Skocz do zawartości

18-08-2007 LOTNISKO SOCHACZEW


adamusmax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. damusmax ? (jezeli bede w Wawie)

2. Gracowy&Gracowa

3. Beben WRC

4. MaciekSubru

5. michal (nasz banowicz ukochany)

6. Grzesiek7124 (evo.org.pl )

7. Niebieski

8. Łosiu

9.

10.

 

Jest spora szansa, że obowiązki służbowe nie pozwolą mi jednak na uczestnictwo :neutral: żeby nie robić zamieszania wypsijue się z listy (bo wiem ile potem trzeba sie nalatać ze zmianami w tej jednostce). Pokazcie właścicielom BeeMek jak sie driftuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można podać "na wszelki wypadek"? Chciałbym przyjechać popatrzeć ale jeszcze nie wiem, czy dam radę :roll:

 

moze nie bedziemy taka iloscia aut wjezdzac, po prostu zostawic auto przed jednostka i wjechac na pokladzie aut, ktore beda jezdzic

 

Beben jest tam w okolicy gdzie auto zostawic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamus odpowiedz mi na pytanie co bedzie na imprezie :?: do driftu po suchym betonie to jak pisałem wyzej sie nie bardzo nadaje a i samochód mocno w dupe dostaje. Jesli tylko latanie bokiem a brak czasówki to raczej pokibicuje wiecej niz poupalam.

 

Bede tak czy inaczej wiec zapisz WSC 66PM

 

 

Ivanek juz ci napisał o parkingu przed jednostką, potwierdzam smiało wejdzie tam z 10 samochodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie czasowka i wolne przejazdy - generalnie co kto lubi - drifterzy beda robic swoje na czesci proby a dla czterolapow bedzie ustawiona dluzsza - tyle ze ktos musi nad nia pomyslec ;)

 

proba bedzie musiala byc ustawiona z wykorzystaniem proby driftowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki, ale również nie dotrę do Sochaczewa gdyż udaję się za Kolegą Łosiem w kierunku Ułęża...

 

1. damusmax ? (jezeli bede w Wawie)

2. Gracowy&Gracowa

3. Beben WRC

4. MaciekSubru

5. michal (nasz banowicz ukochany) KR 497CK

6. Grzesiek7124 (evo.org.pl )

7.

8.

9.

10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to ja jestem organizatorem treningow w Sochaczewie.

Slyszalam, ze sie organizujecie, jednak do tej pory nie wplynela do mnie lista z numerami rejestracyjnymi.

Jak wiecie jest to teren wojskowy i niestety samochody ktorych nie ma na liscie, nie wjezdzaja.

Bardzo prosze o podeslanie mi numerow rejestracyjnych na adres kpilarcz@tlen.pl do jutra tj 27.07.07 do 12!!!

Musze przekazac te liste dalej!!

 

Dla zachety powiem, ze wiekszosc drifterow wyjechala na zawody, albo sie rozsypala, wiec macie szanse sporo sie najezdzic :)

 

Pozdrawiam

Karola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to ja jestem organizatorem treningow w Sochaczewie.

Slyszalam, ze sie organizujecie, jednak do tej pory nie wplynela do mnie lista z numerami rejestracyjnymi.

Jak wiecie jest to teren wojskowy i niestety samochody ktorych nie ma na liscie, nie wjezdzaja.

Bardzo prosze o podeslanie mi numerow rejestracyjnych na adres kpilarcz@tlen.pl do jutra tj 27.07.07 do 12!!!

Musze przekazac te liste dalej!!

 

Dla zachety powiem, ze wiekszosc drifterow wyjechala na zawody, albo sie rozsypala, wiec macie szanse sporo sie najezdzic :)

 

Pozdrawiam

Karola

 

tak jak napisala Karola (potem przekazala mi tez w rozmowie telefonicznej) dostalem tylko 4 nr rejestracyjne - a jest to za malo

 

TRENING NA LOTNISKU W SOCHACZEWIE NIE ODBEDZIE SIE

 

Jak Karola mi powiedziala ma na nas focha :mrgreen: ale jak bedzie organizowala nastepny trening (jak jej foch przejdzie :mrgreen: ) to da mi znac ;)

(nie zaczyna sie zdania od "wiec" ) wiec do nastepnego razu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz odfochowalam sie :grin:

 

Tak - to prawda - trening jutro zostal odwolany.

 

Sytuacja wyglada nastepujaco: wjezdzamy na teren lotniska wojskowego, dlatego musi zostac stworzona lista z naszymi danymi i wchodza tylko Ci co sa na liscie. Taka liste ja musze dostarczyc do piatku do godziny 13 - jest to termin nieprzekraczalny!!

 

Za teren placimy 1000pln i jezdzimy od 10-16:00.

Kwota jest dzielona przez liczbe zawodnikow, a nie osob ktore sa na terenie. (kierowcy wozow serwisowych i pasazerowie nie placa) Poniewaz jest to trening i chcemy utrzymac teren, wiec staramy sie ograniczac liczbe publicznosci by nie robic zamieszania i balaganu.

 

Jezeli jestescie zainteresowani to poinformuje Was o kolejnym treningu i bardzo prosze o odpowiednio wczesniejsze zgloszenie danych samochodu.

Pozdrawiam

Karola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...