Skocz do zawartości

Dobór dyfra do skrzyni


tomek_kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam skrzynie o onzaczeniu tz1b8lq1aa. Potrzebuję dobrać dyfer do tej konkretnej skrzyni. Chodzi mi głównie o przełożenie, jakie posiada ta skrzynia lub w jaki sposób to sprawdzić (inaczej niż po numerze skrzyni)? 
Czy jest ktoś w stanie rozszyfrować co oznaczają poszczególne litery lub cyfry w kodzie skrzyni? Jedyne co znalazłem w tabelach, to skrzynia o oznaczeniu tz1b8lq1ad, ale nigdzie nie ma tz1b8lq1aa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tomek_kraków napisał(a):

przeliczyłem zęby na kole talerzowym w skrzyni biegów. Jest ich 40. Czy jesteście w stanie powiedzieć na podstawie tego, co napisałem, jakie to może być przełożenie.  

powinieneś mieć 37 a na wałku 9 , wyjście ze skrzyni jest 1.0 więc chyba coś nie halo . Jeśli rzeczywiście masz 40 zębów , to nie ma innej opcji i masz 4.44 ale co tam siedzi de facto to ciul wie :) 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, carfit napisał(a):

powinieneś mieć 37 a na wałku 9 , wyjście ze skrzyni jest 1.0 więc chyba coś nie halo . Jeśli rzeczywiście masz 40 zębów , to nie ma innej opcji i masz 4.44 ale co tam siedzi de facto to ciul wie :) 

w takim razie spuszczę olej ze skrzyni i przeliczę zęby jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tomek_kraków napisał(a):

w takim razie spuszczę olej ze skrzyni i przeliczę zęby jeszcze raz.

jeśli nie jesteś pewien tej skrzyni ( wg. numeru powinno być 4.11 ) do zdejmij jeszcze tylną obudowę i przelicz zęby na wałku zdawczym i będziesz miał 100% pewności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...