Skocz do zawartości

Wywala płyn ze zbiorniczka wyrównawczego


TRIST

Rekomendowane odpowiedzi

No i pokłopocie. Pojechałem do nie-ASO i jak to u nich fachowo zdiagnozowali i obsłużyli mnie czyli tzw. klienta. Do wymiany była....chłodnica i nic więcej. A już miałem złe sny o uszczelce pod głowicą. W każdym razie przy okazji tego tematu chce pochwalić serwis nie-ASO, cena naprawdę atrakcyjna i do tego jeszcze...umyli mi auto! Polecam wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmmm, mi w ASO u Emila też umyli - nie wiem czy to standard we wszystkich serwisach, ale już jest przykład dwóch :)

 

Wiesz, nie zachwycam się jakoś tym nad wyraz, ale to bardzo dobrze świadczy o serwisie, przynajmniej w moim mniemaniu. Dla przykładu kiedy ojciec nieraz wyjeżdżał z serwisu Mercedesa i nigdy Panowie ze Studdgardzkim rodowodem nie pofatygowali się by umyć auto, tak samo kiedy miałem Forda, ale wiadomo jaka marka taki serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRIST, sprawdz czy jak wybija Ci plyn masz bąbelki powietrza lecace w zbiorniczku. Uszczelka nie zawsze sygnalizuje swoj koniec zywota temperatura - dopiero jak mu dasz popalic - wtedy pojdzie w gore. Przy normalnej jezdzie moze trzymac sie caly czas w parametrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRIST, sprawdz czy jak wybija Ci plyn masz bąbelki powietrza lecace w zbiorniczku. Uszczelka nie zawsze sygnalizuje swoj koniec zywota temperatura - dopiero jak mu dasz popalic - wtedy pojdzie w gore. Przy normalnej jezdzie moze trzymac sie caly czas w parametrach.

 

Już wszystko ok, okazało się że to chłodnica!! Jest wymieniona na nową i wszystko super działa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...