Skocz do zawartości

Zawieszenie gwintowane GH 08r diesel?


XStuntManiac

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, 

 

Zastanawia mnie kwestia zawieszenia w moim Subaru. Swap na benzyne był, ale zawieszenie i "driveline" został z diesla. Wiele miejsc ma gwint do STI, mniej jest typowo do WRX, a, oczywiście, do ssaków/diesli nie ma nic. Stąd moje zastanowienie jest, czy jest, i jak jest to jak duża jest to różnica w mocowaniu amortyzatorów przód/tył względem ssaka/diesla a STI? WRX ma bardzo podobne zawieszenie, jak nie takie samo (nie licząc amortyzatorów ofc) w wersjach przed MY11, ale mam upatrzone BC Racing które pasuje teoretycznie do GRB, więc zastanawia mnie jak to z pasowaniem przy okazji do innych bud/zawieszeń GH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczem jest rozstaw śrub w feldze. STI ma 114,3, jeśli diesel ma 5x100 (a obstawiam, że tak ma) to żeby wsadzić taki gwint będziesz musiał zmienić ciut więcej niż same amortyzatory.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tutek napisał(a):

Kluczem jest rozstaw śrub w feldze. STI ma 114,3, jeśli diesel ma 5x100 (a obstawiam, że tak ma) to żeby wsadzić taki gwint będziesz musiał zmienić ciut więcej niż same amortyzatory.

 

No tak, zgadza się, w dieslu jest 5x100, w takim razie co jest takiego innego w zwrotnicy na 5x114.3 względem 5x100?

Mocowanie amortyzatora do zwrotnicy różni się wymiarem jakoś drastycznie czy coś w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2024 o 19:52, XStuntManiac napisał(a):

Mocowanie amortyzatora do zwrotnicy różni się wymiarem jakoś drastycznie

Otóż to.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...