Skocz do zawartości

Termometr w Legacy MY'04


Godlik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pytanko do posiadaczy Legacy/Outback. Czy Wasz termometr szybko reaguje na zmiany temperatury? Bo nie wiem czy to normalne, czy z moim jest po prostu coś nie tak...

 

Sytuacja z wczoraj/dzisiaj. Samochód w nocy stoi w garażu podziemnym. Temperatura 20 st. Na dworze upał, a termometr po dopiero ok. 8km podnosi się leniwie na 24 st. Na zewnątrz dużo, dużo więcej. Dalej nie czekałem, bo dojechałem na miejsce...

 

Powrót z pracy. Temperatura w garażu 24. Wyjeżdżam, 11km, dojeżdżam do domu, a na termometrze nadal 24 stopnie. Termometr za oknem w mieszkaniu pokazuje 37 (w cieniu).

 

Czy mam skopany termometr, czy to kolejny "urok"Subaru? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym, ale w kontekście forestera, TTTM :mrgreen:

No tak w sumie myślałem, ale chciałem zrobić jakiś ruch w technicznym... :mrgreen:

Ale i tak zgłoszę na gwarancji... No i ten wyświetlacz z temperaturą, co muszę go czasami stuknąć żeby zaświecił :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, u mnie nie ma takich problemów, a auto 8 lat starsze. Może dlatego, że nie mam termometru i wyświetlacza innego niż zegarek :mrgreen:

 

No niestety, im młodsze auta, tym gorzej z jakością. Ten termometr to też byłby pikuś, ale podejrzewam że automatyczna klimatyzacja korzysta z jego wskazań. I potem mam takie kwiatki, że wyjeżdżam z chłodnego garażu w upał, a moja klima mimo ustawienia na 21 stopni, wali lekko ciepłym, bo termometr wskazuje jej na zewnątrz 20 stopni :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godlik, a na to też był patent, zamontowanie wentylatora małego przy wlocie do czujnika klimy by zmniejszyć jego bezwładność, ale nie pomnę teraz gdzie to było, ale Kuba zamieszczał.

Tak, pamiętam ten post. Niedługo kończy mi się gwarancja, więc pewnie się za to wezmę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...