Skocz do zawartości

Auto z charakterem za rozsadna cene...czyli co na poczatek


555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zgadza sie, sam mam legacy '94 z prawie 270000 przebiegu, regularnie serwisuje i jezdzi bez problemow najmniejszych. Najwazniejsze aby poprzedni wlasciciel pamietal o przeglach nie zaliczyl caluska ;) Jesli te warunki sa spelnione wiekowe Subaru warto kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sprzedajesz je, czy tylko masz i póki będzie dobrze się sprawować, sprzedawać nie będziesz? Wyklaruję. W kraju jest trochę aut w dobrym stanie. Ale ich się nie sprzedaje (bo po co? skoro są OK?), a jeśli już, to zazwyczaj rozchodzą się po krewnych i znajomych królika. Przeważająca masa tego, co jest sprzedawane po ogłoszeniach, komisach, giełdach ma w sobie jakieś mniejsze, bądź większe niespodzianki. Im starsze i bardziej zużyte auto, tym ryzyko wystąpienia takowej większe.

 

r.

 

PS. Wstaw swoje Legacy do komisu. Następny właściciel kupi auto z przebiegiem 150kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, napewno nie sprzedam. Robie kolekcje. Auta ktorymi wczesniej jezdzilem, wstawiam do garazu. Juz stoi u mnie Leone i Impreza (ta jeszcze jezdzi).

 

Jezeli ktos jest naiwny i wierzy ze 10-15 letnie auto ma na liczniku 100-150 kkm to tylko mu wspolczuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kazdego na poczatek stac na SI GT czy 22B, a warto by miec cos wlasnego ze sportowym zacieciem ale za rozsadna cene ( tu dajmy granice gdzies do 12 - 13 tys. )

 

12-13kPLN? Kup normalny wózek we względnie dobrym stanie i sobie nim jeździj. Może jakiś CCS się trafi? Wszystkie GSi/GTi/GT i inne nalazki za te pieniądze będą zmęczone w cholerę, albo będą dużo droższe. Kupisz cudaka za 12k, w ciągu roku podwoisz, a może i potroisz jego wartość... A z Twego postu wynika, że nie masz na to kasy.

 

Na pierwszy ogien mysle... ze wartym uwagi autkiem jest Suzuki Swift GTi.

 

Gdzie dają takie w stanie nadającym się do użytku?

jak to gdzie w niemczech lub w szwajcari w polsce bym nie kupił żadnego z tych wymienionych przez was chyba że byłaby perełka i to z pełną dokumentacją i oryginalnym serwisem zresztą sporo juz sportowych autek z tamtąd przywiozłem z kolegą i to nie byle jakich sport car ale typu Ferrari 308 GTS , Porsche 911, Delta Integrale evo ,Mercedes 190 Evo ,Alfa 75 evo, Audi Quattro sport, Renault 5 turbo 2,Golf 2 Rally, Maserati, itp itd oraz oczywiscie klika Subarek też było w wersjach STI type R, RB 5 ,WRX mój znajomy od 18lat zajmuje sie własnie sprowadzaniem takich autek z Niemiec i Szwajcari na zamówienie i dotąd wszystkie były w super stanie jedynie z niewielkimi usterkami które mozna było u nas w kraju wyeliminować zresztą wiekszosć tych autek zamawiali litwini oraz rosjanie więc i tak w polsce pewnie sie ich nie widuje w polsce jak pamietam sprzedane było tylko Peugeot 205 T16 wspołwłascicielowi firmy Wistula o cenach nie mówie bo można by sobie za każde z nich kupic ładną Subarke albo i kilka oczywiscie kilka z tych autek które wymieniłem było kupione na Mobile.de a do 13.tys wybrałbym

Toyote Corolle GTI lub Nissana Sunny GTI napewno coś japońskiego gdyż reszta pod wzgledem awaryjnosci dla mnie w przedbiegach odpada pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...