bluzy wraz z haftami 183,10zl brutto

3.Koszt jednorazowy programów hafciarskich 160zl brutto

Opis Polaru

 

Bluza polarowa „ALPES” została wyprodukowana z wysokiej jakości termo aktywnej dzianiny

„THERMOPILE” zapewniaj¹cej utrzymanie naturalnej temperatury ciała, przy niewielkiej wadze

materiału. Produkty wykonane z materia³u THERMO PILE gwarantuj¹ komfort użytkowania bez

względu na warunki atmosferyczne.Materia³ ten dzięki nowoczesnej strukturze pozwala skórze

swobodnie oddychaæ(wewnêtrzna warstwa dzianiny pochłania wydzielany podczas wysiłku pot i

odprowadza go na zewn¹trz.

-ergonomiczny krój

-regulowany obwód stójki

-regulowany obwód bioder

-dwie zewnêtrzne kieszenie zapinane na zamki

-zamki firmy ALPHA

 

ALPES jest produkowany w dwóch seriach 300 i 200.

Dostêpne rozmiary :XS,S,M,L,XL,XXL,XXXL

 

Jeszcze jakieś propozycje??

 

jak znajdzie się 16 chętnych to pewnie możnaby się po tej dysze na początek i zrobić jeden wzór ...

ja jestem na tak, raczej za opcją 200tki jak pisałeś wcześniej, chętnie też zbiorę się przed zamówieniem w grupkę i podjadę pomierzyć rozmiarówki.

 

aa i też jestem za zmiezczeniem się w dwóch setkach :D

 

PS. aaa i świnia forumowa, nie ta zła (nie podoba mnie się) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakieś propozycje??

 

jak znajdzie się 16 chętnych to pewnie możnaby się po tej dysze na początek i zrobić jeden wzór ...

ja jestem na tak, raczej za opcją 200tki jak pisałeś wcześniej, chętnie też zbiorę się przed zamówieniem w grupkę i podjadę pomierzyć rozmiarówki.

 

aa i też jestem za zmiezczeniem się w dwóch setkach :D

 

PS. aaa i świnia forumowa, nie ta zła (nie podoba mnie się) :roll:

 

 

Siedzę juz od długiego czasu w odzieży trekkingowej. Jeżeli na kargulowych wyrobach pisało by Alpinus to cena za tej jakości polar poszła by powyżej 300zł. ergonomiczne fasony jakie robią nie leżą na człowieku jak worek. Myślę ze zmieścimy się w 200zł coś się jeszcze potarguje przy większej ilości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeczy

 

:lol: ej no teraz zauważyłem i aż zakłuło w oczy :mrgreen:

 

:( oj ja też :oops:

 

-- Śr lis 09, 2011 10:14 am --

 

wczoraj w chwili wolnego czasu udało mi się podłączyć turbo timera 8)

:shock: i nawet działa,a dzisiaj troszkę zaspałem i bardzo bardzo się przydał :lol:

koniec z problemem zgasić czy zdążyć :mrgreen:

moge na nim ustawić 30s 1min 3min 5min jaki bedzie najbardziej optymalny czas :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czestochowska MIKODA robi tarcze dla BREMBO a ceny maja bardzo przyzwoite

 

Niestety za tą ceną nie idzie jakość...

Brembo jest OK, ale te Made in Germany. :wink:

W podobnych pieniądzach idzie kupić tarcze TRW/Lucas, które są pewniejszą inwestycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzis tego nie wiedziałem :) mam klocki TRW i super hamują

 

-- Śr lis 09, 2011 10:48 am --

 

Pociągmy ten temat z Polarkami do końca

Pod Logiem subaru na plecach TEAM BESKIDY ale dużymi Literami

Na lewej piersi pod Logiem subaru kto chce damy NICK kto nie chce dajmy TEAM BESKIDY

Na lewym ramieniu STI

NA prawym Świniak (kto chce)

 

Czy to już wszystko czy jeszcze jakies pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam klocki TRW i super hamują

:shock:

 

U mnie w wolnymssaku są na zimowym zestawie i ledwie dają radę.... Sporadyczne hamowanie OK, ale jak ma dohamować coś ostrzej na kilku zakrętach, to już smrodek. Boję się, że je zajadę, jeśli szybko nie pojawi się śnieg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bielskiej scenie klubowej szykuje się prawdziwy przełom .

Zapraszam Was serdecznie na otwarcie Kliniki :

http://www.klinikapub.pl

 

 

własnie przeczytałem to samo na twarzoksiążce Małgorzaty :) faaajnie, na pewno nie w ten cz. ale wpadnę na pewno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w wolnymssaku są na zimowym zestawie i ledwie dają radę.... Sporadyczne hamowanie OK, ale jak ma dohamować coś ostrzej na kilku zakrętach, to już smrodek. Boję się, że je zajadę, jeśli szybko nie pojawi się śnieg...

 

 

Bo to są klocki cywilne do normalnej jazdy.

Proponuję mniej hamować, a więcej jechać dzidą, wówczas napewno dadzą radę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że temat polarów rządzi ;)

 

 

ja z innej beczki... parę dobrych miesięcy po stłuczce po wymianie tarcz z przodu z lewej strony pokazało się bicie, piastę wymieniłem na używaną (w bardzo dobrym stanie), po przetoczeniu praktycznie nowej tarczy po zmierzeniu nie było praktycznie bicia, ani na pieście ani na tarczy. Po 40km pojawiło się bicie (najprawdopodobniej z lewej strony).... tarcza była po toczeniu i była niedotarta, raz mocno hamowałem z 110 do 40km/h, takie jednorazowe hamowanie mogło przegrzać tarczę i ją zwichrować? czy po prostu tarcza za pierwszym razem tak się odkształciła, że nawet po przetoczeniu wychodzą różnice w materiale i bicie się odnawia przez to że cześć tarczy jest bardziej lub mniej umocniona? tarcze to są zamienniki średniej jakości. co teraz kupować nowa tarcze? nie byłem u mechanika i nie wiem czy teraz jest bicie na pieście czy na tarczy, ale najprawdopodobniej na tarczy.

 

Jeżeli bije na kierownicy przy jeździe prosto to może być piasta felga opona. Jeżeli tylko przy hamowaniu to na 90% tarcze. Jak była toczona i jest już cienka to jak najbardziej może się rozgrzać i skrzywić nawet od jednego ostrego hamowania.

Na hamulcach nie oszczędzaj toczyć warto było tylko bębny. Czestochowska MIKODA robi tarcze dla BREMBO a ceny maja bardzo przyzwoite

 

bije tylko przy hamowaniu i tylko na pedale hamulca --> problem jest na tylnej tarczy bije jakieś 1,1mm, przód jest ok bije 0,1mm. MIKODA nie słyszałem, znasz jakiegoś dystrybutora w b-b? bo widzę tylko sklep internetowy i allegro. w sklepie internetowym nie ma cen a na allegro nie maja do subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamowanie jest dla mięczaków :-P

 

hmm a ja się 2-gi raz zapytam...

kto oświnionym Forkiem... SB 888..... pławi sie na basenie na Karpackim... w godzinach 6-7 ;-P ??

bo znów go widziałem... już chyba 3raz w przeciągu tygodnia... (jestem tam co rano :-P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! ACHTUNG! WNINMANIE! ATTENZIONE!

 

Przypominam o III Mini Supersprincie, który odbędzie się jutro na terenie byłej kopalni w Kaczycach. Nasi forumowicze będą walczyć dzielnie broniąc honoru czterołapów i usiłując na koniec sezonu skopać BMW M3 Artura. Wiem, że nie jest to wydarzenie na skalę Rajdu Polski, jednak warto by potraktować Mini Sprint jak Mini Spot i swoją obecnością wspierać forumowiczów w tej sportowej rywalizacji... Ja ostatnim razem nie pojechałem i Arturowi udało się ich objechać, nie pozwólmy na to tym razem, wybierzmy się kupą, bo kupy jak wiadomo nikt nie ruszy... :mrgreen:

 

Całość rozpoczyna się o 8:00, ale pierwszy przejazd będzie pomiędzy 10-11. Więcej informacji tutaj:

http://www.ak-cieszynski.ox.pl/368,mini ... kiego.html

 

Ba, możemy się nawet umówić w Skoczowie/Cieszynie i wspólnie pochrumkać w stronę Kaczyc, są jacyś chętni?

 

1. Qba25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! ACHTUNG! WNINMANIE! ATTENZIONE!

 

Przypominam o III Mini Supersprincie, który odbędzie się jutro na terenie byłej kopalni w Kaczycach. Nasi forumowicze będą walczyć dzielnie broniąc honoru czterołapów i usiłując na koniec sezonu skopać BMW M3 Artura. Wiem, że nie jest to wydarzenie na skalę Rajdu Polski, jednak warto by potraktować Mini Sprint jak Mini Spot i swoją obecnością wspierać forumowiczów w tej sportowej rywalizacji... Ja ostatnim razem nie pojechałem i Arturowi udało się ich objechać, nie pozwólmy na to tym razem, wybierzmy się kupą, bo kupy jak wiadomo nikt nie ruszy... :mrgreen:

 

Całość rozpoczyna się o 8:00, ale pierwszy przejazd będzie pomiędzy 10-11. Więcej informacji tutaj:

http://www.ak-cieszynski.ox.pl/368,mini ... kiego.html

 

Ba, możemy się nawet umówić w Skoczowie/Cieszynie i wspólnie pochrumkać w stronę Kaczyc, są jacyś chętni?

 

1. Qba25

 

 

Hahahahaha :lol:Qba25 super ci to wyszło, fajnie by było jak by ktoś przyjechał nam pokibicować, nie ukrywam że już myślę o jutrze i o skopaniu tego BMW, a doping jest najważniejszy 8) , więc też w moim imieniu zapraszam forumowiczów :D Startują : yellow, Piotrek i Łukasz, którzy byli na ostatnim spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...