Skocz do zawartości

ANTYWYBUCH CZY TO MOZE BYC TO ?


dycha

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec

Pisałem już prosząc o pomoc, gdyż moje Subru wkręciło sobie że jest dużą ciężarówką i będzie paliło 13litra GAZU na 100k- silnik 1,6. Całkiem przypadkiem przełożyłem przepływomierz powietrza o tych samych parametrach od kolegi po czym CHECK zgasł i jeźdząc na jego ( obudowie filtra powietrza, przepływomierzu wraz z obudową + anty wybuchem ) Subarynka spaliła 10,5l. gazu więc pięknie :)))

 

Kupiłem przepływomierz CHECK zgasł i wychodziłoby na to że wszystko ładnie pięknie , kiedy znowu SUBARU zaczeło od razu palić 13l. sprawdziłem to dwukrotnie i tak właśnie jest. Przełożyłem od kolego tym razem sam ( antywybuch z gumowa opaską na nim )- więc ten wąski pierścien może -5cm- znajdujący się na dolocie powietrza ( aluminiowy ). Jak sie okazało ja pojechałem do domu, kolega wrócił na PALIWIE.

Wogule mu auto na gazie nie chodzi chodzi mamy te same instalacje itd. A u mnie na tym moim który on ma teraz chodziła ale paliła jak smok. Robiliśmy to dziś ale zastanwia mnie co jest nie tak czy krzywy czy guma puszcza...

 

Moje pytanie czy ta właśnie gumka bądz w srodku klapka ( która kiedyś wybuchła ale ja naprostowałem, i chodzi - powiedzmy luźno ) może mieć wpływ na spalanie? Powiem ze ta guma właśnie jest spękana- podobnie czasem wygląda pasek MIKRO jak jest zurzyty.

 

Dzięki za wszelkie uwagi....

 

Pozdrawiam DYCHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...