Skocz do zawartości

Czy ktoś miał problem z dostawą Meta Facebook ?


lukasdraz

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś może z Was problem z zamówieniem z oficjalnego sklepu Facbooka ? Zamówiłem tydzień temu gogle wirtualne jako prezent na pierwszą komunię. Dziś dostaję powiadomienie z UPS że dostarczono produkt. Ja oczywiście nic nie otrzymałem. Na stronie UPS jest pokazane że paczkę dostarczono do magazynu do Niemiec mimo że była pare dni temu już na magazynie w Polsce. Facet z infolinii UPS powiedział że paczka została uznana jako "podejrzana" i wysłana do ich specjalnego magazynu na terenie Niemiec. Nic więcej mi nie pomoże i mam się kontaktować z Metą. U nich oczywiście coś takiego jak infolinia nie istnieje a na wiadomości boty podobno odpowiadają tygodniami. Ma ktoś pomysł jak to ugryźć ? Kasę z karty ściągnęli a nie zapowiada się żeby towar szybko dotarł. A potrzebuję to mieć maks za 2 tygodnie. Miał ktoś doczynienia z nimi jako sklepem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lukasdraz napisał(a):

No ja dowiedziałem się tydzień temu i już tego żałuję...

 

Spróbuj zadziałać przez bank. Jeżeli masz wszystkie dokumenty potwierdzające zakup i płatność w historii to bank powinien mieć możliwość cofnięcia Twojej płatności, o czym oczywiście najpierw swoimi kanałami poinformuje sprzedawcę i dział, który odpowiada tam za księgowanie wpłat. Z bankami zazwyczaj nikt nie dyskutuje, tak samo jak z biurem ochrony praw konsumenta choć nie wiem czy są w stanie pomóc jeśli firma nie działa de facto na terenie Polski. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...