Skocz do zawartości

Jak by sie matka puściła ?


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny panie devlin, poprosze se przesówać swój spadek po bogatej cioci co sie panu należał na swoje prawnóki a opierdolić się od mojego uroczego wontku. Jak se pan pobendziesz sześ lat ne forum i zdobendziesz pan przywilej świenty krowy, to rób se co chcesz. Na dzień dzisiejsz wkórwiłeś mię pan do gołego układu limfatycznego i wprowadziłeś mię pan w zły nastrój.

 

Niezmiernie mi przykro.

 

Pozdrawiam równie serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szanowny panie devlin, poprosze se przesówać swój spadek po bogatej cioci co sie panu należał na swoje prawnóki a opierdolić się od mojego uroczego wontku. Jak se pan pobendziesz sześ lat ne forum i zdobendziesz pan przywilej świenty krowy, to rób se co chcesz. Na dzień dzisiejsz wkórwiłeś mię pan do gołego układu limfatycznego i wprowadziłeś mię pan w zły nastrój.

 

Niezmiernie mi przykro.

 

Pozdrawiam równie serdecznie.

 

Szanowne Devliństwo, pod wpływem silnego narkotyku potocznie zwanego "siwuchą" wyraziłam sie nieco ekstremalnie a chodziło mię w skrócie o to że, ni można stary ślepy matce przestawiać mebli bo potem mogo sie zdarzyć przypadki że nasra do szafy abo naśczy se w ołtarzyk .... znaczy sie do barku. Czy bendonc zaproszon do matki na wóde, kciałbyś pan pić z takiego barku? Serdecznie przepraszam jeślim uraziła. Wracajonc do tematu tego "tematu" jestem śmiertelnie urażona niskiem zainteresowaniem dziełem mym wiekopomnym aczkolwiek sześciu zamówiło se cały nakład co oznacza że musze wypuścić sześ nakładów plus kilka sztók.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne Devliństwo, pod wpływem silnego narkotyku potocznie zwanego "siwuchą" wyraziłam sie nieco ekstremalnie a chodziło mię w skrócie o to że, ni można stary ślepy matce przestawiać mebli bo potem mogo sie zdarzyć przypadki że nasra do szafy abo naśczy se w ołtarzyk .... znaczy sie do barku. Czy bendonc zaproszon do matki na wóde, kciałbyś pan pić z takiego barku?

 

Zdecydowanie nie, stwierdzam po namysle.

 

Serdecznie przepraszam jeślim uraziła.

 

Lape matczyna wyciagnieta do zgody sciskam niniejszym - pax, pax.

 

Devliństwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Lape matczyna wyciagnieta do zgody sciskam niniejszym - pax, pax.

 

Devliństwo

 

ściśnienta Devlińskom łapom ogłaszam wszem i tak se ogólnie że, tomik wiekopomnej, matczynej poezji zostanie wydan jak tyko matka mapierdoli sie do tego stopnia że bedzie wstanie mapisać cokolwiek na ostatnie dsziesienć stron wspomnianego atomiku. Znaczy sie .......... LUDZIE !!!!!!!!!!!!!!! POSTAWCIE JAKO FLACHE!!!!!!!!!!!!!

 

mamusia ......... nazbyt czeźwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lape matczyna wyciagnieta do zgody sciskam niniejszym - pax, pax.

 

Devliństwo

 

ściśnienta Devlińskom łapom ogłaszam wszem i tak se ogólnie że, tomik wiekopomnej, matczynej poezji zostanie wydan jak tyko matka mapierdoli sie do tego stopnia że bedzie wstanie mapisać cokolwiek na ostatnie dsziesienć stron wspomnianego atomiku. Znaczy sie .......... LUDZIE !!!!!!!!!!!!!!! POSTAWCIE JAKO FLACHE!!!!!!!!!!!!!

 

mamusia ......... nazbyt czeźwa

 

matka... jest tylko jedna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...