Jump to content

Co o tym sadzicie ??

RoniN_

Recommended Posts

RoniN_, takie pseudo wynalazki są generalnie nic nie warte. Szkoda wydawać na to pieniądze.

Kiedyś ktoś już pytał o takie cuś, tylko nie moge zlokalizować tego w wyszukiwarce.

Ale każdy powie Ci to samo - odpuść.

wiec jest to cos ala strumienica??

Ma takie samo działanie jak magnetyzery, strumienica, czipy z allegro itp czyli nie daje nic.

Zamiast wydawać kasę na jakiś bzdetny wiatraczek, wolałbym zainwestować np. w jakiś kurs doskonalenia jazdy ;-)

Jesli to ma dawac 20KM wiecej (i nawet jesli tak jest) to nie odczuyjesz tych 20KM wiecej.

Tak jak WRC fan powiedzial, kase lepiej przeznaczyc na cos innego, np. na www.sjs.pl Podobny wydatek, a wrazenia i wyniesione lekcje - BEZCENNE.

Ja wlasnie dolozylem to swojego back boxa, center pipe. Wg producenta taki komplet dodaje 18KM. Myslisz ze odczuwam ten przyrost mocy? :mrgreen:

Myslisz ze odczuwam ten przyrost mocy? :mrgreen:

tak ale ty masz wrxa wiec moc 20 koni przy 200 tak nie odczujeszale jak masz miej to odczujesz

pozdro

nie no jasne. pytanie czy jest sens walczyc o kazdy kon w taki sposob. IMHO, nie warto. Nie wazne jaka sie ma moc wyjsciowa. No chyba ze 0KM :twisted:

Wiecie co - wkurza mnie kazdorazowa reakcja - LEPIEJ PRZEZNACZ TE PIANIADZE NA KURS JAZDY - a moze nie chce - moze wlasnie chce zakupic se nic nie dajacy wiatraczek do dolotu :roll:

za kazdym razem jak ktos cos wkleja to jest taka reakcja - i jest to wkurzajace cholernie - gdybym mial jeden pasek to bym uzyl dosadniejszych slow :roll: :evil:

pytanie bylo czy warto czy nie - jest to pytanie zamkniete z odpowiedzia TAK lub NIE, badz WARTO lub NIE WARTO

adamusmax, czy ja napisałem, że to źle? Kogo jak nie Lorda Adamusa Tubę Max Hamulcową ma RoniN_ słuchać w tej kwestii? Ja też uważam, że powinien to coś sobie kupić. Poważnie. Wtedy miałby GLa 190 konnego.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...