Skocz do zawartości

Problem z radiem w subarynce .


skorpionab

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie a wy może odpowiedź w moim foresterze MY 06 jest radyjko ze zmieniarką i wszystko byłoby pięknie gdyby nie to że czasami nie może złapać fali tak jakby nie była podpięta antena a jest. Odnoszę wrażenie jakby nie za każdym razem włączał się jakiś przekaźnik ktoś przerabiał taki temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za zainteresowanie teraz trochę szczegółów

1 . autko wersja skandynawska przywiozłem z Litwy .

2 . mam przyciemnione szyby atestowaną folią ale to nie ten problem gdyż nie dzieje tak się za każdym razem.

Objaw jest taki radio działa bez problemu wyłączam silnik następnie zapalam a on nie może znaleźć tej samej stacji radiowej i po przeszukaniu szumi tak jakby nie było zasięgu zapalam go jeszcze raz i wszystko działa magia czy co gdyby było to za każdym razem to do serwisu i niech się męczą a tak co im udowodnię .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
po przyciemnionych szybach też są takie efekty. przerabiane wielokrotnie u nas na serwisie.

Czyli Forestery maja podobnie do Outbackow, antene w szybie tylniej ? Na czym to polege ? bo widze na schemacie, ze poza szyba jest jakis wzmacniacz i tlumik szumow w tylniej klapie :?:

Co sie tyczy folli to wogle nie powinno sie przyciemniac szyb z racji tej anteny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...