Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co patrzyłem mam dwie sondy

nie chce żeby łeb urywało ,chciałbym aby na wyszych obrotach był fajny pomruk

jak przystało na subaru.

 

A co do moich poprzednich pytań;

ostatnio troszke nazekałem że nie ma mocy ża turbiny sie kiepsko włanczają itd :evil::evil:

 

Podokrecałem przewody od turbiny podociskałem ciśnieniowe przewodziki ogólnie wszystko do czego miałem dostęp z góry :shock: :shock: oj troszke ich luznych było .

pojechałem na próbe troszkę dałem subarynie w dupe :oops::oops: pokreciłem pare bączków i szczena mi opadła jak to chodzi nawet zapomniałem o wydechu ,dopiero wróciłem po pracy do domu oj nie chciałem z niego wyjść

 

Turbo dalej bije 0,5 ale teraz gad się odmulił zupełnie inna zabawa .teraz zapie.....a.

Jeden ,dwa trzy i jest jak na diabelskim młynie

Pewnie jeszcze nie tak jak ma ale już jest dobrze , bardzo dobrze: :mrgreen::mrgreen:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio troszke nazekałem że nie ma mocy ża turbiny sie kiepsko włanczają itd :evil: :evil:

 

Podokrecałem przewody od turbiny podociskałem ciśnieniowe przewodziki ogólnie wszystko do czego miałem dostęp z góry :shock: :shock: oj troszke ich luznych było .

pojechałem na próbe troszkę dałem subarynie w dupe :oops: :oops: pokreciłem pare bączków i szczena mi opadła jak to chodzi nawet zapomniałem o wydechu ,dopiero wróciłem po pracy do domu oj nie chciałem z niego wyjść

 

Turbiny są zawsze włączone razem z silnikiem ;)

Mi kiedyś się poluzował wąż na kolektorze ssącym, taki dosłownie o średnicy zapałki.

Samochód przerywał, przelewał - ogólnie jak A Grupa :wink:

 

-- Wt paź 04, 2011 8:23 am --

 

Co o wydechu to najlepszą poprawę uzyskasz montując pełny przelot, najlepiej jakiś custom.

Np. MG Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeej ludzie i cała reszta ;)

 

nudzi mi się a dupy ruszyć nie mogę bo choróbsko mnie dopadło :roll:

 

zaspokajając zachcianki piecze mi się właśnie serniczek a na kominku zagrzało piwko :twisted:

 

wasze zdrówko :wink: :mrgreen:

 

 

 

PS. Paweł zniknął to spotowanie umarło... kto wie co z naszym Ewkiem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś jesienny-błotny spot (powtórka z przed 2 lat :twisted: ) ?

W tedy były Trzy Lipki w B-B jako miejscówka. Można zaorać tą łąkę jeszcze raz :wink:

 

można by :) ja jestem chętny, od czwartku jestem na nogach jak tylko do tej pory herbatki z rumem mnie nie wykończą ;)

 

 

moją oską to ja tam za wiele nie powalczę :roll:

 

ale jak się sprzeda http://otomoto.pl/citroen-c2-1-6-vts-12 ... 54632.html to pomyślę o forku i z przyjemnością wrócę do czetrołapów :mrgreen::mrgreen:

 

 

zdrówko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak się sprzeda http://otomoto.pl/citroen-c2-1-6-vts-12 ... 54632.html to pomyślę o forku i z przyjemnością wrócę do czetrołapów :mrgreen: :mrgreen:

 

jak już zakrywasz blachy to rób to porządnie i dokładnie :P

 

po pierwszym zdjęciu zdecydowałem: po cholerę je zasłaniać ;) to nie tajemnica jakie mam blachy :mrgreen:

 

Pawel_P qrcze wywołałem cię do tablicy ;) kopę lat, co się z tobą działo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś jesienny-błotny spot (powtórka z przed 2 lat :twisted: ) ?

W tedy były Trzy Lipki w B-B jako miejscówka. Można zaorać tą łąkę jeszcze raz :wink:

 

można by :) ja jestem chętny, od czwartku jestem na nogach jak tylko do tej pory herbatki z rumem mnie nie wykończą ;)

 

 

moją oską to ja tam za wiele nie powalczę :roll:

 

ale jak się sprzeda http://otomoto.pl/citroen-c2-1-6-vts-12 ... 54632.html to pomyślę o forku i z przyjemnością wrócę do czetrołapów :mrgreen::mrgreen:

 

 

zdrówko :wink:

 

No to czekamy na propozycje terminów spota :twisted:

Witaj z powrotem Paweł!!! :wink: Może jako autor wątku zaproponujesz czas i miejsce błotnego spota? :twisted:

Heh potem znowu kolumną przejazd przez miasto na myjnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak się sprzeda http://otomoto.pl/

Pawel_P qrcze wywołałem cię do tablicy ;) kopę lat, co się z tobą działo ??

Pracowałem ku chwale zawodów rowerowych :mrgreen:

Teraz jak idzie zima tradycyjnie przesiadam się na Miśka :mrgreen:

 

 

Kurde Panowie, ale fuksa miałem z autkiem, pojechałem sobie jak to robię w październiku na przegląd okresowy w SKP + wymianę oleju/filtra + takie ogólne oględziny autka + geometria, mechanik spuścił olej, ogląda miskę a tam jakieś zapocenie, dłubie dłubie i kurde olej cieknie :shock: jakby to walnęło w trakcie jazdy to kto wie czybym się silnika nie pozbył :cry: No to akcja zdjęcia miski i niestety obspawać się tego nie dało :( coś na krawędzi podrdzewiało i muszę nową miskę kupić, pewnie jutro będę akcję robił i niestety 800 zeta do wydania :evil:

Za jakieś 2 tygodnie jak już zmienię u Kilera rozrząd i sprzęgło to wróce do warsztatu i pozdejmuję jeszcze zderzaki oraz nadkola, poproszę o wyczyszczenie wszystkiego i zakonserwuję na gotowe całe podwozie - będzie jak nówka :) pod podwoziem korozji zero poza jakimiś tylko śladami na śrubkach, ale pod progi jeszcze nie zaglądałem i tylko tam ew. spodziewam się jakichś rdzawych śladów.

 

W każdym razie za 2-3 tygodnie autko będzie pięknie śmigać i jak wpadnę do Race Rentu na hamownię to mam nadzieję zobaczyć stary wynik 347 KM/470 NM a nie 320 KM jak to było ostatnio gdy mi już się sprzęgło ślizgało :wink:

 

 

adamsolberg, heh, trzeba będzie coś zorganizować, ale najpierw autko muszę naprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak się sprzeda http://otomoto.pl/

Pawel_P qrcze wywołałem cię do tablicy ;) kopę lat, co się z tobą działo ??

Pracowałem ku chwale zawodów rowerowych :mrgreen:

Teraz jak idzie zima tradycyjnie przesiadam się na Miśka :mrgreen:

 

 

Kurde Panowie, ale fuksa miałem z autkiem, pojechałem sobie jak to robię w październiku na przegląd okresowy w SKP + wymianę oleju/filtra + takie ogólne oględziny autka + geometria, mechanik spuścił olej, ogląda miskę a tam jakieś zapocenie, dłubie dłubie i kurde olej cieknie :shock: jakby to walnęło w trakcie jazdy to kto wie czybym się silnika nie pozbył :cry: No to akcja zdjęcia miski i niestety obspawać się tego nie dało :( coś na krawędzi podrdzewiało i muszę nową miskę kupić, pewnie jutro będę akcję robił i niestety 800 zeta do wydania :evil:

Za jakieś 2 tygodnie jak już zmienię u Kilera rozrząd i sprzęgło to wróce do warsztatu i pozdejmuję jeszcze zderzaki oraz nadkola, poproszę o wyczyszczenie wszystkiego i zakonserwuję na gotowe całe podwozie - będzie jak nówka :) pod podwoziem korozji zero poza jakimiś tylko śladami na śrubkach, ale pod progi jeszcze nie zaglądałem i tylko tam ew. spodziewam się jakichś rdzawych śladów.

 

W każdym razie za 2-3 tygodnie autko będzie pięknie śmigać i jak wpadnę do Race Rentu na hamownię to mam nadzieję zobaczyć stary wynik 347 KM/470 NM a nie 320 KM jak to było ostatnio gdy mi już się sprzęgło ślizgało :wink:

 

 

adamsolberg, heh, trzeba będzie coś zorganizować, ale najpierw autko muszę naprawić :)

 

:shock: No tak to jest... Dużo zdrowia dla Evki więc :wink: A AYC już ogarnięte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

connexBB, pozdrawiają Cię na głównym :

 

Pozdrawiam serdecznie kierownika forka zaparkowanego w Bielsku-białej którego to auto poprawiło mi humor w czasie latania po biurach w tym też mieście ^^

 

http://imageshack.us/photo/my-images/402/zdjcieem.jpg/

 

Paweł_P, pies mi zdechnie przy budzie, normalnie . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

connexBB, pozdrawiają Cię na głównym :

 

No patrz.. ja to tam nie zaglądam prawie...

BTW widziałem brykę Twą ostatnio pod Kauflandem :)

 

A może jakiś jesienny-błotny spot (powtórka z przed 2 lat :twisted: ) ?

W tedy były Trzy Lipki w B-B jako miejscówka. Można zaorać tą łąkę jeszcze raz :wink:

Jestem chętny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś jesienny-błotny spot (powtórka z przed 2 lat :twisted: ) ?

W tedy były Trzy Lipki w B-B jako miejscówka. Można zaorać tą łąkę jeszcze raz :wink:

Jestem chętny...

 

Akurat dziś byłem tam zobaczyć jak jest. I szczerze, musi trochę popadać deszcz... Jak jest sucho na tej polanie to strasznie podbija. Szkoda katować Subaraki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...